RE45

Zažijte neuvěřitelně čistý obraz a zvuk

TELEVIZORY

RE45 | LED | Full HD | Vysoký dynamický rozsah (HDR)

RE450 / RE453 / RE455 Series

Obrázek modelu Televizor RE45 Full HD HDR s technologií X-Reality PRO

Ceny od:

MOC

17 278,80 Kč

(včetně DPH a PHE poplatku)

Zobrazit 3 modely a ceny

Skrýt 3 modely a ceny

102 cm (40")

KDL-40RE450

Cena není dostupná

102 cm (40")

KDL-40RE453

Cena není dostupná

102 cm (40")

KDL-40RE455

MOC

17 278,80 Kč

(včetně DPH a PHE poplatku)
A+ENERGETICKÉ HODNOCENÍ A INFORMAČNÍ LIST VÝROBKU

3modely

Hlavní funkce

VYSOKÝ DYNAMICKÝ ROZSAH

Zářivě světlé oblasti a krásné textury

Díky vysokému dynamickému rozsahu (HDR) jsou zachovány detaily ztracené v nejtmavších a nejsvětlejších oblastech obrazu, který tak působí dynamičtěji. Podívejte se na texturu lesklého kovového křídla letadla a odrazů slunečního světla na jeho trupu.

Rozlišení Full HD

Zřetelnější, podrobnější, úchvatnější

Rozlišení Full HD

Na tomto televizoru Full HD uvidíte úchvatné detaily a textury. Vše, na co koukáte, je vybroušeno tak, aby vznikl minimální šum a maximální vylepšení. Podívejte se na rozdíly budov a pobřeží.

Objevte znovu každý detail

X-Reality™ PRO

Technologie zpracování obrazu X-Reality PRO vylepšuje každý pixel pro dosažení výjimečné zřetelnosti. Snímky jsou analyzovány a každá scéna porovnána s obrazovou databází pro zlepšení obrazu a potlačení šumu. Povrchy budov a lodí jsou ještě detailnější.

X-Reality™ PRO
Režim ClearAudio+

Stvořeno k poslechu

Režim ClearAudio+

Užijte si poslech stejně přirozený jako obraz, který sledujete. Režim ClearAudio+ vyladí zvuk televizoru a zaručí emocionálně bohatý zážitek, který jako by vás obklopil. Hudba i rozhovory jsou čistější a zřetelnější nehledě na to, co právě sledujete.

Více obrazu, méně kabelů

Užijte si ničím nerušenou zábavu. Úzký a štíhlý rám s hliníkovou povrchovou úpravou udrží vaši pozornost na obrazovce. Kabely jsou ukryty ve stojanu v přední a zadní části pro čistý a ničím nerušený vzhled.

Specifikace a funkce
Křišťálově čistý obraz si zaslouží dokonale jasný zvuk. Díky obrazu ve Full HD, který byl vylepšený výkonnou technologií pro zvýšení rozlišení X-Reality™ PRO, a zvuku oživenému technologií ClearAudio+ je každý sledovaný obsah ostřejší, čistší a působivější. Kompletní specifikace budou brzy k dispozici.
  • Dostupné velikosti obrazovky: 102 cm (40")

  • D5_HDR

    Vysoký dynamický rozsah

  • Rozlišení Full HD (1920 x 1080)

  • X-Reality™ PRO

  • Režim ClearAudio+

Vyrobeno s ohledem na životní prostředí

SPOLEČNOST SONY A ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ

Společnost Sony nabízí produkty, služby a obsah, který uživatelům poskytuje úžasné zážitky. Kromě toho ale také ve svých aktivitách usiluje o dosažení nejvyššího cíle – nulového vlivu na životní prostředí.

Další informace

Produkt a jeho vliv na životní prostředí

  • Dynamické nastavení podsvícení, také známé jako kontrola osvícení jednotlivých pixelů, vylepšuje energetickou efektivitu úpravou jasu podsvícení podle aktuálního obsahu

  • Režim úspory energie pomáhá šetřit energii úpravou jasu obrazovky

  • Režim Vypnout obraz (Display Off) pomáhá šetřit energii tak, že vypne obraz bez nutnosti přepínat televizor do pohotovostního režimu a vy si tak stále budete moci užívat zvuk

Hodnocení

Názor uživatelů