Přejít k obsahu
Televizory

Televizory LED

Užijte si dokonale zřetelný obraz s živými barvami televizorů LED, které jsou energeticky efektivní. Prohlédněte si níže celou řadu a vyberte si nejlepší model pro svůj domov.

Rozjasněte obraz s televizorem LED

Každý model z řady televizorů LED je dokonalým spojením formy a funkce, které zajistí skvělou podívanou. S našimi nejlepšími vestavěnými technologiemi, například Motionflow XR či X-Reality PRO, získáte jasnější obraz, čistší zvuk a stylový design.

3D televizor LED od společnosti Sony
Televizory LED s čistým obrazem od společnosti Sony

Zdůrazněte každý detail

Technologie LED společnosti Sony je opravdu skvělá. Bílé diody za displejem televizorů LED zdůrazňují i nejjemnější detaily, díky čemuž vypadá obraz zářivě a čistě. Vaše oblíbené filmy a pořady budou díky vylepšené kvalitě obrazu ještě napínavější.

Ostřejší, plynulejší a přirozenější obraz

Vyberte si model z řady televizorů s rozlišením 4K a získejte ostrý a čistý obraz, a to i při sledování zblízka. Na 3D televizorech LED vypadá každý záběr realisticky a s technologií Motionflow XR jsou bezchybné i ty nejrychlejší akční sekvence.

Ostrý obraz chytrého televizoru LED od společnosti Sony
Televizor LED s čistým zvukem

Zvuk, který vás nezklame

Vynikající kvalitu obrazu našich nejlepších televizorů LED doprovází také výkonný zvuk. Technologie ClearAudio+ automaticky vyvažuje vysoké, střední i nízké tóny a vybrané modely disponují také vestavěnými subwoofery a reproduktory Magnetic Fluid.

Využívejte web

Televizory LED přemění váš obývací pokoj na multimediální centrum. Bavte se prostřednictvím aplikace Skype™, prohlížejte si fotografie uložené v chytrém telefonu, surfujte na internetu nebo posílejte tweety – s televizory LED jde vše snadno a rychle.

Sdílení obsahu prostřednictvím chytrého televizoru LED od společnosti Sony
Futuristický design nejlepších televizorů LED od společnosti Sony

Kvalitní design

Inovativní design je společným rysem našich televizorů LED. Vybrané modely disponují jedinečným designem Wedge, který šetří místo a zvyšuje kapacitu reproduktorů. Pro ty, kteří touží po ještě poutavější podívané, jsou tu zakřivené 3D televizory LED.