Přejít k obsahu
Televizory

Televizory 4K

Vylepšete zážitek ze sledování prostřednictvím našich televizorů 4K a užijte si čtyřikrát více detailů oproti rozlišení Full HD. Čtěte dál, zjistěte více o technologii 4K a kupte si televizor 4K.

Dvojice sledující televizor 4K

Technologie 4K: Překonejte rozlišení Full HD

Díky 4K televizorům od Sony vypadá vše lépe. Filmy, programy, fotografie, obsah smartphonu – vše je vylepšeno na kvalitu 4K díky našim revolučním technologiím 4K X-Reality PRO, X-tended Dynamic Range PRO a TRILUMINOS. Budoucí změny formátu technologie 4K též nejsou problémem, neboť naše televizory UHD podporují kodek HEVC.

Máte to ve svých rukou

Funkce One-Flick Entertainment dává veškerou moc objevovat obsah do vašich rukou. Procházejte hudbu a fotografie, vyhledávejte na internetu nebo streamujte filmy s úžasnými detaily prostřednictvím tohoto příjemného rozhraní našich špičkových 4K televizorů. Máte naspěch? Využijte možnost rychlého spuštění našich 4K televizorů a přejděte rovnou do akce.

Dálkový ovladač pro televizory 4K
Dvojice sledující televizor Ultra HD s technologií ClearAudio+ od společnosti Sony

Strhující zvuk jako v kině

Každý dialog, zvukový efekt či tón zní na našich 4K televizorech neuvěřitelně přirozeně. Vestavěné technologie – například ClearAudio+, Voice Zoom a Clear Phase – vylepšují separaci a zřetelnost, čímž zajišťují nejlepší možný zvuk. Naše špičkové 4K televizory také disponují reproduktory s dlouhým zvukovodem přinášejícími silnější basy.

Streamujte, sdílejte a připojte se pomocí televizoru 4K

Vstupte do světa úžasného obsahu díky 4K televizorům od Sony. Získejte přístup na internet a streamujte filmy, hudbu a programy, vše v detailech technologie 4K, která překonává i kvalitu televizorů Full HD. Zavolejte přátelům a rodině přes Skype™ a společně sledujte důležitá utkání nebo sdílejte aktuality týkající se vašeho oblíbeného pořadu.

Funkce sdílení televizorů 4K od společnosti Sony
Televizor Ultra HD s obrazem čtyřikrát bohatším, než nabízí rozlišení Full HD

Živé barvy, plynulejší obraz

Otevřete dveře do světa nových diváckých zážitků díky našim 4K televizorům. Technologie TRILUMINOS™ Colour docílí přirozených a živých barev u každého odstínu, zatímco technologie Motionflow zajistí, že akce na obrazovce bude vždy plynulá. A díky vylepšení obrazu prostřednictvím naší technologie 4K X-Reality PRO si budete moci užít kvalitu obrazu, jakou vám nenabídnou ani televizory s rozlišením Full HD.