MHC-V83D

Vaše párty budou nezapomenutelné

Zaplňte každý kout události všesměrovým párty zvukem, pulzujícím všesměrovým párty osvětlením a světlem reproduktoru vytvořte festivalovou atmosféru, nebo se odvažte jako popová hvězda v režimu KARAOKE.

SYSTÉMY HI-FI

Vysoce výkonný zvukový systém V83D s technologií BLUETOOTH®

MHC-V83D
Obrázek modelu Vysoce výkonný zvukový systém V83D s technologií BLUETOOTH®

MOC

19 990,00 Kč

(včetně DPH a PHE poplatku)
Naplňte taneční parket ohromujícím zvukem 

Zpívejte a tancujte na oblíbené skladby, ať už jste kdekoli. Díky čtyřem výkonným výškovým reproduktorům a účinným a šikmým středopásmovým měničům budete mít na párty výkonný a živý zvuk a přímé, čisté vokály, což ocení každý účastník. 

Živý zvuk
Uslyšíte hudbu jako naživo

Technologie DSP vytvoří festivalovou atmosféru realistickým zvukem hudebního festivalu nebo živého koncertu. 

DSEE
Obnovuje detaily digitální hudby

Technologie Digital Sound Enhancement Engine (DSEE) obnovuje detaily komprimovaných hudebních souborů a zajišťuje vysoce kvalitní zvuk, jenž se přibližuje originální nahrávce
na disku CD. 

Vytvořte nezapomenutelnou atmosféru 

Rozzařte večírek od podlahy až ke stropu všesměrovým párty osvětlením a světlem reproduktoru. Pomocí vícebarevného pásku rozesílejte vlny temně a světle modré se zelenou, abyste si mohli užít opravdovou
atmosféru nočního klubu nebo festivalu pod širým nebem.

Vychutnejte si všesměrové párty osvětlení

Podívejte se na video, které vám představí všesměrové párty osvětlení v akci.

Odvažte se jako popová hvězda

Ať se všichni baví – díky dvěma vstupům pro mikrofon můžete se svými hosty bok po boku zpívat své oblíbené melodie. Můžete přidat i nádech rock and rollu: připojte do jednoho ze vstupů kytaru a použijte systém jako zesilovač. Vychutnejte si tři režimy: Clean pro čistý zvuk, Overdrive pro zkreslený zvuk kytary a Bass pro basovou kytaru. A když skončíte, můžete oba mikrofony bezpečně uložit do dvou držáků mikrofonů, kterými je audiosystém vybaven.

Ovládání gesty na dosah ruky
Ovládání svislými a vodorovnými gesty

Přeskočte skladbu, změňte efekt flanger na efekt WAH, zesilte zvuk z mikrofonu, ovládejte výšku zvuku z mikrofonu či hudby nebo zvyšte hlasitost mávnutím ruky. Ovládání gesty umožňuje rychle a snadno ovládat funkce zvukového systému MHC-V83D, abyste mohli zůstat přímo ve víru zábavy, která se odehrává na párty. 

Hrajte do rytmu s režimem TAIKO

Přidejte do mixu vlastní bubnování pomocí režimu TAIKO a otestujte svůj smysl pro rytmus při hraní s přáteli v režimu TAIKO Game. 

Vezměte večírek do svých rukou s aplikací Fiestable

Se zábavnou, intuitivní a snadno použitelnou aplikací Fiestable se z ovládání funkcí zvukového systému MHC-V83D stane zábava. Aplikaci Fiestable budete moci používat až po stažení aplikace Sony | Music Center. Potom už vám nebude nic bránit v ovládání hudby, osvětlení a dalších funkcí – stačí klepnout na telefon nebo promluvit.

Snímek telefonu Xperia
Umožněte přátelům vytvářet na párty seznam skladeb pomocí aplikace Fiestable

Aplikace Fiestable umožňuje komukoli přidávat do seznamu skladeb své oblíbené melodie. Vaši hosté mohou přidávat hudbu, kterou mají uloženou ve svých smartphonech, prostřednictvím vaší sítě Wi-Fi®, takže párty nemusí nikdy skončit.   

Snímek telefonu Xperia
Objevte mezi sebou pěveckou superstar díky aplikaci Fiestable a funkci Karaoke Ranking 

Pomocí funkce Karaoke Ranking můžete na večírku uspořádat soutěž o nejlepšího zpěváka či zpěvačku karaoke. A každý, kdo se dostane mezi Top 10, má možnost své jméno a název skladby zaznamenat do žebříčku nejlepších skóre.

Party King
Staňte se Party Kingem 

Jediným klepnutím v aplikaci Fiestable sdílejte status o své párty na sociálních médiích.
Potom už jen zapněte hudbu a vyšplhejte se na žebříčku párty lidí tak vysoko, až se z vás stane Party King.

Ovládejte vše z tanečního parketu

Aplikace Sony | Music Center umožňuje ovládat nastavení zvuku a hudby přímo z telefonu. Aplikace Fiestable vám navíc umožní ovládat barvy světla a aktivovat režimy DJ a KARAOKE. Díky intuitivnímu ovládání pohybem můžete změny provádět
jednoduchým pohybem zápěstí. 

Music Center
Služba Google Play
Aplikace Sony | Music Center pro systém Android
Obchod App Store
Aplikace Sony | Music Center pro systém iOS
Aplikace Fiestable pro systém Android
Aplikace Fiestable pro systém iOS
Filmy a televizní pořady nyní s přidanou dávkou dramatu 

Připojte audiosystém MHC-V83D ke svému televizoru a sledujte oblíbené filmy, televizní pořady a sportovní přenosy zcela novým způsobem. 

Rozhraní HDMI®
Výstup HDMI™ pro jednoduchou instalaci

Pomocí výstupu HDMI™ (ARC) systém snadno připojíte k televizoru.
Sledujte televizor a DVD na klasické obrazovce a současně si vychutnejte skvělý zvuk
z reproduktorů zvukového systému MHC-V83D.

DVD
Sledujte filmy pomocí vestavěného přehrávače DVD

Změňte svůj obývací pokoj na kino a pořádejte s rodinou a přáteli epické promítací večery. Vychutnejte si každý dramatický okamžik díky výkonnému zvuku a akustickému tlaku, který vám rozbuší srdce.

Rozšiřte párty atmosféru prostřednictvím
bezdrátového připojení

Vychutnejte si lepší, plnější zvuk a synchronizovaná světla. Funkce Wireless Party Chain vám umožní ke zvukovému systému MHC-V83D připojit až 50 kompatibilních, vysoce výkonných audiosystémů prostřednictvím funkce Bluetooth®.

NFC Bluetooth®
Technologie NFC™ a Bluetooth  

Technologie NFC™ a Bluetooth®, odstraňují nutnost kabelových připojení a složitého nastavení. Dotkněte se systému MHC-V83D zařízením podporujícím technologii NFC™ a dosáhnete rychlého připojení, po kterém můžete zahájit streamování. Nemáte technologii NFC™? Nevadí. Připojte se pomocí technologie Bluetooth®. 

Funkce Party Chain
Synchronizace pomocí funkce Wireless Party Chain

Propojením až 50 kompatibilních, vysoce výkonných audiosystémů pomocí technologie Bluetooth®, dosáhnete vylepšeného zvuku. Do toho můžete sledovat, jak se světla synchronizují s reproduktory. 

Připojení zařízení
Možnost připojení více zařízení

Díky technologii Bluetooth®, můžete se zvukovým systémem MHC-V83D s přáteli spárovat současně až tři smartphony. Všichni budete moci přehrávat skladby ze všech svých hudebních knihoven, čímž získáte ještě větší výběr. 

DAB+
Poslouchejte více s digitálním rádiem DAB+ 

S tunerem, který je plně kompatibilní s vysílacím standardem DAB+, si můžete své oblíbené rádiové stanice vzít,
kamkoli chcete. 

Navržen tak, aby udržel krok s vaší párty 

Audiosystém MHC-V83D je šikovný a odolný, takže se nemusíte bát, že s vámi při párty
neudrží krok. 

Tvarované šasi
Odolný reproduktor, který vydrží bouřlivé večírky

Vnějšek z tvrdého plastu pokrývající všechny strany tohoto zařízení a odolné chrániče rohů pomáhají udržovat zvukový systém MHC-V83D dlouho v bezvadném stavu a usnadňují přepravu kamkoli, kde se koná večírek.

Ovládací panel odolný proti stříkající vodě zvyšuje odolnost zařízení 

Horní povrch audiosystému MHC-V83D je odolný proti postříkání a lze jej snadno vyčistit, takže se můžete bavit, i když se vám podaří rozlít nápoj. Tlačítko Party Lock vypne ostatní tlačítka na dobu 30 sekund, takže ho můžete umýt.

Odolná proti stříkající vodě
Přenášení
Kolečka a možnost naklopení usnadňují transport 

Až budete chtít zvukový systém MHC-V83D přemístit, stačí uchopit praktickou rukojeť pro přenášení a naklonit jej dozadu. Na odolných kolečkách jej bez problémů dovezete až na párty.

Specifikace a funkce

Poskytněte zážitek ze zábavné párty většímu počtu účastníků díky všesměrovému párty zvuku, zajistěte atmosféru pulzujícím všesměrovým párty osvětlením či osvětlením reproduktoru a užijte si ještě více zábavy díky funkcím tvorby seznamu skladeb (Party Playlist) a Karaoke Ranking v naší aplikaci Fiestable. Chrániče a kolečka jsou zárukou snadnější přepravy než kdykoliv dříve.
  • Všesměrový párty zvuk

  • Všesměrové párty osvětlení a světlo reproduktoru

  • Funkce Party Playlist a Karaoke Ranking v aplikaci Fiestable

  • Integrovaný přehrávač disků DVD s výstupem HDMI™

  • Ovládání gesty pro více zábavy a snadnou obsluhu

Společnost Sony nabízí produkty, služby a obsah, který uživatelům poskytuje úžasné zážitky. Kromě toho ale také ve svých aktivitách usiluje o dosažení nejvyššího cíle – nulového vlivu na životní prostředí. Společnost Sony a životní prostředí

Hodnocení

Názor uživatelů