MHC-V82D

Zvuk, který rozproudí celé publikum

Vytvořte párty všem účastníkům díky 360° ZVUKU a výkonným basům. Reproduktory se středním dosahem produkují čisté vokály, které umocňují efekt tanečních hymen, zatímco pulzující světla vytvářejí atmosféru nočního klubu.

SYSTÉMY HI-FI

Vysoce výkonný audiosystém V82D s technologií BLUETOOTH®

MHC-V82D
Obrázek modelu Vysoce výkonný audiosystém V82D s technologií BLUETOOTH®

MOC

18 990,00 Kč

(včetně DPH a PHE poplatku)
Naplňte párty ohromujícím 360° zvukem a čistými vokály

Tancujte a zpívejte s účastníky párty do rytmu oblíbených skladeb, ať už jsou kdekoli v okolí. Díky 360° ZVUKU, zvuku basů s dlouhým dosahem, o který se stará technologie JET BASS BOOSTER, a čtyřmi středopásmovými reproduktory budou vaše večírky plné výkonného zvuku a přímých čistých vokálů.

Logo režimu ŽIVÝ ZVUK
Uslyšíte hudbu jako naživo

Technologie DSP vytvoří festivalovou atmosféru realistickým zvukem hudebního festivalu nebo živého koncertu.

Logo DSEE
Obnovuje detaily digitální hudby

Technologie Digital Sound Enhancement Engine (DSEE) obnovuje detaily komprimovaných hudebních souborů a zajišťuje vysoce kvalitní zvuk, jenž se přibližuje originální nahrávce na disku CD.

Rozjasněte celý parket

Pomocí 360° párty osvětlení a světla reproduktoru můžete i velké prostory vyplnit červenými, modrými a zelenými párty světly a světly reproduktoru, která dokáží navodit autentickou atmosféru nočního klubu nebo venkovního festivalu.

Zážitek z 360° párty osvětlení 

Podívejte se na video, které vám představí 360° párty osvětlení v akci.

Odvažte se jako popová hvězda

Zařiďte všem zábavu – díky dvěma vstupům pro mikrofon můžete se svými hosty bok po boku zpívat své oblíbené melodie. Nebo přidejte i nádech rock and rollu – připojte do jednoho ze vstupů kytaru a použijte systém jako zesilovač. Vychutnejte si tři režimy: Clean pro čistý zvuk, Overdrive pro zkreslený zvuk kytary a Bass pro basovou kytaru.

Ovládání audiosystému MHC-V82D gesty
Staňte se DJem díky funkci ovládání gesty

Přeskočte skladbu, změňte efekt flanger na efekt WAH, zesilte zvuk z mikrofonu pro funkci Karaoke, ovládejte výšku zvuku z mikrofonu či hudby nebo zvyšte hlasitost tím, že rukou uděláte svislou nebo vodorovnou vlnu. Ovládání gesty umožňuje rychle a snadno ovládat funkce audiosystému MHC-V82D, abyste mohli zůstat přímo ve víru zábavy, která se odehrává na párty.

Hrajte do rytmu s režimem Taiko

Přidejte do mixu vlastní bubnování pomocí režimu Taiko, a otestujte svůj smysl pro rytmus při hraní s přáteli v režimu Taiko Game.

Účastník párty používající ve smartphonu hlasové ovládání pomocí aplikace Fiestable
Hlasové ovládání pomocí aplikace Fiestable

Změňte skladbu, zapněte světlo nebo aktivujte blikání všemi barvami pouze tím, že promluvíte. Jednoduše vyberte hlasové ovládání pomocí aplikace Fiestable a poté už jen vyslovujte příkazy – k dispozici máte až 39 příkazů včetně přehrávání hudby, osvětlení a režimu KARAOKE.

Účastníci párty používají ve svých smartphonech párty osvětlení pomocí aplikace Fiestable
Párty osvětlení pomocí aplikace Fiestable

Stačí klepnout na položku Party Light (Párty osvětlení) prostřednictvím aplikace Fiestable na smartphonu a displej telefonu začne v souladu s hudbou zrcadlit světelné efekty zvukového systému, včetně blikání a měnících se barev. 

Ikona Party King
Staňte se party kingem

Jediným kliknutím v aplikaci Fiestable sdílejte status o své párty na sociálních médiích. Potom už jen zapněte hudbu a vyšplhejte se na žebříčku párty lidí tak vysoko, až se z vás stane Party King.

Ovládejte vše z tanečního parketu

Aplikace Sony | Music Center umožňuje ovládat hudbu a nastavení zvuku přímo z telefonu. Aplikace Fiestable vám navíc umožní měnit barvy světel nebo aktivovat režimy DJ či karaoke. Díky intuitivní funkci ovládání pohybem můžete provádět změny jednoduchým pohybem zápěstím. 

Někdo používá aplikaci Sony | Music Center ve svém smartphonu
Logo Google Play
Aplikace Sony | Music Center pro systém Android
Logo App Store
Aplikace Sony | Music Center pro systém iOS
Aplikace Fiestable pro systém Android
Aplikace Fiestable pro systém iOS
Filmy a televizní pořady nyní s přidanou dávkou dramatu

Připojte audiosystém MHC-V82D k televizoru a sledujte své oblíbené filmy, televizní pořady a sportovní přenosy zcela novým způsobem.

Logo HDMI
Výstup HDMI™

Pomocí výstupu HDMI (ARC) systém snadno připojíte k televizoru. Sledujte televizi a DVD na klasické obrazovce a současně si vychutnejte skvělý zvuk z reproduktorů MHC-V82D.

Logo DVD
Vestavěný přehrávač disků DVD

Vychutnejte si každý dramatický okamžik díky výkonnému zvuku a akustickému tlaku, který vám rozbuší srdce. Změňte svůj obývací pokoj na divadlo a pořádejte nezapomenutelné filmové večery.

Vylepšete párty dalšími reproduktory

Užijte si výkonnější zvuk propojením několika domácích audiosystémů s využitím technologie Bluetooth®. Zapojte až 50 kompatibilních domácích audiosystémů a synchronizujte hudbu a osvětlení.

Loga NFC a Bluetooth®
Plynulé streamování pomocí NFC a Bluetooth®

Pomocí technologie NFC jedním dotykem se jednoduše připojte přes Bluetooth® a můžete ihned začít streamovat.

Logo LDAC™
Kvalitní streamování přes Bluetooth® s LDAC™

Technologie LDAC™ umožňuje přenos přibližně třikrát více dat (při maximální přenosové rychlosti 990 kb/s) než běžné rozhraní Bluetooth®, díky čemuž si vychutnáte špičkový bezdrátový poslech. 

Možnost připojení více zařízení MHC-V82D
Možnost připojení více zařízení

S audiosystémem MHC-V82D můžete s přáteli spárovat současně až tři smartphony pomocí technologie Bluetooth® a užívat si tak přehrávání skladeb ze všech svých hudebních knihoven.

Panel audiosystému MHC-V82D odolný proti postříkání
Ovládací panel odolný proti postříkání

Horní povrch audiosystému MHC-V82D je odolný proti postříkání a lze jej snadno vyčistit, takže se můžete bavit celou noc, i když se vám podaří rozlít nápoj. Má tlačítko Party Lock, které na 30 sekund vypne další tlačítka, takže ho můžete umýt.

Člověk používající možnost naklopení pro transport audiosystému MHC-V82D
Kolečka a možnost naklopení usnadňují transport

Kdykoli budete chtít audiosystém MHC-V82D přemístit, stačí uchopit praktickou rukojeť pro přenášení a naklonit jej dozadu. Na odolných kolečkách jej bez problémů dovezete až na párty.

Specifikace a funkce

Poskytněte zážitek ze zábavné párty většímu počtu účastníků díky 360° ZVUKU a zvuku basů s dlouhým dosahem. Tancujte a zpívejte společně s čistými a přímými vokály, s pulzujícím všesměrovým párty osvětlením a světlem reproduktoru a proměňte se v dýdžeje prostřednictvím ovládání vodorovnými a svislými gesty nebo pomocí smartphonu.
  • 360°ZVUK a zvuk basů s dlouhým dosahem

  • 360° párty osvětlení a světlo reproduktoru

  • Ovládání gesty pro více zábavy a snadnou obsluhu

  • Hlasové ovládání a párty osvětlení prostřednictvím aplikace Fiestable

  • Integrovaný přehrávač disků DVD s výstupem HDMI

Společnost Sony nabízí produkty, služby a obsah, který uživatelům poskytuje úžasné zážitky. Kromě toho ale také ve svých aktivitách usiluje o dosažení nejvyššího cíle – nulového vlivu na životní prostředí. Společnost Sony a životní prostředí

Hodnocení

Názor uživatelů