MOC

19 992,83 Kč

(včetně DPH a PHE poplatku)
Snímky modelu Vysoce výkonný audiosystém V77DW
Snímky modelu Vysoce výkonný audiosystém V77DW
Snímky modelu Vysoce výkonný audiosystém V77DW
Snímky modelu Vysoce výkonný audiosystém V77DW
Snímky modelu Vysoce výkonný audiosystém V77DW
Snímky modelu Vysoce výkonný audiosystém V77DW
Snímky modelu Vysoce výkonný audiosystém V77DW
Snímky modelu Vysoce výkonný audiosystém V77DW

Funkce

Streamování zvuku přes Wi-Fi®

Streamování hudby pomocí Wi-Fi® vám umožní užívat si oblíbený obsah prostřednictvím zařízení podporujících technologii Chromecast built-in a otevře vám přístup k hudebním souborům na počítači nebo na domácím mediálním serveru kompatibilním se standardem DLNA.

Jednoduchý způsob přenosu hudby do reproduktorů

Chromecast built-in vám umožňuje streamovat z vašich oblíbených hudebních aplikací z osobního zařízení do reproduktorů. Stačí klepnout na tlačítko přenosu v hudební aplikaci v telefonu nebo tabletu se systémem Android, na iPhonu nebo iPadu, na notebooku Mac® či notebooku se systémem Windows nebo na zařízení Chromebook a vybrat reproduktor nebo skupinu reproduktorů.

Připojte se k hudbě prostřednictvím služby Spotify

Systém MHC-V77DW je kompatibilní s funkcí Spotify Connect, můžete tak využít své prémiové předplatné Spotify a nastartovat večírek svými oblíbenými seznamy skladeb.

Rukojeť a kolečka pro snadný transport

Systém MHC-V77DW je vyroben s ohledem na snadný transport, abyste si milovaný mohutný zvuk mohli vzít všude s sebou.

Upravujte nastavení pro večírek pomocí ovládání gesty

Dodejte večírku atmosféru jediným jednoduchým pohybem. Zábavné a intuitivní ovládání gesty vám umožní využít všech funkcí pro večírek, včetně lehkých podsvícení, efektů DJ a zvukových efektů mikrofonu. Rovněž můžete posunutím prstem doleva nebo doprava přeskakovat skladby a posunutím nahoru a dolů upravovat hlasitost. Přizpůsobit večírek svým představám nebylo nikdy tak zábavné. 

Bezdrátové připojení a poslech ve více místnostech osvobodí vaši hudbu

Funkce poslechu ve více místnostech přes bezdrátové připojení ovládaná aplikací Sony | Music Center (dříve SongPal) vám umožní poslech hudby ve všech místnostech vašeho domova. Pomocí aplikace tak můžete propojit vybrané soundbary a reproduktory Sony. Ve skupinovém režimu můžete z několika reproduktorů poslouchat stejnou hudbu, zatímco v individuálním režimu hraje z různých reproduktorů různá hudba.

Plynulé streamování pomocí technologií NFC a Bluetooth®

Technologie NFC (Near Field Communication) a Bluetooth® odstraňuje nutnost kabelových připojení a složitých postupů nastavení. Stačí se zařízením podporujícím technologii NFC dotknout systému MHC-V77DW a dosáhnete rychlého, bezproblémového připojení. Poté můžete začít streamovat svoji hudební sbírku. Nemáte technologii NFC? Žádný problém. Připojte se pomocí technologie Bluetooth® a můžete začít.

Vychutnejte si kvalitnější streamování přes Bluetooth® s kodekem LDAC™

Díky nové technologii zvuku LDAC od Sony si můžete přes technologii Bluetooth® bezdrátově vychutnat zvuk nejvyšší kvality. Technologie LDAC dokáže objem přenášených dat až ztrojnásobit, takže se vaše zážitky z bezdrátového poslechu veškeré hudby dostanou na zcela novou úroveň.

Vstup HDMI® zaručuje jednoduché nastavení

Snadno je připojíte k televizoru a pak si budete moci užít hluboký, výkonný zvuk u všech filmů a hudby. Díky portu HDMI® stačí zapojit jediný kabel.

Světla reproduktoru dodají večírku tu pravou atmosféru

Podtrhněte tu pravou klubovou atmosféru osvětlením reproduktoru. Světlo prochází čočkou a vzniká široký světelný obrazec stvořený z čar. Reflektory můžete ovládat pomocí aplikace Fiestable nebo v systému a sledovat, jak se synchronizují s rytmem hudby a doma vám vytvářejí klubový taneční parket.

Zapojte a přehrávejte přes port USB

Port USB umožňuje připojení zařízení USB, smartphonu, tabletu nebo notebooku a přehrávání libovolných digitálních souborů. Díky kompatibilitě s formáty mp3, AAC, WMA, WAV/AIFF, FLAC, ALAC a DSD můžete přehrát své oblíbené seznamy skladeb a večírek pořádně rozproudit.

Díky funkcím karaoke se můžete připojit ke zpěvu

Pořádat soutěže v karaoke s přáteli je snadné: stačí připojit zařízení MHC-V77DW k televizoru a vložit DVD s karaoke, nebo si pomocí technologie Bluetooth® zpívat do rytmu písní z YouTube™. Se dvěma vstupy mikrofonu a možnostmi jako hodnocení a zvukové efekty můžete s přáteli zpívat naplno. Vestavěná funkce zeslabení hlasu karaoke dokáže dokonce ztlumit hlas na discích CD, takže si můžete zazpívat všechny své oblíbené písně.

Rádiový tuner FM pro vaše oblíbené pořady

Chcete si poslechnout své oblíbené dýdžeje? Jednoduše si pomocí otočného voliče rádia FM nalaďte jakoukoli stanici.

Ovládací panel odolný proti stříkající vodě zvyšuje odolnost zařízení

Horní plocha systému MHC-V77DW je odolná proti stříkající vodě a prachu a snadno se čistí. Můžete si tak naplno užívat zábavu celou noc, i když se vám náhodou podaří převrhnout skleničku.

S režimem Fiesta si můžete užívat mohutný zvuk kdekoli

Tlačítkem režimu Fiesta zvýšíte akustický tlak na maximum a hudbu si tak můžete vychutnat naplno i ve velkých prostorách či venku.

Specifikace

Vdechněte večírku více života s tímto přenosným zvukovým systémem typu vše v jednom. Zábavu oživí osvětlení, které se synchronizuje s úchvatným zvukem. Vše můžete pohodlně ovládat ze smartphonu pomocí aplikace Sony | Music Center nebo Fiestable – a můžete si také dopřát neomezený přístup k hudbě prostřednictvím funkce Spotify Connect nebo technologie Chromecast built-in.
  • Užívejte si úžasný zvuk z kompaktní jednotky typu vše v jednom

  • S aplikací Sony | Music Center nebo Fiestable máte světla a efekty DJ plně pod kontrolou

  • Ovládací panel odolný proti stříkající vodě vás zachrání i při nečekaných nehodách

  • Streamujte hudbu prostřednictvím technologie Chromecast built-in či funkce Spotify Connect

  • Snadný transport z domova na večírek díky cestovní rukojeti a kolečkům

Společnost Sony nabízí produkty, služby a obsah, který uživatelům poskytuje úžasné zážitky. Kromě toho ale také ve svých aktivitách usiluje o dosažení nejvyššího cíle – nulového vlivu na životní prostředí. Společnost Sony a životní prostředí

Hodnocení

Názor uživatelů