MHC-V73D

Dokonalý zážitek na tanečním parketu

Vnímejte rytmus svých oblíbených skladeb v každém rohu místnosti s všesměrovým párty zvukem. Sledujte, jak se taneční parket probouzí s všesměrovým párty osvětlením a světlem reproduktoru.

SYSTÉMY HI-FI

Vysoce výkonný audiosystém V73D s technologií BLUETOOTH®

MHC-V73D
Obrázek modelu Vysoce výkonný audiosystém V73D s technologií BLUETOOTH®

MOC

18 990,00 Kč

(včetně DPH a PHE poplatku)
Obohaťte párty ohromujícím zvukem

Zpívejte a tancujte na oblíbené skladby, ať už jste kdekoli. Díky výkonným výškovým reproduktorům a účinným šikmým středopásmovým měničům budete mít na párty výkonný a živý zvuk, který ocení každý účastník. 

Živý zvuk
Uslyšíte hudbu jako naživo

Technologie DSP vytvoří festivalovou atmosféru a vašemu zvuku dodá realismus jako na živém koncertu. 

DSEE
Obnovuje detaily digitální hudby

Technologie Digital Sound Enhancement Engine (DSEE) obnovuje detaily komprimovaných hudebních souborů a zajišťuje vysoce kvalitní zvuk, jenž se přibližuje originální nahrávce na disku CD. 

Vytvořte nezapomenutelnou atmosféru 

Rozzařte večírek od podlahy až ke stropu všesměrovým párty osvětlením a světlem reproduktoru. Pomocí vícebarevného pásku rozesílejte vlny temně a světle modré se zelenou, abyste si mohli užít opravdovou atmosféru nočního klubu nebo festivalu pod širým nebem.

Vychutnejte si všesměrové párty osvětlení

Podívejte se na video, které vám představí všesměrové párty osvětlení v akci.

Odvažte se jako popová hvězda

Ať se všichni baví – díky dvěma vstupům pro mikrofon můžete se svými hosty bok po boku zpívat své oblíbené melodie. Můžete přidat i nádech rock and rollu: připojte do jednoho ze vstupů kytaru a použijte systém jako zesilovač. Vychutnejte si tři režimy: Clean pro čistý zvuk, Overdrive pro zkreslený zvuk kytary a Bass pro basovou kytaru. A když skončíte, můžete oba mikrofony bezpečně uložit do dvou držáků mikrofonů, kterými je audiosystém vybaven.

MHC-V73D_Gesture
Ovládání svislými a vodorovnými gesty

Přeskočte skladbu, změňte efekt flanger na efekt WAH, zesilte zvuk z mikrofonu, ovládejte výšku zvuku z mikrofonu či hudby nebo zvyšte hlasitost mávnutím ruky. Ovládání gesty umožňuje rychle a snadno ovládat funkce
zvukového systému MHC-V73D, abyste mohli zůstat přímo ve víru zábavy, která se odehrává na párty.

Hrajte do rytmu s režimem TAIKO

Přidejte do mixu vlastní bubnování pomocí režimu TAIKO a otestujte svůj smysl pro rytmus při hraní s přáteli v režimu TAIKO Game. 

Vezměte večírek do svých rukou s aplikací Fiestable

Se zábavnou, intuitivní a snadno použitelnou aplikací Fiestable se z ovládání funkcí zvukového systému MHC-V73D stane zábava. Aplikaci Fiestable budete moci používat až po stažení aplikace Sony | Music Center. Potom už vám nebude nic bránit v ovládání hudby, osvětlení a dalších funkcí – stačí klepnout na telefon nebo promluvit.

Xperia5_Fiestable_PartyPlaylist
 Nechte ostatní dělat seznam skladeb s aplikací Fiestable

Aplikace Fiestable umožňuje komukoli přidávat do seznamu skladeb své oblíbené melodie. Vaši hosté mohou přidávat hudbu, kterou mají uloženou ve svých smartphonech, prostřednictvím vaší sítě Wi-Fi®, takže párty nemusí nikdy skončit.

Xperia5_Fiestable_KaraokeRanking
Objevte mezi sebou pěveckou superstar díky aplikaci Fiestable a funkci Karaoke Ranking 

Pomocí funkce Karaoke Ranking můžete na večírku uspořádat soutěž o nejlepšího zpěváka či zpěvačku karaoke. A každý, kdo se dostane mezi Top 10, má možnost své jméno a název skladby zaznamenat
do žebříčku nejlepších skóre.

Ikona Party King
Staňte se Party Kingem

Jediným kliknutím v aplikaci Fiestable sdílejte status o své párty na sociálních médiích. Potom už jen zapněte hudbu a vyšplhejte se na žebříčku párty lidí tak vysoko, až se z vás stane Party King.

Ovládejte vše z tanečního parketu

Aplikace Sony | Music Center umožňuje ovládat nastavení zvuku a hudby přímo z telefonu. Aplikace Fiestable vám navíc umožní ovládat barvy světla a aktivovat režimy DJ a KARAOKE. Díky intuitivnímu ovládání pohybem můžete změny provádět jednoduchým pohybem zápěstí. 

Music center
Služba Google Play
Aplikace Sony | Music Center pro systém Android
Obchod App Store
Aplikace Sony | Music Center pro systém iOS
Aplikace Fiestable pro systém Android
Aplikace Fiestable pro systém iOS
Filmy a televizní pořady nyní s přidanou dávkou dramatu 

Připojte audiosystém MHC-V73D k televizoru a sledujte své oblíbené filmy, televizní pořady a sportovní přenosy zcela novým způsobem. 

Rozhraní HDMI®
Výstup HDMI™ pro jednoduchou instalaci

Pomocí výstupu HDMI™ (ARC) systém snadno připojíte k televizoru. Sledujte televizor a DVD na klasické obrazovce a současně si vychutnejte skvělý zvuk z reproduktorů audiosystému MHC-V73D.

DVD
Sledujte filmy pomocí vestavěného přehrávače DVD

Změňte svůj obývací pokoj na kino a pořádejte s rodinou a přáteli epické promítací večery. Vychutnejte si každý dramatický okamžik díky výkonnému zvuku a akustickému tlaku, který vám rozbuší srdce.

Rozšiřte párty atmosféru prostřednictvím bezdrátového připojení

Vychutnejte si lepší, plnější zvuk a synchronizovaná světla. Bezdrátová funkce Party Chain vám umožní ke zvukovému systému MHC-V73D připojit až 50 kompatibilních vysoce výkonných audiosystémů prostřednictvím funkce Bluetooth®,

NFC Bluetooth®
Technologie NFC™ jedním dotykem pro okamžitou možnost připojení

Technologie NFC™ a Bluetooth®, odstraňují nutnost kabelových připojení a složitého nastavení. Dotkněte se systému MHC-V73D zařízením podporujícím technologii NFC™ a dosáhnete rychlého připojení, po kterém můžete zahájit streamování. Nemáte technologii NFC™? Nevadí. Připojte se pomocí
technologie Bluetooth®. 

Bezdrátová párty
Synchronizace pomocí funkce Wireless Party Chain

Propojením až 50 kompatibilních, vysoce výkonných audiosystémů pomocí technologie Bluetooth®, dosáhnete vylepšeného zvuku. Do toho můžete sledovat, jak se světla synchronizují s reproduktory. 

Více zařízení
Možnost připojení více zařízení

Díky technologii Bluetooth®, můžete s audiosystémem MHC-V73D spárovat současně až tři smartphony. Všichni budete moci přehrávat skladby ze všech svých hudebních knihoven, čímž získáte ještě větší výběr. 

Logo dab
Poslouchejte více s digitálním rádiem DAB+ 

S tunerem, který je plně kompatibilní s vysílacím standardem DAB+, si můžete své oblíbené rádiové stanice vzít,
kamkoli chcete.

Navržen tak, aby udržel krok s vaší párty 

Audiosystém MHC-V73D je šikovný a odolný, takže se nemusíte bát, že s vámi při párty
neudrží krok. 

MHC-V73D_Built for partying
Odolný reproduktor, který vydrží bouřlivé večírky

Vnějšek z tvrdého plastu pokrývající všechny strany tohoto zařízení a odolné chrániče rohů pomáhají udržovat zvukový systém MHC-V73D dlouho v bezvadném stavu a usnadňují přepravu kamkoli, kde se koná večírek.

Ovládací panel
je odolný proti stříkající vodě 

Horní povrch audiosystému MHC-V73D je odolný proti postříkání a lze jej snadno vyčistit, takže se můžete bavit, i když se vám podaří rozlít nápoj. Tlačítko Party Lock vypne ostatní tlačítka na dobu 30 sekund, takže ho můžete umýt.

MHC-V73D_Splasproof
MHC-V73D_Tilt and roll
Kolečka a možnost naklopení usnadňují transport 

Až budete chtít audiosystém MHC-V73D přemístit, stačí uchopit praktickou rukojeť pro přenášení a naklonit jej dozadu. Na odolných kolečkách jej bez problémů dovezete až na párty.

Specifikace a funkce

Poskytněte zážitek ze zábavné párty většímu počtu účastníků díky všesměrovému párty zvuku, zajistěte atmosféru pulzujícím všesměrovým párty osvětlením či osvětlením reproduktoru a užijte si ještě více zábavy díky funkcím tvorby seznamu skladeb (Party Playlist) a Karaoke Ranking v naší aplikaci Fiestable. Chrániče a kolečka jsou zárukou snadnější přepravy než kdykoliv dříve.
  • Všesměrový párty zvuk

  • Všesměrové párty osvětlení a světlo reproduktoru

  • Funkce Party Playlist a Karaoke Ranking v aplikaci Fiestable

  • Integrovaný přehrávač disků DVD s výstupem HDMI™

  • Ovládání gesty pro více zábavy a snadnou obsluhu

Společnost Sony nabízí produkty, služby a obsah, který uživatelům poskytuje úžasné zážitky. Kromě toho ale také ve svých aktivitách usiluje o dosažení nejvyššího cíle – nulového vlivu na životní prostředí. Společnost Sony a životní prostředí

Hodnocení

Názor uživatelů