Snímky modelu Vysoce výkonný domácí audiosystém s technologií BLUETOOTH®
Snímky modelu Vysoce výkonný domácí audiosystém s technologií BLUETOOTH®
Snímky modelu Vysoce výkonný domácí audiosystém s technologií BLUETOOTH®
Snímky modelu Vysoce výkonný domácí audiosystém s technologií BLUETOOTH®
Snímky modelu Vysoce výkonný domácí audiosystém s technologií BLUETOOTH®

Funkce

ŽIVÝ ZVUK přichází k vám domů

Přineste si domů zvuk ve stylu festivalu a udělejte vaši párty nezapomenutelnou. Nakloněné jednotky reproduktoru šíří zvuk tanečním parketem tak, aby si každý mohl užít hlubokou a výraznou hudbu.

Díky generátoru prostorového zvuku uslyšíte hudbu ze všech úhlů

Když hrají tu vaši, chcete ji slyšet ze všech úhlů. Generátor prostorového zvuku umožňuje šíření zvuku prostorem, takže jej jasně uslyšíte ze všech úhlů.

360° párty osvětlení

Rozsviťte celou párty místnost s 360° vícebarevným párty osvětlením a užijte si autentickou atmosféru nočního klubu nebo festivalu.

Zpívejte s funkcemi karaoke

Pořádat soutěže v karaoke s přáteli je snadné: zařízení MHC-V71D stačí připojit k televizoru a vložit DVD s karaoke. Se dvěma vstupy mikrofonu a možnostmi jako hodnocení a zvukové efekty můžete s přáteli zpívat naplno. Vestavěná funkce zeslabení hlasu karaoke dokáže dokonce ztlumit hlas na discích CD, takže si můžete zazpívat všechny své oblíbené písně.

Bubnujte současně s režimem TAIKO 

Přidejte do hudby vlastní bubny s režimem TAIKO. Pouhým poklepáním a přejetím horního panelu můžete současně hrát na samplovačích včetně bonga, djembe, surdo a japonského bubnu TAIKO v rytmu hudby. 

Režim TAIKO Game 

Otestujte si svůj smysl pro rytmus v režimu TAIKO Game – klepněte na horní panel současně se světly a zjistěte, kdo na párty získá nejlepší skóre.

Efekty DJ vám umožní dosáhnout ještě lepší atmosféry 

Upoutejte své publikum efekty DJ. Čtyři různé efekty vytvoří tu správnou scénu pro vás večírek: Zvukové efekty vytvářejí nezapomenutelný efekt podobný hukotu stíhačky; Zvukové efekty WAH automaticky posunou frekvenci filtru nahoru a dolů; efekt Isolator oddělí jednotlivá frekvenční pásma a efekt PAN rozdělí zvuk mezi reproduktory. Využijte efektů DJ s aplikací Fiestable a ovládání gesty – kreativní hraní se seznamy skladeb nebylo nikdy snazší.

S kytarovým vstupem můžete současně i hrát

Současně hrajte své oblíbené písně na kytaru. Stačí jen stisknout tlačítko kytary a vyrazit tak ze svého nástroje výkonný zvuk s efekty overdrive. Můžete si užívat sólovou hru nebo zapojit mikrofon a hudbu doprovodit zpěvem.

Upravujte nastavení pro večírek pomocí ovládání gesty 

Dodejte večírku atmosféru jediným jednoduchým pohybem. Zábavné a intuitivní ovládání gesty umožňuje nastavení všech párty parametrů, včetně efektů DJ samplovače a funkce karaoke. Rovněž můžete posunutím prstem doleva nebo doprava přeskakovat skladby a posunutím nahoru a dolů upravovat hlasitost. Přizpůsobit večírek svým představám nebylo nikdy tak zábavné.

Funkce Wireless Party Chain přes Bluetooth® vám umožní rozšířit systém reproduktorů

Užijte si skvělý zvuk zapojením několika domácích audio systémů přes Bluetooth®. Zapojte až 50 kompatibilních domácích audio systémů přes technologii Bluetooth® a synchronizujte hudbu a osvětlení.

Aplikace Sony | Music Center 

Aplikace Sony | Music Center pro Android a iOS umožňuje ovládat hudbu a nastavení zvuku přímo z telefonu.

Staňte se Party Kingem

Jediným kliknutím v aplikaci Fiestable sdílejte status o svém novém audio systému na sociálních médiích. Potom už jen zapněte hudbu a vyšplhejte se na žebříčku párty lidí tak vysoko, až se z vás stane Party King.

Aplikace Fiestable

Fiestable je bezplatná aplikace pro iOS a Android, která vám umožní ovládat barvy světla nebo aktivovat režimy DJ a karaoke. Díky intuitivní funkci ovládání pohybem můžete provádět změny jednoduchým pohybem zápěstím.

Výstup HDMI® zaručuje jednoduché nastavení

Pomocí výstupu HDMI (ARC) systém snadno připojíte k televizoru. Sledujte televizi a DVD na klasické obrazovce, zatímco se budete oddávat skvělému zvuku linoucímu se z reproduktorů MHC-V71D.

Sledujte filmy pomocí vestavěného přehrávače DVD

Vychutnejte si každý dramatický okamžik díky výkonnému zvuku a akustickému tlaku, který vám rozbuší srdce. Změňte svůj obývací pokoj na kino a pořádejte epické promítací večery.

Režim Fotbal

Při každém sledování vašeho oblíbeného zápasu si užijete pocit, jako byste byli na stadionu. Vypněte průvodní slovo a zvýrazněte skandování fanoušků pro pohlcující zážitek ze sledování tak, abyste byli o samotě se zápasem.

Technologie NFC jedním dotykem pro okamžitou možnost připojení

Technologie NFC (Near Field Communication) odstraňuje nutnost kabelových připojení a složitých postupů nastavení. Jednoduše se dotknete sluchátek svým zařízením podporujícím technologii NFC a dosáhnete rychlého, bezproblémového připojení: poté můžete zahájit streamování hudební sbírky. Nemáte technologii NFC? Nevadí. Připojte se pomocí technologie Bluetooth® a je hotovo.

Technologie DSEE automaticky obnovuje detaily digitální hudby

Vylepšete kvalitu komprimovaných hudebních souborů. Při kompresi originálního zdroje hudby se ztratí vysokofrekvenční prvky hudby, které vašim oblíbeným skladbám dodávají bohatost a detail. Technologie Digital Sound Enhancement Engine (DSEE) tyto prvky obnovuje a zajišťuje vysoce kvalitní zvuk, jenž se přibližuje originální nahrávce na disku CD.

Lepší zvuk pomocí technologie BLUETOOTH®

Technologie LDAC™ přenáší více dat než běžné bezdrátové připojení Bluetooth®. Výsledkem je výjimečná kvalita zvuku blízká zvuku s vysokým rozlišením.

S možností připojení více zařízení může hudbu ovládat více přátel

Se systémem MHC-V71D můžete s přáteli spárovat současně až tři smartphony pomocí technologie Bluetooth®. Všichni budete moci přehrávat skladby ze svých hudebních knihoven, takže se každý z vás může stát DJem.

Ovládací panel odolný proti stříkající vodě zvyšuje odolnost zařízení

Horní plocha systému MHC-V71D je odolná proti stříkající vodě a prachu a snadno se čistí. Můžete si tak naplno užívat zábavu celou noc, i když se vám náhodou podaří převrhnout skleničku. Má dokonce tlačítko Party Lock, které vypne všechna ostatní tlačítka na dobu 30 sekund, takže ho můžete umýt.

Kolečka a možnost naklopení usnadňují transport

Když budete potřebovat systém MHC-V71D přemístit, stačí uchopit praktickou rukojeť pro přenášení a naklonit jej dozadu. Na odolných kolečkách jej bez problémů dovezete až na párty.

Specifikace
Zažijte na své párty světla a zvuk živé hudby. ŽIVÝ ZVUK a 360° párty osvětlení naplní celou místnost skutečnou festivalovou atmosférou a s režimem TAIKO můžete dokonce současně bubnovat do rytmu vlastní hudby.
  • ŽIVÝ ZVUK

  • 360° párty osvětlení

  • Režimy TAIKO a TAIKO Game

  • Integrovaný přehrávač disků DVD s výstupem HDMI

  • Rukojeť a kolečka pro snadný transport

Společnost Sony nabízí produkty, služby a obsah, který uživatelům poskytuje úžasné zážitky. Kromě toho ale také ve svých aktivitách usiluje o dosažení nejvyššího cíle – nulového vlivu na životní prostředí. Společnost Sony a životní prostředí