SYSTÉMY HI-FI

Vysoce výkonný zvukový systém V43D s technologií BLUETOOTH®

MHC-V43D
Obrázek modelu Vysoce výkonný zvukový systém V43D s technologií BLUETOOTH®

MOC

13 490,00 Kč

(včetně DPH a PHE poplatku)
Snímky modelu Vysoce výkonný zvukový systém V43D s technologií BLUETOOTH®
Snímky modelu Vysoce výkonný zvukový systém V43D s technologií BLUETOOTH®
Snímky modelu Vysoce výkonný zvukový systém V43D s technologií BLUETOOTH®
Snímky modelu Vysoce výkonný zvukový systém V43D s technologií BLUETOOTH®
Pořádejte párty jako nikdy předtím

Díky výkonnému zvukovému systému MHC-V43D můžete připravit noc, na jakou se nezapomíná. Díky zvuku basů s dlouhým dosahem a barevnému párty osvětlení, které se
synchronizuje s rytmem, nebudou chtít vaši hosté opustit taneční parket. 

Oživte taneční parket díky impozantnímu zvuku

Prostorový zvuk vycházející z vysoce účinných výškových a středopásmových reproduktorů rozšíří vaši hudbu
dál a výš před jednotku, takže si každý host bude moci vychutnat bohatý a čistý zvuk. 

Dva vysoce účinné výškové reproduktory
Dva vysoce účinné výškové reproduktory naplní prostor zvukem

Dva vysoce účinné výškové reproduktory typu horn rozšiřují úroveň zvuku a zvyšují úroveň akustického tlaku směrem nahoru, čímž šíří zvuk do všech prostor, které si vyberete.

Vysoce účinné středopásmové reproduktory pro lepší vokály

Vysoce účinné středopásmové reproduktory typu horn v přední části jednotky vydávají na velmi důležitém středu pásma zřetelnější zvuk s vyšším akustickým tlakem. To znamená, že si můžete vychutnat čistší vokály při tanci nebo když budete zpívat své oblíbené skladby.

Účinný středopásmový reproduktor
ZESILOVAČ JET BASS
Užijte si rytmus s technologii JET BASS BOOSTER

Kuželovitá konstrukce zvukovodu ozvučnice typu Bass Reflex koncentruje proudění vzduchu zvuku basů, takže je uslyšíte čistě a pocítíte fyzicky, i když budete v davu nebo ve velké vzdálenosti. 

Živý zvuk
Uslyšíte hudbu jako naživo 

Technologie DSP vytvoří festivalovou atmosféru
realistickým zvukem hudebního festivalu
nebo živého koncertu.

DSEE
Obnovuje detaily digitální hudby

Technologie Digital Sound Enhancement Engine (DSEE) obnovuje detaily komprimovaných hudebních souborů a zajišťuje vysoce kvalitní zvuk, jenž se přibližuje originální nahrávce na disku CD. 

Prozáříte noční tmu

Rozzářete večírek od podlahy až ke stropu párty osvětlením a světlem reproduktoru. Rozesílejte vlny temně a světle modré se zářivými červenými pásky, abyste si mohli užít opravdovou atmosféru nočního klubu nebo festivalu pod širým nebem.

Odvažte se jako popová hvězda

Ať se všichni baví – díky dvěma vstupům pro mikrofon můžete se svými hosty bok po boku zpívat své oblíbené melodie. Můžete přidat i nádech rock and rollu: připojte do jednoho ze vstupů kytaru a použijte systém jako zesilovač. Vychutnejte si tři režimy: Clean pro čistý zvuk, Overdrive pro zkreslený zvuk kytary a Bass pro basovou kytaru. A když skončíte, můžete oba mikrofony bezpečně uložit do dvou držáků mikrofonů, kterými je audiosystém vybaven. 

ovladani-gesty
Ovládání svislými a vodorovnými gesty

Přeskočte skladbu, změňte efekt flanger na efekt WAH, zesilte zvuk z mikrofonu ve funkci Karaoke, ovládejte výšku zvuku z mikrofonu či hudby nebo zvyšte hlasitost svislým nebo vodorovným mávnutím ruky. Ovládání gesty umožňuje rychle a snadno ovládat funkce zvukového systému MHC-V43D, abyste mohli zůstat přímo ve víru zábavy, která se odehrává na párty. 

Vezměte večírek do svých rukou s aplikací Fiestable

Se zábavnou, intuitivní a snadno použitelnou aplikací Fiestable se z ovládání funkcí zvukového systému MHC-V43D stane zábava. Aplikaci Fiestable budete moci používat až po stažení aplikace Sony | Music Center. Poté už vám nebude nic bránit v ovládání hudby, osvětlení a dalších funkcí – stačí klepnout na telefon nebo promluvit.

párty-seznam skladeb-fiestable
Umožněte přátelům vytvářet na párty seznam skladeb pomocí aplikace Fiestable

Aplikace Fiestable umožňuje komukoli přidávat do seznamu skladeb své oblíbené melodie. Vaši hosté mohou přidávat hudbu, kterou mají uloženou ve svých smartphonech, prostřednictvím vaší sítě Wi-Fi®, takže párty nemusí nikdy skončit.

karaoke-hodnocení-fiestable
Objevte mezi sebou pěveckou superstar díky aplikaci Fiestable a funkci Karaoke Ranking 

Pomocí funkce Karaoke Ranking můžete na večírku uspořádat soutěž o nejlepšího zpěváka či zpěvačku karaoke. A každý, kdo se dostane mezi Top 10, má možnost své jméno a název skladby zaznamenat do žebříčku nejlepších skóre.

Party King
Staňte se party kingem

Jediným kliknutím v aplikaci Fiestable sdílejte status o své párty na sociálních médiích. Potom už jen zapněte hudbu a vyšplhejte se na žebříčku párty lidí tak vysoko, až se z vás stane Party King.

Ovládejte vše z tanečního parketu

Aplikace Sony | Music Center umožňuje ovládat nastavení zvuku a hudby přímo z telefonu. Aplikace Fiestable vám navíc umožní ovládat barvy světla a aktivovat režimy DJ a karaoke. Díky intuitivnímu ovládání pohybem můžete změny provádět jednoduchým pohybem zápěstí. 

logo-music-center
Služba Google Play
Aplikace Sony Music Center pro systém Android
Obchod App Store
Aplikace Sony Music Center pro systém iOS
Aplikace Fiestable pro systém Android
Aplikace Fiestable pro systém iOS
Filmy a televizní pořady nyní s přidanou dávkou dramatu 

Připojte audiosystém MHC-V43D k televizoru a sledujte své oblíbené filmy, televizní pořady a sportovní přenosy zcela novým způsobem. 

logo-hdmi
Výstup HDMI™ zaručuje jednoduché nastavení

Pomocí výstupu HDMI™ (ARC) systém snadno připojíte k televizoru. Sledujte televizor a DVD na klasické obrazovce a současně si vychutnejte skvělý zvuk z reproduktorů zvukového systému MHC-V43D.

logo-dvd
Sledujte filmy pomocí vestavěného přehrávače DVD

Vychutnejte si každý dramatický okamžik díky výkonnému zvuku a akustickému tlaku, který vám rozbuší srdce. Změňte svůj obývací pokoj na kino a pořádejte nezapomenutelné filmové večery.

Rozšiřte párty atmosféru prostřednictvím bezdrátového připojení

Vychutnejte si lepší, plnější zvuk a synchronizovaná světla. Bezdrátová funkce Party Chain vám umožní ke zvukovému systému MHC-V43D připojit až 50 kompatibilních vysoce výkonných audiosystémů prostřednictvím funkce Bluetooth®,.  

Bluetooth®
Bezproblémové streamování pomocí funkce Bluetooth®

S technologií Bluetooth odpadá nutnost bezdrátového připojení a složitého nastavení. Stačí se připojit přes Bluetooth® a hned můžete začít.

Bezdrátový Party Chain
Synchronizace pomocí funkce Wireless Party Chain

Propojením až 50 kompatibilních, vysoce výkonných audiosystémů pomocí technologie Bluetooth®, dosáhnete vylepšeného zvuku. Do toho můžete sledovat, jak se světla synchronizují s reproduktory. 

Bluetooth®
Možnost připojení více zařízení

Díky Bluetooth®, můžete se zvukovým systémem MHC-V43D s přáteli spárovat současně až tři smartphony. Všichni budete moci přehrávat skladby ze všech svých hudebních knihoven, čímž získáte ještě větší výběr.

DAB+
Poslouchejte více s digitálním rádiem DAB+ 

S tunerem, který je plně kompatibilní s vysílacím standardem DAB+,
si můžete své oblíbené rádiové stanice vzít kamkoli chcete. 

Navržen tak, aby udržel krok s vaší párty 

Audiosystém MHC-V43D je šikovný a odolný, takže se nemusíte bát, že s vámi při párty neudrží krok

bourlive-vecirky
Odolný reproduktor, který vydrží bouřlivé večírky

Vnějšek z tvrdého plastu pokrývající všechny strany tohoto zařízení a odolné chrániče rohů pomáhají udržovat zvukový systém MHC-V43D dlouho v bezvadném stavu a usnadňují přepravu kamkoli, kde se koná večírek.

Kolečka a možnost naklopení usnadňují transport 

Až budete chtít zvukový systém MHC-V43D přemístit, stačí uchopit praktickou rukojeť pro přenášení a naklonit jej dozadu. Na odolných kolečkách jej bez problémů dovezete až na párty.

preprava-v-naklonene-poloze-na-koleckach

Specifikace a funkce

Nechte hudbu proudit do všech koutů díky prostorovému zvuku vycházejícímu z vysoce účinných výškových a středopásmových reproduktorů – k tomu ji ještě můžete doplnit o barevné párty osvětlení a osvětlení v reproduktorech. Zažijte ještě větší zábavu díky možnosti tvorby seznamu skladeb (Party Playlist) a Karaoke Ranking v naší aplikaci Fiestable. Chrániče zvyšují odolnost jednotky a kolečka jsou zárukou snadnější přepravy než kdykoliv dříve.
  • Prostorový zvuk pomocí účinných výškových a středopásmových reproduktorů

  • Párty osvětlení a osvětlení reproduktoru

  • Ovládání gesty pro více zábavy a snadnou obsluhu

  • Funkce Party Playlist a Karaoke Ranking v aplikaci Fiestable

  • Integrovaný přehrávač disků DVD s výstupem HDMI™ ARC

Společnost Sony nabízí produkty, služby a obsah, který uživatelům poskytuje úžasné zážitky. Kromě toho ale také ve svých aktivitách usiluje o dosažení nejvyššího cíle – nulového vlivu na životní prostředí. Společnost Sony a životní prostředí

Hodnocení

Názor uživatelů