SYSTÉMY HI-FI

Vysoce výkonný audiosystém V42D s technologií BLUETOOTH®

MHC-V42D
Obrázek modelu Vysoce výkonný audiosystém V42D s technologií BLUETOOTH®

MOC

9 999,00 Kč

(včetně DPH a PHE poplatku)
Snímky modelu Vysoce výkonný audiosystém V42D s technologií BLUETOOTH®
Snímky modelu Vysoce výkonný audiosystém V42D s technologií BLUETOOTH®
Snímky modelu Vysoce výkonný audiosystém V42D s technologií BLUETOOTH®
Užijte si noc, na kterou nikdy nezapomenete

Díky výkonnému audiosystému MHC-V42D s basy s dlouhým dosahem si všichni účastníci párty dosyta vychutnají rytmus všech skladeb. Barevné párty osvětlení je synchronizováno s hudbou a pomocí gest nebo prostřednictvím smartphonu vám umožňuje proměnit se v dýdžeje.

Naplňte párty zvukem

Přineste festivalový zvuk na oslavu narozenin, při zvláštních příležitostech nebo na neplánované akce. Zvuk basů s dlouhým dosahem, o který se stará technologie JET BASS BOOSTER, umožňuje účastníkům párty užít si ještě působivější hudbu v celém prostoru.

Audiosystém MHC-V42D se zkosenými jednotkami výškového reproduktoru
Zkosené výškové reproduktory

Naplňte místnost skvělým festivalovým zvukem díky zkoseným výškovým reproduktorům, které šíří zvuk do širšího prostoru.

ZESILOVAČ JET BASS
ZESILOVAČ JET BASS

Kuželovitá konstrukce zvukovodu ozvučnice typu Bass Reflex koncentruje proudění vzduchu zvuku basů, takže je uslyšíte čistě a pocítíte fyzicky, i když budete v davu nebo ve velké vzdálenosti.

Logo režimu ŽIVÝ ZVUK
Uslyšíte hudbu jako naživo

Technologie DSP vytvoří festivalovou atmosféru realistickým zvukem hudebního festivalu nebo živého koncertu.

Logo DSEE
Obnovuje detaily digitální hudby

Technologie Digital Sound Enhancement Engine (DSEE) obnovuje detaily komprimovaných hudebních souborů a zajišťuje vysoce kvalitní zvuk, jenž se přibližuje originální nahrávce na disku CD.

Párty osvětlení a osvětlení reproduktoru

Rozjasněte celý parket, i když se párty se odehrává ve velkém prostoru, pomocí párty světel a světel reproduktoru a užijte si autentickou atmosféru nočního klubu nebo venkovního festivalu.

Odvažte se jako popová hvězda

Zařiďte všem zábavu – díky dvěma vstupům pro mikrofon můžete se svými hosty bok po boku zpívat své oblíbené melodie. Nebo přidejte i nádech rock and rollu – připojte do jednoho ze vstupů kytaru a použijte systém jako zesilovač. Vychutnejte si tři režimy: Clean pro čistý zvuk, Overdrive pro zkreslený zvuk kytary a Bass pro basovou kytaru.

Staňte se DJem díky funkci ovládání gesty

Přeskočte skladbu, změňte efekt flanger na efekt WAH, zesilte zvuk z mikrofonu pro funkci Karaoke, ovládejte výšku zvuku z mikrofonu či hudby nebo zvyšte hlasitost tím, že uděláte rukou svislou nebo vodorovnou vlnu. Ovládání gesty umožňuje rychle a snadno ovládat funkce audiosystému MHC-V42D, abyste mohli zůstat přímo ve víru zábavy probíhající párty.

Ovládání audiosystému MHC-V42D gesty
Účastník párty používající ve smartphonu hlasové ovládání pomocí aplikace Fiestable
Hlasové ovládání pomocí aplikace Fiestable

Změňte skladbu, zapněte světlo nebo aktivujte blikání všemi barvami pouze tím, že promluvíte. Jednoduše vyberte hlasové ovládání pomocí aplikace Fiestable a poté už jen vyslovujte příkazy – k dispozici máte až 39 příkazů včetně přehrávání hudby, osvětlení a režimu KARAOKE.

Účastníci párty používají ve svých smartphonech párty osvětlení pomocí aplikace Fiestable
Párty osvětlení pomocí aplikace Fiestable

Stačí klepnout na položku Party Light (Párty osvětlení) prostřednictvím aplikace Fiestable na smartphonu a displej telefonu začne v souladu s hudbou zrcadlit světelné efekty zvukového systému, včetně blikání a měnících se barev. 

Ikona Party King
Staňte se party kingem

Jediným kliknutím v aplikaci Fiestable sdílejte status o své párty na sociálních médiích. Potom už jen zapněte hudbu a vyšplhejte se na žebříčku párty lidí tak vysoko, až se z vás stane Party King.

Účastník párty používá aplikaci Sony | Music Center ve svém smartphonu
Ovládejte vše z tanečního parketu

Aplikace Sony | Music Center umožňuje ovládat hudbu a nastavení zvuku přímo z telefonu. Aplikace Fiestable vám navíc umožní měnit barvy světel nebo aktivovat režimy DJ či karaoke. Díky intuitivní funkci ovládání pohybem můžete provádět změny jednoduchým pohybem zápěstím. 

Logo Google Play
Aplikace Sony | Music Center pro systém Android
Logo App Store
Aplikace Sony | Music Center pro systém iOS
Aplikace Fiestable pro systém Android
Aplikace Fiestable pro systém iOS
Filmy a televizní pořady nyní s přidanou dávkou dramatu

Připojte audiosystém MHC-V42D k televizoru a sledujte své oblíbené filmy, televizní pořady a sportovní přenosy zcela novým způsobem.

Logo HDMI
Výstup HDMI® 

Pomocí výstupu HDMI (ARC) systém snadno připojíte k televizoru. Sledujte televizi a DVD na klasické obrazovce a současně si vychutnejte skvělý zvuk z reproduktorů MHC-V42D.

Logo DVD
Vestavěný přehrávač disků DVD

Vychutnejte si každý dramatický okamžik díky výkonnému zvuku a akustickému tlaku, který vám rozbuší srdce. Změňte svůj obývací pokoj na divadlo a pořádejte nezapomenutelné filmové večery.

Vylepšete párty dalšími reproduktory

Užijte si výkonnější zvuk propojením několika domácích audiosystémů s využitím technologie Bluetooth®. Zapojte až 50 kompatibilních domácích audiosystémů a synchronizujte hudbu a osvětlení.

Ikony NFC a Bluetooth®
Plynulé streamování pomocí NFC a Bluetooth®

Pomocí technologie NFC jedním dotykem se jednoduše připojte přes Bluetooth® a můžete ihned začít streamovat.

Ikona LDAC™
Kvalitní streamování přes Bluetooth® s LDAC™

Technologie LDAC™ umožňuje přenos přibližně třikrát více dat (při maximální přenosové rychlosti 990 kb/s) než běžné rozhraní Bluetooth®, díky čemuž si vychutnáte špičkový bezdrátový poslech. 

Obrázek připojení více zařízení MHC-V42D
Možnost připojení více zařízení

S audiosystémem MHC-V42D můžete s přáteli spárovat současně až tři smartphony pomocí technologie Bluetooth® a užívat si tak přehrávání skladeb ze všech svých hudebních knihoven.

Přenášení audiosystému MHC-V42D pomocí integrovaných úchytů
Rozjeďte párty kdekoli

Audiosystém MHC-V42D disponuje zabudovanými úchyty, takže jej můžete přenést ke kamarádovi nebo snadno přesunout párty do jiné místnosti.

Specifikace a funkce

Pořádejte vždy úžasné párty díky výkonnému audiosystému MHC-V42D. Rozptylující se zvuk s dlouhým dosahem šíří vaše rytmy celým prostorem, ve kterém probíhá párty, takže si všichni užijí stejně skvělý zvuk. Barevné párty osvětlení a světla reproduktoru jsou synchronizována s rytmem hudby, zatímco ovládání vodorovnými a svislými gesty nebo prostřednictvím smartphonu vám umožňuje proměnit se v dýdžeje.
  • Zvuk basů s dlouhým dosahem díky technologii JET BASS BOOSTER

  • Párty osvětlení a osvětlení reproduktoru

  • Ovládání gesty pro více zábavy a snadnou obsluhu

  • Hlasové ovládání a párty osvětlení prostřednictvím aplikace Fiestable

  • Integrovaný přehrávač disků DVD s výstupem HDMI ARC

Společnost Sony nabízí produkty, služby a obsah, který uživatelům poskytuje úžasné zážitky. Kromě toho ale také ve svých aktivitách usiluje o dosažení nejvyššího cíle – nulového vlivu na životní prostředí. Společnost Sony a životní prostředí

Hodnocení

Názor uživatelů