Snímky modelu Vysoce výkonný domácí audiosystém s technologií BLUETOOTH®
Snímky modelu Vysoce výkonný domácí audiosystém s technologií BLUETOOTH®
Snímky modelu Vysoce výkonný domácí audiosystém s technologií BLUETOOTH®
Snímky modelu Vysoce výkonný domácí audiosystém s technologií BLUETOOTH®
Snímky modelu Vysoce výkonný domácí audiosystém s technologií BLUETOOTH®

Funkce

Výkonný zvuk se rozezní po celé místnosti

Naplňte celou místnost ohromujícím párty zvukem. Model MHC-V41D má nakloněné středové a výškové jednotky pro širší rozptyl zvuku, takže každý ucítí basy doslova na vlastní kůži.

Světla LED vytvoří atmosféru večírku 

Navoďte atmosféru díky světelným efektům, které se pohybují v rytmu hudby. Zelené a modré párty osvětlení a vícebarevné osvětlení reproduktoru vytváří efekt jako v klubu.

Díky funkcím karaoke se můžete připojit ke zpěvu 

Pořádat soutěže v karaoke s přáteli je snadné: zařízení MHC-V41D stačí připojit k televizoru a vložit DVD s karaoke. Se dvěma vstupy mikrofonu a možnostmi jako hodnocení a zvukové efekty můžete s přáteli zpívat naplno. Vestavěná funkce zeslabení hlasu karaoke dokáže dokonce ztlumit hlas na discích CD, takže si můžete zazpívat všechny své oblíbené písně.

Vstup na kytaru

Současně hrajte své oblíbené písně na kytaru. Stačí jen stisknout tlačítko kytary a vyrazit tak ze svého nástroje výkonný zvuk s efekty overdrive. Můžete si užívat sólovou hru nebo zapojit mikrofon a hudbu doprovodit zpěvem.

Efekty DJ vám umožní dosáhnout ještě lepší atmosféry 

Upoutejte své publikum efekty DJ. Čtyři různé efekty vytvoří tu správnou scénu pro vás večírek: Zvukové efekty vytvářejí nezapomenutelný efekt podobný hukotu stíhačky; Zvukové efekty WAH automaticky posunou frekvenci filtru nahoru a dolů; efekt Isolator oddělí jednotlivá frekvenční pásma a efekt PAN rozdělí zvuk mezi reproduktory. Využijte efektů DJ s aplikací Fiestable a ovládání gesty – kreativní hraní se seznamy skladeb nebylo nikdy snazší.

Upravujte nastavení pro večírek pomocí ovládání gesty 

Dodejte večírku atmosféru jediným jednoduchým pohybem. Zábavné a intuitivní ovládání gesty umožňuje nastavení všech párty parametrů, včetně efektů DJ samplovače a funkce karaoke. Rovněž můžete posunutím prstem doleva nebo doprava přeskakovat skladby a posunutím nahoru a dolů upravovat hlasitost. Přizpůsobit večírek svým představám nebylo nikdy tak zábavné.

Funkce Wireless Party Chain přes Bluetooth® vám umožní rozšířit systém reproduktorů

Užijte si skvělý zvuk zapojením několika domácích audio systémů přes Bluetooth®. Zapojte až 50 kompatibilních domácích audio systémů přes technologii Bluetooth® a synchronizujte hudbu a osvětlení.

Aplikace Sony | Music Center 

Aplikace Sony | Music Center pro Android a iOS umožňuje ovládat hudbu a nastavení zvuku přímo z telefonu.

Staňte se Party Kingem

Jediným kliknutím v aplikaci Fiestable sdílejte status o svém novém audio systému na sociálních médiích. Potom už jen zapněte hudbu a vyšplhejte se na žebříčku párty lidí tak vysoko, až se z vás stane Party King.

Aplikace Fiestable

Fiestable je bezplatná aplikace pro iOS a Android, která vám umožní ovládat barvy světla nebo aktivovat režimy DJ a karaoke. Díky intuitivní funkci ovládání pohybem můžete provádět změny jednoduchým pohybem zápěstím.

Výstup HDMI® zaručuje jednoduché nastavení

Pomocí výstupu HDMI (ARC) systém snadno připojíte k televizoru. Sledujte televizi a DVD na klasické obrazovce, zatímco se budete oddávat skvělému zvuku linoucímu se z reproduktorů MHC-V41D.

Sledujte filmy pomocí vestavěného přehrávače DVD

Vychutnejte si každý dramatický okamžik díky výkonnému zvuku a akustickému tlaku, který vám rozbuší srdce. Změňte svůj obývací pokoj na kino a pořádejte epické promítací večery.

Režim Fotbal

Při každém sledování vašeho oblíbeného zápasu si užijete pocit, jako byste byli na stadionu. Vypněte průvodní slovo a zvýrazněte skandování fanoušků pro pohlcující zážitek ze sledování tak, abyste byli o samotě se zápasem.

Technologie DSEE automaticky obnovuje detaily digitální hudby

Vylepšete kvalitu komprimovaných hudebních souborů. Při kompresi originálního zdroje hudby se ztratí vysokofrekvenční prvky hudby, které vašim oblíbeným skladbám dodávají bohatost a detail. Technologie Digital Sound Enhancement Engine (DSEE) tyto prvky obnovuje a zajišťuje vysoce kvalitní zvuk, jenž se přibližuje originální nahrávce na disku CD.

Lepší zvuk pomocí technologie BLUETOOTH®

Technologie LDAC™ přenáší více dat než běžné bezdrátové připojení Bluetooth®. Výsledkem je výjimečná kvalita zvuku blízká zvuku s vysokým rozlišením.

Technologie NFC jedním dotykem pro okamžitou možnost připojení

Technologie NFC (Near Field Communication) odstraňuje nutnost kabelových připojení a složitých postupů nastavení. Jednoduše se dotknete sluchátek svým zařízením podporujícím technologii NFC a dosáhnete rychlého, bezproblémového připojení: poté můžete zahájit streamování hudební sbírky. Nemáte technologii NFC? Nevadí. Připojte se pomocí technologie Bluetooth® a je hotovo.

Jedna jednotka pro co nejsnazší přenos

Díky kompaktnímu provedení si zařízení můžete vzít s sebou a užít si večírek, kdekoli chcete. Ať už trávíte čas s přáteli doma nebo si chcete vyrazit na večírek někam jinam, maximální přenosnost a praktičnost kompaktního provedení s integrovanou rukojeti se vám vždycky bude hodit.

S možností připojení více zařízení může hudbu ovládat více přátel

Se systémem MHC-V41D můžete s přáteli spárovat současně až tři smartphony pomocí technologie Bluetooth®. Všichni budete moci přehrávat skladby ze svých hudebních knihoven, takže se každý z vás může stát DJem.

Specifikace
Pořádejte vždy úžasné domácí párty s výkonným modelem MHC-V41D. Nakloněné jednotky reproduktorů šíří hudbu po místnosti tak, že si skvělý zvuk užije opravdu každý, zatímco barevná světla reproduktorů se pohybují v rytmu hudby.
  • Prostorový zvuk

  • Osvětlení párty a reproduktorů

  • Ovládání gesty přes smartphone

  • Integrovaný přehrávač disků DVD s výstupem HDMI ARC

  • Rukojeť pro bezpečné zvedání a snadný transport

Společnost Sony nabízí produkty, služby a obsah, který uživatelům poskytuje úžasné zážitky. Kromě toho ale také ve svých aktivitách usiluje o dosažení nejvyššího cíle – nulového vlivu na životní prostředí. Společnost Sony a životní prostředí