SYSTÉMY HI-FI

Vysoce výkonný zvukový systém V13 s technologií BLUETOOTH®

MHC-V13
MHC-V13

MOC

9 999,00 Kč

(včetně DPH a PHE poplatku)
MHC-V13
MHC-V13
MHC-V13
Párty může být lepší než kdy dříve

Vychutnejte si rytmus svých oblíbených skladeb i z větší vzdálenosti díky tomuto výkonnému jednodílnému systému. Nebo si při tanci užijte světlo reproduktoru,
které pulzuje v rytmu hudby ze zvukového systému MHC-V13, a zároveň ovládejte přehrávání prostřednictvím smartphonu. 

Naplňte prostor zvukem 

Povzneste párty na vyšší úroveň a proměňte narozeniny, zvláštní příležitosti a spontánní setkání na festivalový zážitek.
Díky vysoce účinným výškovým reproduktorům a zvuku basů s dlouhým dosahem, o který se stará technologie JET BASS BOOSTER,
si budou účastníci párty užívat působivou hudbu v celém prostoru. 

MHC-V13
Skvělý zvuk napříč celou párty

Malý a kompaktní systém MHC-V13 přináší úctyhodný zvuk. Přes dva vysoce účinné výškové reproduktory a technologii JET BASS BOOSTER se zvuk dostane na každé místo párty, takže se hudba dostane dál a výš a všichni hosté si budou moci užívat bohatý, čistý zvuk.

Dva vysoce účinné výškové reproduktory naplní váš prostor zvukem

Čtyři nahoru nasměrované, vysoce účinné výškové reproduktory Horn umístěné na přední části jednotky rozšiřují prostor zvukové scény a zvyšují úroveň akustického tlaku směrem nahoru. Hudba se tak bude šířit dál a o něco výš do každého koutu prostoru. 

MHC-V13
ZESILOVAČ JET BASS
Užijte si rytmus s technologii JET BASS BOOSTER

Kuželovitá konstrukce zvukovodu ozvučnice typu Bass Reflex koncentruje proudění vzduchu zvuku basů, takže je uslyšíte čistě a pocítíte fyzicky, i když budete v davu nebo ve velké vzdálenosti. 

Vystupňujte energii pomocí osvětlení reproduktoru

Osvětlení v reproduktorech vysílá vlny vícebarevného světla, takže si budete moci kdekoli vychutnávat nefalšovanou atmosféru nočního klubu nebo venkovního festivalu.

světlo
Odvažte se jako popová hvězda

Zpívejte do rytmu svých oblíbených skladeb. Díky vstupu pro mikrofon je zvukový systém MHC-V13 ideálním společníkem na karaoke párty. Do vstupu pro mikrofon můžete také zapojit kytaru a systém používat jako zesilovač. Vychutnejte si tři režimy: Clean pro čistý zvuk, Overdrive pro zkreslený zvuk kytary a Bass pro basovou kytaru. 

Vezměte večírek do svých rukou s aplikací Fiestable

Se zábavnou, intuitivní a snadno použitelnou aplikací Fiestable se z ovládání funkcí zvukového systému MHC-V13 stane zábava. Aplikaci Fiestable budete moci používat až po stažení aplikace Sony | Music Center. Poté už vám nebude nic bránit v ovládání hudby, osvětlení a dalších funkcí – stačí klepnout na telefon nebo promluvit.

párty-seznam skladeb-fiestable
Umožněte přátelům vytvářet na párty seznam skladeb pomocí aplikace Fiestable

Aplikace Fiestable umožňuje komukoli přidávat do seznamu skladeb své oblíbené melodie. Vaši hosté mohou přidávat hudbu, kterou mají uloženou ve svých smartphonech, prostřednictvím vaší sítě Wi-Fi®, takže párty nemusí nikdy skončit.

karaoke-hodnocení-fiestable
Objevte mezi sebou pěveckou superstar díky aplikaci Fiestable a funkci Karaoke Ranking 

Pomocí funkce Karaoke Ranking můžete na večírku uspořádat soutěž o nejlepšího zpěváka či zpěvačku karaoke. A každý, kdo se dostane mezi Top 10, má možnost své jméno a název skladby zaznamenat
do žebříčku nejlepších skóre.

Kral_party
Staňte se Party Kingem

Jediným kliknutím v aplikaci Fiestable sdílejte status o své párty na sociálních médiích. Potom už jen zapněte hudbu a vyšplhejte se na žebříčku párty lidí tak vysoko, až se z vás stane Party King.

Ovládejte vše z tanečního parketu

Aplikace Sony | Music Center umožňuje ovládat nastavení zvuku a hudby přímo z telefonu. Aplikace Fiestable vám navíc umožní ovládat barvy světla a aktivovat režimy DJ a karaoke. Díky intuitivnímu ovládání pohybem můžete změny provádět jednoduchým pohybem zápěstí.

logo-music-center
obchod google play
Aplikace Sony | Music Center pro systém Android
obchod app store
Aplikace Sony | Music Center pro systém iOS
Aplikace Fiestable pro systém Android
Aplikace Fiestable pro systém iOS
Rozšiřte párty atmosféru prostřednictvím bezdrátového připojení  

Vychutnejte si lepší, plnější zvuk a synchronizovaná světla. Bezdrátová funkce Party Chain vám umožní ke zvukovému systému MHC-V13 připojit až 50 kompatibilních vysoce výkonných audiosystémů prostřednictvím funkce Bluetooth®,

Bluetooth®
Bezproblémové streamování pomocí funkce Bluetooth®

S technologií Bluetooth® odpadá nutnost bezdrátového připojení a složitého nastavení. Stačí se připojit přes Bluetooth® a hned můžete začít.

Bezdrátová párty
Synchronizace pomocí funkce Wireless Party Chain

Propojením až 50 kompatibilních, vysoce výkonných audiosystémů pomocí technologie Bluetooth®, dosáhnete vylepšeného zvuku. Do toho můžete sledovat, jak se světla synchronizují s reproduktory. 

Více zařízení
S připojením více zařízení může hudbu
ovládat více přátel

Díky technologii Bluetooth®, můžete se zvukovým systémem MHC-V13 s přáteli spárovat současně až tři smartphony. Všichni budete moci přehrávat skladby ze všech svých hudebních knihoven, čímž získáte ještě větší výběr. 

Logo dab
Poslouchejte více s digitálním rádiem DAB+ 

S tunerem, který je plně kompatibilní s vysílacím standardem DAB+,
si můžete své oblíbené rádiové stanice vzít kamkoli chcete. 

Navržen tak, aby udržel krok s vaší párty 

Audiosystém MHC-V13 je šikovný a odolný, takže se nemusíte bát, že s vámi při párty neudrží krok.

Rozjeďte párty kdekoli

Audiosystém MHC-V13 disponuje zabudovanými úchyty, takže jej můžete přenést ke kamarádovi nebo snadno přesunout párty do jiné místnosti. 

preprava-v-naklonene-poloze-na-koleckach
Odolnost
Odolný reproduktor, který vydrží bouřlivé večírky

Vnějšek z tvrdého plastu pokrývající všechny strany tohoto zařízení a odolné chrániče rohů pomáhají udržovat zvukový systém MHC-V13 dlouho v bezvadném stavu a usnadňují přepravu kamkoli, kde se koná večírek.

Specifikace a funkce

Posuňte párty na vyšší úroveň díky tomuto výkonnému jednodílnému zvukovému systému. Vychutnejte si rytmus svých oblíbených skladeb zásluhou vysoce účinných výškových reproduktorů a technologie JET BASS BOOSTER. Vychutnávejte si vícebarevné osvětlení v reproduktorech a staňte se hvězdou párty prostřednictvím funkcí tvorby seznamu skladeb (Party Playlist) a Karaoke Ranking v naší aplikaci Fiestable. S úchyty bude přeprava snadnější než kdykoli dříve.
  • Prostorový zvuk pomocí účinných výškových reproduktorů

  • Osvětlení v reproduktorech

  • Funkce Party Playlist a Karaoke Ranking v aplikaci Fiestable

  • Rukojeť pro bezpečné zvedání a snadnou přepravu

  • Chrániče rohů pro zvýšenou odolnost

Společnost Sony nabízí produkty, služby a obsah, který uživatelům poskytuje úžasné zážitky. Kromě toho ale také ve svých aktivitách usiluje o dosažení nejvyššího cíle – nulového vlivu na životní prostředí. Společnost Sony a životní prostředí

Hodnocení

Názor uživatelů