Snímky modelu Vysoce výkonný audiosystém V02 s technologií BLUETOOTH®
Snímky modelu Vysoce výkonný audiosystém V02 s technologií BLUETOOTH®
Snímky modelu Vysoce výkonný audiosystém V02 s technologií BLUETOOTH®

Funkce

Naplňte celý prostor párty zvukem

Přineste festivalový zvuk na oslavu narozenin, při zvláštních příležitostech nebo na neplánované akce. Zvuk basů s dlouhým dosahem, o který se stará technologie JET BASS BOOSTER, umožňuje účastníkům párty užít si ještě působivější hudbu.

Zkosené výškové reproduktory

Naplňte místnost zvukem pro párty díky zkoseným výškovým reproduktorům, které šíří zvuk do širšího prostoru.

Vnímejte rytmus z ještě větší vzdálenosti díky technologii JET BASS BOOSTER

Kuželovitá konstrukce zvukovodu ozvučnice typu Bass Reflex koncentruje proudění vzduchu zvuku basů, takže je uslyšíte čistě a pocítíte fyzicky, i když budete v davu nebo ve velké vzdálenosti.

Vystupňujte energii pomocí osvětlení reproduktoru

Podtrhněte tu pravou klubovou atmosféru osvětlením reproduktoru LED. Modré světlo pulzuje ve vzorech, které jsou synchronizované s rytmem hudby.

Odvažte se jako popová hvězda

Zpívejte do rytmu svých oblíbených skladeb. Díky vstupu pro mikrofon je zařízení MHC-V02 ideálním společníkem na karaoke párty. Do vstupu pro mikrofon můžete také zapojit kytaru a systém používat jako zesilovač. Vychutnejte si tři režimy: Clean pro čistý zvuk, Overdrive pro zkreslený zvuk kytary a Bass pro basovou kytaru.

Hlasové ovládání pomocí aplikace Fiestable

Změňte skladbu, zapněte světlo nebo aktivujte jeho blikání pouze tím, že promluvíte. Jednoduše vyberte hlasové ovládání pomocí aplikace Fiestable a poté už jen vyslovujte příkazy: světlo a zvuky vás budou poslouchat.

Vylepšete zážitek párty osvětlením prostřednictvím aplikace Fiestable

Stačí klepnout na položku Party Light (Párty osvětlení) prostřednictvím aplikace Fiestable na smartphonu a displej telefonu začne v souladu s hudbou zrcadlit světelné efekty zvukového systému, včetně blikání a měnících se barev. Počet smartphonů, které lze připojit k vytváření tohoto jedinečného sdíleného zážitku, není omezen.

Staňte se party kingem

Jediným kliknutím v aplikaci Fiestable sdílejte status o své párty na sociálních médiích. Potom už jen zapněte hudbu a vyšplhejte se na žebříčku párty lidí tak vysoko, až se z vás stane Party King.

Ovládejte vše z tanečního parketu

Aplikace Sony | Music Center umožňuje ovládat nastavení zvuku a hudby přímo z telefonu. Aplikace Fiestable vám navíc umožní aktivovat režimy DJ a karaoke. Díky intuitivnímu ovládání pohybem můžete změny provádět jednoduchým pohybem zápěstí.

Kompatibilní se stativem

Integrovaný montážní otvor umožňuje připevnit audiosystém MHC-V02 na reproduktorový stojan, aby mohl z vyvýšené polohy šířit zvuk ještě efektivněji a pro ještě více osob, ať už sedí, nebo stojí.

Technologie NFC jedním dotykem pro okamžitou možnost připojení

Technologie NFC (Near Field Communication) a Bluetooth® odstraňují nutnost kabelových připojení a složitých postupů nastavení. Jednoduše dotykem připojte k reproduktorům zařízení podporující technologii NFC a dosáhnete rychlého, bezproblémového připojení. Poté můžete zahájit přenos hudební sbírky. Nemáte technologii NFC? Žádný problém. Připojte se pomocí Bluetooth® a můžete začít.

Vychutnejte si kvalitní streamování přes Bluetooth® s kodekem LDAC™

Technologie LDAC™ umožňuje přenos přibližně třikrát více dat (při maximální přenosové rychlosti 990 kb/s) než běžné rozhraní Bluetooth®, díky čemuž si vychutnáte špičkový bezdrátový poslech.

Rukojeť pro snadné přenášení

Kdykoli budete chtít audiosystém MHC-V02 přemístit, stačí uchopit praktickou rukojeť, zařízení zvednout a vyrazit s ním kamkoli na vytouženou párty.

Vylepšete párty dalšími reproduktory

Užijte si výkonnější zvuk propojením několika domácích audiosystémů s využitím technologie Bluetooth®. Zapojte až 50 kompatibilních domácích audiosystémů a synchronizujte hudbu a osvětlení.

S možností připojení více zařízení může hudbu ovládat více přátel

S audiosystémem MHC-V02 můžete s přáteli spárovat současně až tři smartphony pomocí technologie Bluetooth®. Všichni budete moci přehrávat skladby ze všech svých hudebních knihoven a budete tak mít ještě větší výběr.

Port USB podporuje připojení, přehrávání a nabíjení

Přehrávejte skladby uložené v zařízení USB nebo si pomocí přímého nahrávání z disku CD na zařízení USB vytvořte vlastní uživatelské seznamy skladeb. Zařízení stačí připojit do portu PLAY/REC a můžete hned rozjet další párty se všemi oblíbenými skladbami. Nebo port USB použijte k nabíjení smartphonu, zatímco se budete bavit.

Specifikace
Posuňte párty na vyšší úroveň díky tomuto výkonnému jednodílnému zvukovému systému. Vnímejte rytmus svých oblíbených skladeb i z velkých vzdáleností. Užijte si světlo reproduktoru, které pulzuje v rytmu hudby, a ovládejte přehrávání prostřednictvím smartphonu.
  • Zvuk basů s dlouhým dosahem díky technologii JET BASS BOOSTER

  • Světla reproduktoru

  • Hlasové ovládání a párty osvětlení prostřednictvím aplikace Fiestable

  • Rukojeť pro bezpečné zvedání a snadný transport

  • Kompatibilní se stativem

Společnost Sony nabízí produkty, služby a obsah, který uživatelům poskytuje úžasné zážitky. Kromě toho ale také ve svých aktivitách usiluje o dosažení nejvyššího cíle – nulového vlivu na životní prostředí. Společnost Sony a životní prostředí