SYSTÉMY HI-FI

Vysoce výkonný audiosystém V02 s technologií BLUETOOTH®

MHC-V02
Obrázek modelu Vysoce výkonný audiosystém V02 s technologií BLUETOOTH®

MOC

6 349,50 Kč

(včetně DPH a PHE poplatku)
Snímky modelu Vysoce výkonný audiosystém V02 s technologií BLUETOOTH®
Snímky modelu Vysoce výkonný audiosystém V02 s technologií BLUETOOTH®
Snímky modelu Vysoce výkonný audiosystém V02 s technologií BLUETOOTH®
Posuňte párty na novou úroveň

Vychutnejte si rytmus svých oblíbených skladeb i z větší vzdálenosti díky tomuto výkonnému jednodílnému audiosystému. Užijte si světlo reproduktoru, které pulzuje v rytmu hudby, a ovládejte přehrávání prostřednictvím smartphonu.

Naplňte párty zvukem

Přineste festivalový zvuk na oslavu narozenin, při zvláštních příležitostech nebo na neplánované akce. Zvuk basů s dlouhým dosahem, o který se stará technologie JET BASS BOOSTER, umožňuje účastníkům párty užít si ještě působivější hudbu v celém prostoru.

Audiosystém MHC-V02D se zkosenými jednotkami výškového reproduktoru
Zkosené výškové reproduktory

Naplňte místnost skvělým festivalovým zvukem díky zkoseným výškovým reproduktorům, které šíří zvuk do širšího prostoru.

ZESILOVAČ JET BASS
ZESILOVAČ JET BASS

Kuželovitá konstrukce zvukovodu ozvučnice typu Bass Reflex koncentruje proudění vzduchu zvuku basů, takže je uslyšíte čistě a pocítíte fyzicky, i když budete v davu nebo ve velké vzdálenosti.

Vystupňujte energii pomocí osvětlení reproduktoru

Podtrhněte tu pravou klubovou atmosféru osvětlením reproduktoru LED. Modré světlo pulzuje ve vzorech, které jsou synchronizované s rytmem hudby.

Audiosystém MHC-V02 se světlem reproduktoru LED
Odvažte se jako popová hvězda

Ať se všichni baví – připojte ke vstupu mikrofon a zpívejte své oblíbené melodie po boku svých hostů. Nebo přidejte i nádech rock and rollu – připojte kytaru a použijte systém jako zesilovač. Užijte si tři režimy: Clean pro čistý zvuk, Overdrive pro zkreslený zvuk kytary a Bass pro basovou kytaru.

Účastník párty používající ve smartphonu hlasové ovládání pomocí aplikace Fiestable
Hlasové ovládání pomocí aplikace Fiestable

Změňte skladbu, zapněte světlo nebo aktivujte blikání všemi barvami pouze tím, že promluvíte. Jednoduše vyberte hlasové ovládání pomocí aplikace Fiestable a poté už jen vyslovujte příkazy – k dispozici máte až 39 příkazů včetně přehrávání hudby, osvětlení a režimu KARAOKE.

Účastníci párty používají ve svých smartphonech párty osvětlení pomocí aplikace Fiestable
Párty osvětlení pomocí aplikace Fiestable

Stačí klepnout na položku Party Light (Párty osvětlení) prostřednictvím aplikace Fiestable na smartphonu a displej telefonu začne v souladu s hudbou zrcadlit světelné efekty zvukového systému, včetně blikání a měnících se barev.

Ikona Party King
Staňte se party kingem

Jediným kliknutím v aplikaci Fiestable sdílejte status o své párty na sociálních médiích. Potom už jen zapněte hudbu a vyšplhejte se na žebříčku párty lidí tak vysoko, až se z vás stane Party King.

Účastník párty používá aplikaci Sony | Music Center ve svém smartphonu
Ovládejte vše z tanečního parketu

Aplikace Sony | Music Center umožňuje ovládat hudbu a nastavení zvuku přímo z telefonu. Aplikace Fiestable vám navíc umožní měnit barvy světel nebo aktivovat režimy DJ či karaoke. Díky intuitivní funkci ovládání pohybem můžete provádět změny jednoduchým pohybem zápěstím. 

Logo Google Play
Aplikace Sony | Music Center pro systém Android
Logo App Store
Aplikace Sony | Music Center pro systém iOS
Aplikace Fiestable pro systém Android
Aplikace Fiestable pro systém iOS
Audiosystém MHC-V02 upevněný na reproduktorovém stojanu
Kompatibilní se stativem

Integrovaný montážní otvor umožňuje připevnit audiosystém MHC-V02 na reproduktorový stojan, aby mohl z vyvýšené polohy šířit zvuk ještě efektivněji a pro ještě více osob, ať už sedí, nebo stojí.

Vylepšete párty dalšími reproduktory

Užijte si výkonnější zvuk propojením několika domácích audiosystémů s využitím technologie Bluetooth®. Zapojte až 50 kompatibilních domácích audiosystémů a synchronizujte hudbu a osvětlení.

Ikona LDAC™
Kvalitní streamování přes Bluetooth® s LDAC™

Technologie LDAC™ umožňuje přenos přibližně třikrát více dat (při maximální přenosové rychlosti 990 kb/s) než běžné rozhraní Bluetooth®, díky čemuž si vychutnáte špičkový bezdrátový poslech. 

Obrázek připojení více zařízení
Možnost připojení více zařízení

S audiosystémem MHC-V02 můžete s přáteli spárovat současně až tři smartphony pomocí technologie Bluetooth® a užívat si tak přehrávání skladeb ze všech svých hudebních knihoven.

Přenášení audiosystému MHC-V02 pomocí integrovaných úchytů
Rozjeďte párty kdekoli

Audiosystém MHC-V02 disponuje integrovanými úchyty, takže jej můžete přenést ke kamarádovi nebo snadno přesunout párty do jiné místnosti.

Specifikace a funkce

Posuňte párty na vyšší úroveň díky tomuto výkonnému jednodílnému zvukovému systému. Vnímejte rytmus svých oblíbených skladeb i z velkých vzdáleností. Užijte si světlo reproduktoru, které pulzuje v rytmu hudby, a ovládejte přehrávání prostřednictvím smartphonu.
  • Zvuk basů s dlouhým dosahem díky technologii JET BASS BOOSTER

  • Světla reproduktoru

  • Hlasové ovládání a párty osvětlení prostřednictvím aplikace Fiestable

  • Rukojeť pro bezpečné zvedání a snadný transport

  • Kompatibilní se stativem

Společnost Sony nabízí produkty, služby a obsah, který uživatelům poskytuje úžasné zážitky. Kromě toho ale také ve svých aktivitách usiluje o dosažení nejvyššího cíle – nulového vlivu na životní prostředí. Společnost Sony a životní prostředí

Hodnocení

Názor uživatelů