Snímky modelu Vysoce výkonný audiosystém XB72 S FUNKCÍ EXTRA BASS
Snímky modelu Vysoce výkonný audiosystém XB72 S FUNKCÍ EXTRA BASS
Snímky modelu Vysoce výkonný audiosystém XB72 S FUNKCÍ EXTRA BASS
Snímky modelu Vysoce výkonný audiosystém XB72 S FUNKCÍ EXTRA BASS
Snímky modelu Vysoce výkonný audiosystém XB72 S FUNKCÍ EXTRA BASS
Snímky modelu Vysoce výkonný audiosystém XB72 S FUNKCÍ EXTRA BASS
Snímky modelu Vysoce výkonný audiosystém XB72 S FUNKCÍ EXTRA BASS
Snímky modelu Vysoce výkonný audiosystém XB72 S FUNKCÍ EXTRA BASS

Funkce

Funkce EXTRA BASS dodá sílu každé basové lince

Stisknutím tlačítka EXTRA BASS dodáte své hudbě pořádnou sílu nízkofrekvenčního zvuku. Zesílením basových linek se vytvoří ještě hlubší a působivější zvuk basů. Jednoduše stiskněte tlačítko pro aktivaci režimu a užijte si pronikavé basy.

Svislé a vodorovné nastavení

Flexibilní design se dvěma možnostmi nastavení poskytuje skvělý zvuk bez ohledu na to, kam systém umístíte. Při vodorovné poloze docílíte stejného pocitu jako u klasického přehrávače Boombox. A pokud nemáte dostatek místa, můžete použít svislou polohu. Integrovaný snímač optimalizuje proces zpracování zvuku na stereofonní zvuk v kterékoli zvolené konfiguraci.

Jako byste tam skutečně byli

Poslechněte si hudbu zcela novým způsobem – stačí stisknout tlačítko LIVE SOUND a šikovně zkosené reproduktory a technologie DSP zajistí šíření hudby do širší oblasti. Oživte svůj večírek jedinečným zážitkem prostorového zvuku a vytvořte festivalovou atmosféru všude, kam jdete.

Nabuďte atmosféru pomocí světel reproduktoru a párty osvětlení prostřednictvím aplikace Fiestable

Audiosystém GTK-XB72 obsahuje vestavěná vícebarevná proužková světla LED na přední, horní a bočních stranách reproduktoru a blikající stroboskopické světlo pro působivější zážitek. Stačí klepnout na položku Party Light (Párty osvětlení) prostřednictvím aplikace Fiestable na smartphonu a displej telefonu začne v souladu s hudbou zrcadlit světelné efekty zvukového systému, včetně blikání a měnících se barev. Počet smartphonů, které lze připojit k vytváření tohoto jedinečného sdíleného zážitku, není omezen. 

Upravte si nastavení podle svého s aplikacemi Sony |Music Center

Získejte kontrolu nad nastavením pomocí aplikace Sony | Music Center. Jednoduše si ji stáhněte do smartphonu a užijte si bezdrátové ovládání hudby. Můžete upravovat nastavení zvuku, vybírat oblíbené seznamy skladeb z telefonu nebo zařízení USB a ve správný okamžik spustit další skladbu, aniž byste u zvukového systému museli stát.

Zábavné a snadné ovládání pomocí aplikace Fiestable

Aplikace Sony | Music Center umožňuje ovládat hudbu a nastavení zvuku přímo z telefonu. Aplikace Fiestable vám navíc umožní měnit barvy světel nebo aktivovat režimy DJ či karaoke. Díky intuitivní funkci ovládání pohybem můžete provádět změny jednoduchým pohybem zápěstím. 

Efekty DJ vám umožní dosáhnout ještě lepší atmosféry

Upoutejte účastníky řadou efektů pro dýdžeje: Efekt Flanger vytváří výrazný zvukový efekt podobný hluku stíhačky; Zvukové efekty WAH automaticky posunou frekvenci filtru nahoru a dolů; efekt Isolator oddělí jednotlivá frekvenční pásma a efekt PAN rozdělí zvuk mezi reproduktory. Svou kreativitu můžete také zvýšit prostřednictvím efektů samplování a scratchování.

Plynulé streamování pomocí NFC a Bluetooth®

Technologie NFC (Near Field Communication) a Bluetooth® odstraňují nutnost kabelových připojení a složitých postupů nastavení. Zařízením podporujícím technologii NFC se stačí dotknout zvukového systému a dosáhnete rychlého, bezproblémového připojení. Poté můžete začít streamovat svou hudební sbírku. Nemáte technologii NFC? Žádný problém. Připojte se pomocí technologie Bluetooth® a párty může začít.

Port USB podporuje připojení, přehrávání a nabíjení

Port USB umožňuje připojit paměťovou jednotku USB, smartphone, tablet nebo notebook a přehrávat veškeré digitální soubory. Díky kompatibilitě s formáty mp3 a WMA můžete načíst své oblíbené seznamy skladeb a poté párty pořádně rozproudit, a navíc si přitom ještě nabíjet své zařízení.

Rozšiřte zvukový systém pomocí funkce Wireless Party Chain a technologie Bluetooth®

Dodejte svému zvukovému systému ještě více energie pomocí funkce Wireless Party Chain a technologie Bluetooth®. Pomocí technologie Bluetooth® bezdrátově propojte více reproduktorů, abyste dosáhli většího zvukového výkonu. Aktivujte jedno zařízení jako „hostitele párty“ a synchronizujte hudbu i osvětlení tak, aby všichni mohli tančit ve stejném rytmu.

Připojte bezdrátově další reproduktor a přehrávejte stereofonně

Funkce pro přidání reproduktoru umožňuje bezdrátově propojit dva audiosystémy GTK-XB72 prostřednictvím technologie Bluetooth®. Poté zvolte dvojitý režim, ve kterém budou oba reproduktory přehrávat stejný zvuk, nebo stereofonní režim, ve kterém bude jeden reproduktor přehrávat zvuk pravého kanálu, zatímco druhý bude přehrávat zvuk levého kanálu, aby společně poskytly stereofonní přehrávání.

Možnost připojení více zařízení

Díky technologii Bluetooth® můžete s přáteli spárovat současně až tři smartphony nebo tablety. Všichni budete moci přehrávat skladby ze svých hudebních knihoven, čímž získáte ještě větší výběr.

Vestavěný mikrofon pro telefonování v režimu handsfree

Když vám někdo volá a potřebujete párty na chvilku pozastavit, použijte zvukový systém, nikoli telefon. Vestavěný mikrofon vám umožní přesměrovat hovory ze smartphonu přímo do stereofonního systému pomocí technologie Bluetooth®. Můžete tak uskutečňovat a přijímat hovory, aniž byste museli odpojit telefon od zvukového systému

Hlasové navádění vám poskytne průběžné informace

Hlasové navádění je užitečná funkce, která průběžně poskytuje informace o důležitých funkcích: například při párování smartphonu se zvukovým systémem nejprve uslyšíte „Bluetooth® pairing“ (Probíhá párování Bluetooth®) a po navázání připojení se ozve „Bluetooth® connected“ (Bluetooth® připojeno). 

Odvažte se jako popová hvězda

Zpívejte do rytmu svých oblíbených skladeb. Díky vstupu pro mikrofon je audiosystém GTK-XB72 dokonalým společníkem na karaoke párty.

Vstup audia

Ke vstupu zvuku můžete připojit přenosné přehrávače mp3, které neumožňují navázat připojení Bluetooth®.

Vestavěné rukojeti pro snadnou přenosnost

Vezměte ho a bavte se kdekoli. Ať už trávíte čas s přáteli doma, nebo si chcete někam vyrazit na párty, kompaktní jednodílné provedení audiosystému GTK-XB72 s integrovanými rukojeťmi na obou koncích vás vždy potěší svou přenosností a praktičností.

Specifikace
Posuňte taneční párty na vyšší úroveň díky tomuto výkonnému jednodílnému zvukovému systému. Kombinace funkce EXTRA BASS a režimu ŽIVÝ ZVUK s výrazným osvětlením diodami LED, zahrnujícím proužkové světlo, světla reproduktoru a blikající stroboskopické světlo, umožňuje vytvořit pocit, jako kdybyste byli na významné hudební události. Díky funkci Wireless Party Chain a technologii Bluetooth® můžete dokonce přidat další reproduktory, a vytvořit tak zvuk pro ještě větší prostor.
  • Funkce EXTRA BASS™ pro hluboký, výrazný zvuk

  • Svislé a vodorovné nastavení

  • Vylepšete párty proužkovým světlem, světly reproduktoru a blikajícím stroboskopickým světlem

  • Aplikace Sony | Music Center vám umožní streamování a ovládání přímo ze smartphonu

  • Propojte více reproduktorů pomocí funkce Wireless Party Chain a technologie Bluetooth®

Společnost Sony nabízí produkty, služby a obsah, který uživatelům poskytuje úžasné zážitky. Kromě toho ale také ve svých aktivitách usiluje o dosažení nejvyššího cíle – nulového vlivu na životní prostředí. Společnost Sony a životní prostředí