GTK-XB72 

Posuňte taneční párty na další level

S jednodílným zvukovým systémem GTK-XB72 vytvoříte z každé párty nezapomenutelný zážitek. Hluboké a mocné basy s výraznými diodami LED vytvářejí pocit, jako kdybyste byli na významné hudební události.

Logo EXTRA BASS™
Funkce EXTRA BASS dodá sílu každé basové lince

Stisknutím tlačítka EXTRA BASS™ dodáte své hudbě pořádně silné basy. Zesílením basových linek se vytvoří ještě hlubší a působivější zvuk basů. Jednoduše stiskněte tlačítko pro aktivaci režimu a užijte si dunivé basy.

Obrázek umístění audiosystému GTK-XB72 na výšku a na šířku
Svislé a vodorovné nastavení

Flexibilní design se dvěma možnostmi nastavení poskytuje skvělý zvuk bez ohledu na to, kam systém umístíte. Při vodorovné poloze docílíte stejného pocitu jako u klasického přehrávače Boombox. A pokud nemáte dostatek místa, můžete použít svislou polohu. Integrovaný snímač optimalizuje proces zpracování zvuku na stereofonní zvuk v kterékoli zvolené konfiguraci.

Schéma fungování režimu ŽIVÁ HUDBA
Jako byste tam skutečně byli

Poslechněte si hudbu zcela novým způsobem – stačí stisknout tlačítko LIVE SOUND a šikovně zkosené reproduktory a technologie DSP zajistí šíření hudby do širší oblasti. Oživte svůj večírek jedinečným zážitkem prostorového zvuku a vytvořte festivalovou atmosféru všude, kam jdete.

Rozsviťte večírek

Audiosystém GTK-XB72 obsahuje integrovaná vícebarevná proužková světla LED na přední, horní a bočních stranách, pulzující světla reproduktoru na těle a blikající stroboskopické světlo pro působivější zážitek. Díky tomu můžete vytvořit dokonalou klubovou atmosféru.

Detailní záběr proužkového světla na audiosystému GTK-XB72
Řadové světlo
Detailní záběr světla reproduktoru na audiosystému GTK-XB72
Světla reproduktoru
Detailní záběr stroboskopického světla na audiosystému GTK-XB72
Stroboskopické světlo
Logo aplikace Sony | Music Center
Upravte si nastavení podle svého s aplikacemi Sony |Music Center

Získejte kontrolu nad nastavením pomocí aplikace Sony | Music Center. Jednoduše si ji stáhněte do smartphonu a užijte si bezdrátové ovládání hudby. Můžete upravovat nastavení zvuku, vybírat oblíbené seznamy skladeb z telefonu nebo zařízení USB a ve správný okamžik spustit další skladbu, aniž byste u zvukového systému museli stát.

Vylepšete zábavu pomocí aplikace Fiestable

Aplikace Fiestable vám umožní pomocí smartphonu ovládat barvy světla a režimy DJ a karaoke. Stačí prostřednictvím aplikace Fiestable klepnout na položku Party Light (Párty osvětlení) a displej telefonu začne v souladu s hudbou zrcadlit světelné efekty zvukového systému, včetně blikání a měnících se barev. Počet smartphonů, které lze připojit k vytváření tohoto sdíleného zážitku, není omezen. 

Účastníci párty používají ve svých smartphonech párty osvětlení pomocí aplikace Fiestable
Logo Get in on Google
Aplikace Sony | Music Center pro systém Android
Logo Download on the App Store
Aplikace Sony | Music Center pro systém iOS
Aplikace Fiestable pro systém Android
Aplikace Fiestable pro systém iOS
Rozšiřte svůj zvukový systém 

Dodejte svému zvukovému systému ještě více energie pomocí funkce Wireless Party Chain a technologie Bluetooth®. Pomocí technologie Bluetooth® bezdrátově propojte více reproduktorů, abyste dosáhli většího zvukového výkonu. Aktivujte jedno zařízení jako „hostitele párty“ a synchronizujte hudbu i osvětlení tak, aby všichni mohli tančit ve stejném rytmu.

Loga NFC a Bluetooth®
Plynulé streamování pomocí NFC a Bluetooth®

Zařízením podporujícím technologii NFC se stačí dotknout zvukového systému a dosáhnete bezproblémového připojení: poté můžete streamovat hudební sbírku. Nemáte technologii NFC? Nevadí. Připojte se pomocí technologie Bluetooth® a párty může začít.

Ikona USB
Port USB podporuje připojení, přehrávání a nabíjení

Připojte paměťovou jednotku USB, smartphone nebo tablet a přehrávejte veškeré digitální soubory. Díky kompatibilitě s formáty mp3 a WMA můžete párty pořádně rozproudit, a navíc si přitom ještě nabíjet své zařízení.

Specifikace a funkce

Posuňte taneční párty na vyšší úroveň díky tomuto výkonnému jednodílnému zvukovému systému. Kombinace funkce EXTRA BASS a režimu ŽIVÝ ZVUK s výrazným osvětlením diodami LED, zahrnujícím proužkové světlo, světla reproduktoru a blikající stroboskopické světlo, umožňuje vytvořit pocit, jako kdybyste byli na významné hudební události. Díky funkci Wireless Party Chain a technologii Bluetooth® můžete dokonce přidat další reproduktory, a vytvořit tak zvuk pro ještě větší prostor.
  • Funkce EXTRA BASS™ pro hluboký, výrazný zvuk

  • Svislé a vodorovné nastavení

  • Vylepšete párty proužkovým světlem, světly reproduktoru a blikajícím stroboskopickým světlem

  • Aplikace Sony | Music Center vám umožní streamování a ovládání přímo ze smartphonu

  • Propojte více reproduktorů pomocí funkce Wireless Party Chain a technologie Bluetooth®

Společnost Sony nabízí produkty, služby a obsah, který uživatelům poskytuje úžasné zážitky. Kromě toho ale také ve svých aktivitách usiluje o dosažení nejvyššího cíle – nulového vlivu na životní prostředí. Společnost Sony a životní prostředí

Hodnocení

Názor uživatelů