SYSTÉMY HI-FI

Systém Hi-Fi s technologiemi Wi-Fi/BLUETOOTH®

CMT-X7CD/ X7CDB
Obrázek modelu Systém Hi-Fi s technologiemi Wi-Fi/BLUETOOTH®

40W

CMT-X7CD

MOC

11 083,60 Kč

(včetně DPH a PHE poplatku)

40W

CMT-X7CDB

Cena není dostupná

Snímky modelu Systém Hi-Fi s technologiemi Wi-Fi/BLUETOOTH®
Přehrávejte a streamujte z jediného místa

Přehrávač disků CD, přehrávání přes rozhraní USB a bezdrátové streamování

Všechny oblíbené písničky můžete mít na dosah. Streamujte hudbu z chytrého telefonu a tabletu, přehrávejte kolekci disků CD a hudbu v digitální podobě na jednotce USB. Tento kompaktní audiosystém nabízí několik možností bezdrátového přenosu, dva 20W reproduktory a digitální zesilovač S-Master zajišťující bohaté basy a ostré, čisté vokály.

Dva 20W reproduktory
Výkonný zvuk

Celkový výkon ze dvou širokopásmových reproduktorů dosahuje 40 W a basovým linkám dodávají na síle dvojité pasivní zářiče.

Vestavěná technologie Wi-Fi® a NFC
Možnosti bezdrátového připojení

Přehrávejte celou hudební sbírku ze svého chytrého telefonu a tabletu. Jediným dotykem navážete díky technologii NFC spojení a pak už můžete streamovat skladby pomocí vestavěné technologie Wi-Fi® a Bluetooth®.

Přehrávač disků CD
Všechny oblíbené skladby

Poslechněte si s přehrávačem disků CD v horní části znovu svoji sbírku disků CD nebo si na tuneru FM nalaďte své oblíbené rádiové pořady.

Velké basy v malém provedení

I přes kompaktní rozměry, které šetří místo, systém reprodukuje bohaté basy. Lehká a přesto pevná konstrukce reproduktorů se slídovou membránou zajišťuje výrazný zvuk s minimálním zkreslením. Dva pasivní zářiče zvýrazňují nízké tóny z reproduktorů s celou šířkou frekvenčního pásma a posilují basy.

Digitální zesilovač S-Master
Věda lepšího zvuku

Digitální zpracování S-Master obnovuje, optimalizuje a dolaďuje zvukové signály, takže si můžete vychutnat opravdu čistý zvuk, který věrně reprodukuje originální zdroj.

Režim ClearAudio+
Poslech nahlas a čistě

Poslechněte si hudbu v dokonalé čistotě díky režimu ClearAudio+, který v sobě kombinuje audiotechnologie od společnosti Sony optimalizující přehrávání hudby z různých zdrojů.

Ekvalizér s možností vlastního nastavení a přednastavenými volbami
Přizpůsobte zvuk svému vkusu

Ekvalizér nabízí možnost vlastního nastavení a přednastavené volby. Zvuk si můžete přizpůsobit manuálně a dostat z oblíbené hudby maximum, nebo vybrat přednastavenou volbu podle žánru.

Uslyšíte více detailů v každé skladbě

Technologie DSEE (Digital Sound Enhancement Engine)

Technologie DSEE zlepšuje digitální audio uložené v komprimovaných formátech (mp3, ACC, ATRAC a WMA). Obnovuje vysoké a hluboké tóny ztracené při kompresi a zajišťuje bohatší zvuk, který je bližší kvalitě disků CD

DSEE
Připojte se ke své hudbě

Plynulé streamování pomocí technologií Wi-Fi®, DLNA nebo AirPlay

Od vaší hudební sbírky vás dělí pouze připojení – hudbu můžete bezdrátově streamovat z chytrého telefonu, tabletu a notebooku pomocí technologií Wi-Fi®, DLNA a Airplay. Snadno můžete přistupovat i k online hudebním službám a pouštět si písničky uložené na různých zařízeních připojením jedním dotykem pomocí technologie NFC a streamováním přes Bluetooth®.

Navrženo pro jakýkoli způsob poslechu

Díky celé řadě hudebních služeb online včetně Spotify, Deezer a TuneIn získáte během okamžiku přístup k nejnovějším melodiím.

Hudební služby online
Technologie NFC a Bluetooth®
Svoboda poslechu

Poslech jedním dotykem díky technologii NFC a Bluetooth®

Dotkněte se stereosystému chytrým telefonem s technologií NFC a jste okamžitě připojeni. Pak už jen stačí bezdrátově streamovat skladby přes Bluetooth®. Připojení přes Bluetooth® je možné navázat i klasicky manuálně.

S aplikací SongPal je dálkové ovládání inteligentní

Celý hudební svět ve vašich rukou

Aplikace SongPal umožňuje snadné a intuitivní ovládání poslechu. Jednoduše si ji nainstalujte do mobilního telefonu a získejte kontrolu nad přehráváním hudby, nastavením zařízení a dalšími prvky – prostřednictvím jediné aplikace.

Aplikace SongPal
Design, který mluví sám za sebe

Model CMT-X7CD v působivém provedení je spojením stylu a obsahu. Výrazné křivky dotváří elegantní tvar, který bude v každém prostoru působit harmonicky.

Kompaktní design
Hodí se téměř kamkoli

Minisystém CMT-X7CD měří jen 385 mm. Je tak ideální pro poličky na knihy, kuchyňské pracovní desky a noční stolky.

Přehrávač disků CD v horní části
Vše v jednom

Získejte kompletní soustavu Hi-Fi v kompaktním provedení typu vše v jednom s přehrávačem disků CD v horní části a vestavěným rádiovým tunerem.

Přehrávejte a dobíjejte

Zapojte do portu USB jednotku USB nebo přehrávač mp3 a vychutnejte si všechny své digitální skladby. Zároveň můžete nabíjet tablet či chytrý telefon.

Port USB
Vstup AUX
Analogový vstup

Pomocný audio vstup vám umožňuje připojení digitálních přehrávačů hudby k dokovací stanici s reproduktorem a snadný přístup k hudbě (kabel není součástí balení).

Ethernetový kabel
Port Ethernet

Ethernetový kabel zajistí stabilní spojení při streamování hudby.

Specifikace a funkce

Všechna vaše oblíbená hudba na dosah. Streamujte hudbu z chytrého telefonu či tabletu a přehrávejte sbírku disků CD a digitální hudbu z jednotky USB. Tento kompaktní audiosystém nabízí několik možností bezdrátového přenosu, dva 40W reproduktory a digitální zesilovač S-Master zajišťují bohaté basy a ostré, čisté vokály. 
  • Vylepšení DSEE obnoví kvalitu komprimovaných souborů

  • Digitální zesilovač S-Master pro čistou kvalitu zvuku

  • Hudba s fantastickým zvukem v jediném kroku díky technologii ClearAudio+ 

  • Snadné připojení Bluetooth® pomocí technologie NFC jedním dotykem

  • Technologie Wi-Fi® s DLNA a funkcí AirPlay pro streamování hudby

Typ reproduktoru
Širokopásmový + pasivní radiátor
Výstupní výkon
Celkový výkon 40 W
Vstupní a výstupní konektory
Analogový vstup audia (1), Port Ethernet, Port USB (1), Výstup předního reproduktoru (2 vestavěné reproduktory)

Obsah balení

Napájecí kabel AC, Anténa (FM), Lithiová knoflíková baterie, Dálkové ovládání, Návod k použití, Záruční list

Společnost Sony nabízí produkty, služby a obsah, který uživatelům poskytuje úžasné zážitky. Kromě toho ale také ve svých aktivitách usiluje o dosažení nejvyššího cíle – nulového vlivu na životní prostředí. Společnost Sony a životní prostředí

Hodnocení

Názor uživatelů