SYSTÉMY HI-FI

Hi-Fi systém s technologií Wi-Fi®/Bluetooth®

CMT-SX7 / CMT-SX7B
Obrázek modelu Hi-Fi systém s technologií Wi-Fi®/Bluetooth®

FM/AM

CMT-SX7

MOC

15 514,62 Kč

(včetně DPH a PHE poplatku)

DAB/FM

CMT-SX7B

Cena není dostupná

Snímky modelu Hi-Fi systém s technologií Wi-Fi®/Bluetooth®
Snímky modelu Hi-Fi systém s technologií Wi-Fi®/Bluetooth®
Snímky modelu Hi-Fi systém s technologií Wi-Fi®/Bluetooth®
Snímky modelu Hi-Fi systém s technologií Wi-Fi®/Bluetooth®
Jak to umělec skutečně zamýšlel

Vychutnejte si nejjemnější nuance zvuku studiové kvality díky zvuku s vysokým rozlišením. Všechny prvky od signálu k reproduktoru spojuje vášeň pro hudbu. Budete mít pocit, jako kdyby interpret vystupoval přímo před vámi.

Všechny aspekty dokonalého hudebního zážitku

Vše máte k dispozici – s technologií DSEE HX si můžete užívat hudbu z disků CD, zvukové soubory nebo hudební služby v kvalitě blízké vysokému rozlišení. Pohodlně se usaďte a poslouchejte rádio nebo se přes Wi-Fi® či Bluetooth® s podporou technologie LDAC bezdrátově připojte k hudbě uložené v jiném zařízení. Díky funkci Multi-room můžete hudbu poslouchat v celém domě.

Výkon na dosah ruky

Vše, co potřebujete, je součástí balení. Sada obsahuje dvojici kvalitních reproduktorů, takže se můžete ihned ponořit do své oblíbené hudby.

Přehrávač disků CD

Oprašte svou sbírku CD a vychutnejte si starou oblíbenou hudbu v ostře a přesně vykreslené zvukové kvalitě.

Digitální rádio DAB

Vyberte si z široké nabídky rádiových stanic DAB s čistým zvukem nebo si nalaďte rádio FM/AM.

Porty USB

Připojte smartphone, tablet, jednotku USB nebo počítač a užívejte si zvuk s vysokým rozlišením.

Vychutnejte si ohromující kvalitu zvuku

Podobně jako při přechodu obrazu ze standardního rozlišení na HD poznáte, že zvuk s vysokým rozlišením je mnohem kvalitnější než formát mp3 a disky CD. Uslyšíte každý tón i detail. Digitální zesilovač S-Master HX™ navíc omezuje zkreslení a stará se o to, abyste si mohli vždy dopřát zvuk v kvalitě studiové nahrávky.

Krásná hudba vás obklopí

Kde se hardware a software setkávají s nadšením

Spojení technologií S-Master HX a DSEE HX vám nabízí úchvatný zážitek z poslechu zvuku s vysokým rozlišením. Nechte se hýčkat oblíbenými skladbami, které funkce Multi-room rozezní ve všech místnostech vašeho domova. Vychutnejte si zvuk s vysokým rozlišením pomocí Wi-Fi® a kvalitu při streamování blížící se vysokému rozlišení prostřednictvím LDAC Bluetooth®.

Vychutnejte si každý tón

Běžné zesilovače vyžadují více převodů z digitálního signálu na analogový, což snižuje kvalitu zvuku. Zesilovač S-Master od Sony je 100% digitální a přináší větší výkon, vyšší efektivitu a menší rozměry. Digitální zesilovač S-Master HX zvládne zvuk ve vysokém rozlišení, redukuje šum a zajišťuje maximální přesnost nezbytnou u vysokých frekvencí (nad 40 kHz).

Obnovte všechny komprimované soubory

Technologie Digital Sound Enhancement Engine (DSEE HX) zvýší rozlišení souborů hudby (mp3, ACC, ATRAC a WMA) téměř na úroveň zvuku s vysokým rozlišením. DSEE HX obnoví širokospektrální zvuk a reprodukuje soubory se zvukem blízkým původní nahrávce.

Optimalizované přehrávání

Režim ClearAudio+ je kombinací několika jedinečných technologií Sony pro zpracování zvuku. Výsledkem je trvale čistý a kvalitní zvuk bez ohledu na to, co zrovna posloucháte.

Užívejte si špičkový zvuk a praktičnost bezdrátového připojení

Kvalitní bezdrátové streamování technologie LDAC vám v kombinaci s funkcí Multi-room pro poslech ve více místnostech umožní užívat si oblíbené skladby se zvukem, který pohladí duši – to vše bez kabelů.

Vysoce kvalitní bezdrátové streamování zvuku

LDAC je nová zvuková technologie společnosti Sony, která vám umožňuje vychutnávat si vysoce kvalitní bezdrátové audio prostřednictvím připojení Bluetooth®. S třikrát vyšším počtem přenesených dat poskytuje technologie LDAC lepší zážitek z bezdrátového poslechu u veškeré hudby.

Zvuk s technologií AirPlay
AirPlay

Přehrávejte hudbu uloženou ve svých oblíbených zařízeních značky Apple. Stačí spárovat zařízení s technologií AirPlay prostřednictvím připojení LAN a můžete streamovat oblíbené skladby.

Technologie NFC jedním dotykem a Bluetooth®
Bezdrátové streamování

Streamujte hudbu uloženou ve vybraných smartphonech a tabletech. Je to jednoduché – stačí se připojit přes Wi-Fi®, NFC nebo Bluetooth® a můžete začít.

Připojení Wi-Fi®
Připojení k síti DLNA

Připojte se a streamujte hudbu ze zařízení s podporou sítě DLNA, například počítače, televizoru či přenosného serveru, do bezdrátového reproduktoru prostřednictvím domácího systému LAN.

Poslouchejte hudbu v jiné místnosti

Nechte se provázet stejnou úžasnou skladbou v celém domě. Poslech ve více místnostech je řízen aplikací SongPal (verze 3.0). Využijte aplikaci SongPal Link k seskupení vybraných soundbarů a reproduktorů Sony a můžete streamovat hudbu z různých hudebních služeb, počítače nebo sítě DLNA do různých místností svého domova.

Připojte se ke své hudbě

Plynulé streamování přes DLNA, AirPlay nebo Chromecast built-in a Spotify

Streamujte hudbu bezdrátově ze smartphonu, tabletu nebo notebooku prostřednictvím technologií DLNA, AirPlay nebo služeb Chromecast built-in a Spotify Connect. Poslouchejte nové skladby z internetových hudebních služeb nebo poslouchejte hudbu z počítače přes síť Ethernet. Pomocí technologie NFC můžete jedním dotykem zařízení spárovat přes Bluetooth® a pomocí aplikace SongPal ovládat přehrávání ze smartphonu.

Spolupráce s funkcemi Google Assistant

S vestavěnými funkcemi Google Assistant můžete zcela bez námahy hlasově ovládat audio produkty značky Sony – měnit hlasitost, přeskakovat skladby a pozastavit přehrávání.

Media Object

Podívejte se na produkt v akci

Snadný přístup k hudbě

Užijte si snadný přístup k bohatému výběru hudby díky technologii Chromecast built-in (dříve Google Cast™) a službě Spotify Connect.

Chromecast built-in
Chromecast built-in

Streamujte hudbu, online vysílání rozhlasových stanic a podcasty ze svého smartphonu, tabletu nebo notebooku do audiozařízení. Stačí jednou klepnout na tlačítko přenosu.

Služba Spotify
Spotify Connect

Přehrávejte hudbu ze služby Spotify pomocí audiozařízení a jako dálkový ovladač použijte aplikaci Spotify.

Streamujte pomocí technologie Chromecast built-in

Streamujte hudbu, podcasty a rozhlasové vysílání z více než 100 audio aplikací, včetně YouTube Music a dalších.

Sjednoťte svou hudbu

Snadné ovládání streamování díky nové aplikaci SongPal

Aplikace SongPal umožňuje při poslechu snadné a intuitivní ovládání. Jednoduše si ji nainstalujte do smartphonu a získáte kontrolu nad přehráváním hudby, nastavením zařízení a dalšími prvky – prostřednictvím jediné aplikace.

Jediným dotykem naplníte místnost hudbou

Když přijdete domů, stačí se smartphonem dotknout konzole, čímž se aktivuje připojení Bluetooth® a zvuk ze sluchátek se automaticky přepne do zvukového systému. Bez přerušení tak můžete poslouchat hudbu a užívat si kvalitní zvuk.

Specifikace

Vše je na dosah ruky – díky technologii DSEE HX si můžete užívat hudbu z disků CD, zvukové soubory a hudební služby téměř ve vysokém rozlišení. Uvolněte se a vychutnejte si poslech rádia nebo se bezdrátově připojte k hudbě uložené v jiném zařízení pomocí technologií Wi-Fi® a Bluetooth® s podporou kodeku LDAC. Hudbu můžete také přenášet do všech místností svého domova.
  • Kompatibilní se zvukem ve vysokém rozlišení

  • Převzorkování DSEE HX obnoví kvalitu komprimovaných souborů

  • Digitální zesilovač S-Master HX pro čistou kvalitu zvuku

  • Snadná možnost připojení Bluetooth® díky jednodotykové technologie NFC

  • Wi-Fi® s technologiemi DLNA, AirPlay a Chromecast built-in pro streamování hudby

Velikost reproduktoru
14,5 x 24,5 x 22,5 cm
Výstupní výkon
100 W
WiFi®
ANO
AirPlay
ANO
Chromecast built-in
ANO
Spotify Connect
Ano
Společnost Sony nabízí produkty, služby a obsah, který uživatelům poskytuje úžasné zážitky. Kromě toho ale také ve svých aktivitách usiluje o dosažení nejvyššího cíle – nulového vlivu na životní prostředí. Společnost Sony a životní prostředí

Hodnocení

Názor uživatelů