SYSTÉMY „VŠE V JEDNOM“

Systém domácího kina Blu-ray s technologií Bluetooth®

BDV-N7200W
Obrázek modelu Systém domácího kina Blu-ray s technologií Bluetooth®

MOC

20 780,00 Kč

(včetně DPH a PHE poplatku)
Snímky modelu Systém domácího kina Blu-ray s technologií Bluetooth®
Snímky modelu Systém domácího kina Blu-ray s technologií Bluetooth®
Snímky modelu Systém domácího kina Blu-ray s technologií Bluetooth®
Snímky modelu Systém domácího kina Blu-ray s technologií Bluetooth®
Snímky modelu Systém domácího kina Blu-ray s technologií Bluetooth®
Snímky modelu Systém domácího kina Blu-ray s technologií Bluetooth®
BDV-N7200W
Setkání domácího kina se zvukem s vysokým rozlišením

Proměňte svůj obývací pokoj v kino: užijte si s reproduktory Magnetic Fluid 5.1 úžasný prostorový zvuk s vysokým rozlišením. Streamujte pomocí technologie Wi-Fi® a zrcadlete obsah svého telefonu kompatibilního s technologií Miracast na obrazovce TV.

Jak funguje zvuk s vysokým rozlišením

Technologie zvuku s vysokým rozlišením převádí analogový signál na digitální s vyšší frekvencí, než jaký dokáže standardní převod, čímž přináší nuance a detaily, které jste v hudbě ani dialozích doposud neslyšeli.

Reproduktory Magnetic Fluid
Reproduktory Magnetic Fluid 
Jen a pouze silný zvuk

Tenké satelitní reproduktory disponují technologií Magnetic Fluid – kompaktním designem reproduktorů bez tlumičů přinášejících silný zvuk s minimálním šumem. Digitální zesilovač S-Master HX snižuje zkreslení v celém frekvenčním rozsahu, takže uslyšíte šepot i exploze čistě a detailně.

Zobrazte chytrý telefon na velké obrazovce

Stačí se chytrým telefonem či tabletem s technologií NFC dotknout systému domácího kina a začít zobrazovat videa, fotografie a další obsah na televizní obrazovce.

NFC
Prostorový zvuk 5.1
Nechte se pohltit zvukem

Pomocí 5.1k prostorového zvuku s vysokým rozlišením pro veškerou vaši zábavu, a to i při streamování online, naplníte celou místnost bohatým, strhujícím zvukem.

Užijte si zvuk jako na koncertě

S režimem Fotbal Live budete mít pocit, že jste přímo na zápasu. Nastavení zvuku je upraveno tak, aby burácení davu bylo hlasité a čisté. S režimem Digital Music Arena, který vytváří akustiku londýnské O2 arény, si u sebe doma užijete zvuk, jako byste stáli na koncertě v první řadě.

Technologie zvukového pole
Wi-Fi®
Snadný online přístup s vestavěnou technologií Wi-Fi®

Streamujte zábavu z internetu nebo domácí bezdrátové sítě pomocí technologie Wi-Fi® a připojte s k dalším přístrojům díky funkci DLNA. Bluetooth® umožňuje jednoduché bezdrátové připojení, takže si můžete vychutnat filmy i hudbu bez obtěžující změti kabelů.

Nejlepší obraz pro vaše filmy

Přiložený přehrávač 3D Blu-ray Disc™ zajistí nejvyšší kvalitu obrazu všech filmů. Přehrávejte svou sbírku DVD a užijte si kvalitu obrazu vylepšenou téměř na HD nebo si vychutnejte filmy Blu-ray a 3D Blu-ray v plynulém a strhujícím Full HD a 3D.

Full HD 3D
To nejlepší z webu ve vašem televizoru

Jděte online a podívejte se, co je nového. Užijte si okamžitý přístup k nejnovějším filmům, hudbě či obsahu služby Catch-up TV. Projděte si výběr online kanálů nebo si poslechněte své oblíbené písničky.

Specifikace

  • Zvuk s vysokým rozlišením

  • Reproduktory Magnetic Fluid

  • Zrcadlení jedním dotykem u vybraných zařízení Xperia™

  • Full HD 3D

  • 5.1k prostorový zvuk

Systém reproduktorů
2pásmový
Pásmo (FM/AM)
FM
Předvolba stanice (FM/AM)
20 (FM)
Výstupní výkon
1200 W
Vstupní a výstupní konektory
Analogový vstup audia: Kolíkový konektor (1), Automatická kalibrace vstupu mikrofonu (1), Ethernetové připojení (1), Klávesnice USB, Optický vstup audia (1), Vstup/výstup HDMI® (2/1), Vstup USB (1)
Blu-ray Disc™
ANO
Blu-ray 3D™
ANO
DVD
ANO

Obsah balení

Příručka s pokyny, Bezdrátový zesilovač, Anténa FM (prutová / typ T), Baterie, Záruční karta, Průvodce rychlým nastavením, Automatická kalibrace mikrofonu, *Položky se mohou lišit v závislosti na zemi a modelu.

Společnost Sony nabízí produkty, služby a obsah, který uživatelům poskytuje úžasné zážitky  Kromě toho ale také ve svých aktivitách usiluje o dosažení nejvyššího cíle Nulového vlivu na životní prostředí

Hodnocení

Názor uživatelů