Číslo článku : 00227021 / Poslední změna : 27/06/2019Tisk

Pro zákazníky, kteří aktualizují model ILCE-9 z firmwaru verze 4.10 nebo starší

  Tato obsáhlá aktualizace softwaru rozšiřuje již tak velmi uznávaný výkon automatického ostření tohoto modelu a přidává celou řadu nových funkcí, které dále podporují snímání, prohlížení a možnost přizpůsobení fotoaparátu.

  DŮLEŽITÉ: Před provedením aktualizace si projděte následující výhody a změny.


   Hlavní poznámky

  DŮLEŽITÉ: Upozorňujeme, že po instalaci aktualizace se nelze vrátit k předchozí verzi.

  • Inicializace nastavení fotoaparátu

   Všechny hodnoty nastavení fotoaparátu se vrátí do původního stavu z důvodu aktualizace, která přidává nové funkce a provádí významné změny specifikací. I když bylo na paměťovou kartu pomocí funkce Paměť (Nastavení fotoaparátu1 / Nastavení fotoaparátu2) zaregistrováno nastavení fotoaparátu pro jeho systémový software (firmware) verze 4.10 nebo starší, tato nastavení nelze obnovit ve fotoaparátu vybaveném systémovým softwarem (firmwarem) verze 5.00 nebo novější. Před provedením aktualizace doporučujeme, abyste si zapsali často používané nastavení fotoaparátu a další důležité informace.
  • Změny konfigurace NABÍDKY

   Došlo k přidání a odstranění funkcí fotoaparátu, a proto byla také náležitě upravena konfigurace položek nastavení, které se zobrazí po stisknutí tlačítka MENU. Před fotografováním doporučujeme zkontrolovat konfiguraci tlačítka MENU.
   Chcete-li zobrazit podrobnosti o položkách nastavení, klikněte sem.
  • Přidané funkce a změny specifikací

   Byly přidány funkce optimalizované pro prostředí fotografování. Proto se změnily i názvy funkcí a metody ovládání. Kromě toho byly odstraněny některé funkce. Před instalací aktualizace si přečtěte podrobnosti o změnách obsahu.
   Chcete-li zobrazit změny funkcí provedené v rámci této aktualizace, klikněte sem.