Pohlcující sportovní zážitek
Váš lístek do první řady

Díky pokročilým technologiím obrazu a zvuku vám televizory Sony BRAVIA® přináší živou sportovní atmosféru přímo do obývacího pokoje a zprostředkovávají realistický obraz s působivým trojrozměrným zvukem.

Myslete ve velkém

Vychutnejte si celou akci v rozlišení 4K HDR a dopřejte si ještě více s televizorem s velkou obrazovkou. Každý v místnosti jej bude moci pohodlně sledovat z jakéhokoli úhlu díky naší přelomové technologii X-Wide AngleTM

Neustálý výkon

Zásadní okamžiky musíte sledovat v čisté kvalitě. Technologie X-Motion ClarityTM společnosti Sony udržuje i ty nejrychlejší přelomové momenty nerozmazané, plynulé a čisté, abyste si mohli užít každé kolo, skok i vítězství.

Běžný televizor
BĚŽNÝ TELEVIZOR
Technologie X-Motion Clarity
TELEVIZOR S TECHNOLOGIÍ X-MOTION CLARITY

SIMULOVANÝ SNÍMEK

Strhující a vždy přesný zvuk

Na rozdíl od televizorů s reproduktorem pod obrazovkou používá technologie Acoustic Multi-Audio™ dva polohovací reproduktory v zadní části televizoru, aby zvuk doprovázel dění na obrazovce. Vše zní tak realisticky, jako byste se ocitli na stadionu nebo na cílové čáře.

Technologie Acoustic Multi-Audio je k dispozici u televizoru XH90 s úhlopříčkou 65" nebo vyšší a XH95 s úhlopříčkou 55" nebo vyšší. Nezávisle řízené zesilovače (Bi-Amp) jsou k dispozici u televizoru XH95 s úhlopříčkou od 55" do 75".

Sony BRAVIA® stvořené pro sport
Naše nejlepší televizory 4K LCD – řada XH95

Běžné televizory používají jednu řadu diod LED. U podsvícení Full Array LED společnosti Sony, poháněného obrazovým procesorem X1™ Ultimate, jsou rozmístěny po celé obrazovce, aby na televizoru XH95 odhalily každičký detail sportovního klání.

Řada XH90 – sport v plných barvách a kontrastu

Televizor XH90 pohání obrazový procesor X1™ a podsvícení Full Array LED odhaluje všechny detaily, které uvidíte v úžasném rozlišení 4K Ultra HD a které vás vtáhnou do hry.

Řada A8 – výkonná, krásná, podmanivá

Televizor A8 pohání stejný procesor, který je součástí našich 8K televizorů a který zprostředkovává obsah v úžasné kvalitě díky panelu OLED a dokonalé synchronizaci s naší technologií Acoustic Surface AudioTM.

Myslíte si, že máte málo místa? Omyl.

Díky pokročilé technologii obrazu a provedení si velkou obrazovku můžete užít i v malých prostorech. Obrazovky s vysokým rozlišením vám umožní sedět blíže akci, kterou díky úzkým rámečkům můžete sledovat na maximální ploše, aniž by bylo nutné zvětšit celkovou velikost televizoru.

Přibližte se k akci
Přibližte se k akci 

Dnešní 4K televizory s vylepšeným rozlišením mají ostrý a plynulý obraz, i když sedíte blízko nebo se díváte na větší obrazovku. Obecně doporučujeme, aby výška televizoru odpovídala dvěma třetinám vzdálenosti mezi televizorem a místem, ze kterého sledujete. Pozorovací vzdálenost: ①55": 100 cm ②65": 120 cm ③75": 140 cm ④85": 160 cm

Větší plocha obrazovky
Větší plocha obrazovky

Naše nové televizory se pyšní tenčími rámečky, takže si můžete vybrat větší obrazovku, aniž byste museli zvětšit celkovou velikost televizoru. Váš zážitek ze sledování tak bude o to lepší, protože se nebudete muset soustředit na rámeček kolem obrazovky.