HT-ST5000

Nový rozměr zvuku

Objevte novou úroveň pohlcujícího domácího audia se zvukem jako v kině. Díky technologii Dolby Atmos® si můžete vychutnat trojrozměrný prostorový zvuk, který vás ohromí.

5 hvězdiček od magazínu What Hi-Fi?
HT-ST5000, 5 hvězdiček od magazínu What Hi-Fi?

„Produkt od Sony má vynikající zvuk, je nadupaný funkcemi a je to první soundbar se zvukem Dolby Atmos, který bez zaváhání doporučujeme“ (květen 2017)

Zvuk ve vysokém rozlišení
Přesně podle představ interpreta

Vychutnejte si díky zvuku s vysokým rozlišením jemné nuance zvuku studiové kvality v kvalitě vyšší, než jakou poskytují disky CD. Všechno od signálu k reproduktoru spojuje vášeň pro hudbu. Bude to, jako kdyby interpret stál před vámi.

Naplno se ponořte do zvuku

7.2kanálová technologie S-Force PRO Front Surround

Náš virtuální prostorový zvuk kombinuje digitální zpracování signálu a technologie S-Force PRO Front Surround a Wave-front. Napodobuje tak přirozené trojrozměrné zvukové pole, a to vše pomocí jediného soundbaru a subwooferu.

Ilustrace prostorového zvuku
Prostorový zvuk snadno

Jedinečná technologie zpracování digitálního zvukového pole společnosti Sony dokáže vytvořit virtuální reprodukci zvukového pole, ve kterém se zvuk line z obou stran, to vše pouze za použití předních reproduktorů. Není třeba dále přidávat zadní reproduktory, takže si můžete vychutnat plný prostorový zvuk jako v kině, aniž by se vám v obývacím pokoji hromadila další zařízení.

Logo Dolby Atmos®
Dolby Atmos

Technologie Dolby Atmos® přináší přelomový realistický prostorový zvuk v rozsahu 360 °. Zvuk ve vašem prostředí přesně umístí tak, aby vás 7.1.2kanálové reproduktory (včetně reproduktoru Phantom Surround Back) zvukem dokonale obklopily – i z vrchu. 

Logo DTS:X
DTS:X

Dekódování DTS:X pro prostorový zvuk, který se v reálném čase přizpůsobí konfiguraci reproduktorů. Devět kanálů reproduktoru (včetně reproduktorů se zvukem Phantom) a dekódování na bázi zvukových objektů zajistí, že zvuk bude umístěn do ideálního místa v prostoru.

Kvalitní materiály a ideální design

Estetické a technické provedení využívá k zajištění pohlcujícího prostorového zvuku vysoce kvalitní komponenty.

Nejvyšší kvalita zvuku i obrazu

Přehrávání zvuku s vysokým rozlišením a vysoký dynamický rozsah vám nabídnou úžasně detailní obraz a zvuk. Filmy i hudba budou skvěle vypadat i znít.

Vysoký dynamický rozsah přináší čistý obraz

Signál vysokého dynamického rozsahu nabízí mimořádnou úroveň detailů, barev a kontrastu. Oproti jiným formátům videa se také pyšní mnohem širším rozsahem jasu.

HDR
VYSOKÝ DYNAMICKÝ ROZSAH
HDR2
BĚŽNÝ
Připojte se

Svoje domácí kino můžete pořád rozšiřovat, protože máte k dispozici tři vstupy HDMI kompatibilní se specifikací HDCP 2.2, jeden výstup HDMI® ARC, optické připojení SPDIF, analogové připojení AUX a připojení přes rozhraní USB.

Rozhraní HDMI®
3 porty HDMI

Tři vstupy HDMI a jeden výstup HDMI® ARC vám umožní snadno připojit svoje současné vybavení.

Rozhraní USB
Port USB

Jednoduše připojte zařízení USB a vychutnejte si zvuk s vysokým rozlišením.

Digitální zesilovač S-Master HX
Digitální zesilovač S-Master HX

Digitální zesilovač S-Master HX snižuje zkreslení a dosahuje přesných výsledků v nízkých frekvenčních rozsazích (nad 40 kHz).

DSEE HX
Digital Sound Enhancement Engine HX

Technologie zvýšení rozlišení DSEE HX analyzuje hudbu pomocí algoritmu a nahradí ztracené harmonie, aby zvukový signál obnovila téměř do kvality vysokého rozlišení.

Clear Audio+
Režim ClearAudio+

Režim ClearAudio+ automaticky přizpůsobí nastavení zvuku podle toho, co právě sledujete či posloucháte – od herního režimu až po filmový nebo hudební režim.

Spojte se s hudbou

Bezdrátové technologie NFC a Bluetooth® vám umožní pohodlné a okamžité přehrávání hudby.

Vysoce kvalitní bezdrátové streamování zvuku

LDAC je zvuková technologie společnosti Sony, která umožňuje vychutnávat si vysoce kvalitní bezdrátový zvuk prostřednictvím Bluetooth®. S třikrát vyšším počtem přenesených dat poskytuje LDAC lepší zážitek z bezdrátového poslechu veškeré hudby.

NFC
Okamžité připojení

Přes NFC je připojení otázka jediného dotyku. Hudbu ze smartphonu tak můžete ihned streamovat přímo do přijímače.

Bluetooth®
Streamování Bluetooth®

Streamujte hudbu bezdrátově ze smartphonu, tabletu nebo notebooku prostřednictvím technologie Bluetooth®. 

Bezdrátová
Bezdrátové streamování

Připojte se k internetu pomocí integrované Wi-Fi®, abyste získali okamžitý přístup k hudebním službám jako Spotify a dalším prostřednictvím technologie Chromecast built-in, a streamujte hudbu ze zařízení ve vaší domácí síti.

Začněte poslouchat rychleji

Dostaňte se bez čekání ke svým oblíbeným melodiím. Díky vyhrazenému tlačítku pro hudební službu můžete pokračovat přesně tam, kde jste na jiném zařízení se službou Spotify skončili .

Snadný přístup k hudbě

Užijte si snadný přístup k bohatému výběru hudby díky technologii Chromecast built-in (dříve Google Cast™) a službě Spotify Connect.

Chromecast built-in
Chromecast built-in

Streamujte hudbu, online vysílání rozhlasových stanic a podcasty ze svého smartphonu, tabletu nebo notebooku do audiozařízení. Stačí jednou klepnout na tlačítko přenosu.

Služba Spotify
Spotify Connect

Přehrávejte hudbu ze služby Spotify pomocí audiozařízení a jako dálkový ovladač použijte aplikaci Spotify.

Streamujte pomocí technologie Chromecast built-in

Streamujte hudbu, podcasty a rozhlasové vysílání z více než 100 audio aplikací, včetně YouTube Music a dalších.

Zvuk, který s vámi zůstane

Streamujte hudbu v celém domě s aplikací Sony | Music Center

Funkce poslechu ve více místnostech ovládaná aplikací Sony | Music Center (dříve SongPal) vám umožní špičkový poslech hudby v celém domě. Aplikace vám umožní propojit vybrané soundbary a bezdrátové reproduktory Sony a pak svoji oblíbenou hudbu streamovat z televizoru přes optické, analogové nebo HDMI připojení.

Specifikace a funkce

Se 7.2.1 kanály a podporou technologie Dolby Atmos® nabízí zařízení ST-5000 trojrozměrný prostorový zvuk, který váš domov naplní jako v kině.
  • Kompatibilní se zvukem ve vysokém rozlišení

  • Technologie Dolby Atmos® vytváří trojrozměrný prostorový zvuk

  • Převzorkování DSEE HX obnoví kvalitu komprimovaných souborů

  • Digitální zesilovač S-Master HX pro čistou kvalitu zvuku

  • Hudba s fantastickým zvukem v jediném kroku díky technologii ClearAudio+

Společnost Sony nabízí produkty, služby a obsah, který uživatelům poskytuje úžasné zážitky  Kromě toho ale také ve svých aktivitách usiluje o dosažení nejvyššího cíle Nulového vlivu na životní prostředí

Hodnocení

Názor uživatelů