HT-G700

Prostorový zvuk jako v kině a krásně čisté dialogy

Tento 3.1kanálový soundbar s technologií Dolby Dolby Atmos® / DTS:X™ spojuje mohutný a pohlcující prostorový zvuk s křišťálově čistými dialogy. Díky tomu se budete moci plně soustředit na oblíbené filmy.

SOUNDBARY

3.1k soundbar s technologií Dolby Atmos® / DTS:X™ | HT-G700

HT-G700
Produktový snímek zepředu na soundbar HT-G700 a bezdrátový subwoofer

MOC

11 999,00 Kč

(včetně DPH a PHE poplatku)
Poslouchejte ze všech směrů s až 7.1.2kanálovým prostorovým zvukem

Díky prostorové technologii Vertical Surround Engine si můžete užít napínavý zvuk z nejnovějších zvukových formátů, jako je Dolby Atmos® / DTS:X™, z jediné jednotky. Tři přední reproduktory ve spojení se zpracováním signálu od společností Sony vysílají „vertikální“ zvuk, čímž vytvářejí iluzi, že virtuální prostorový zvuk vychází z prostoru kolem.

Ilustrace vertikálního zvuku
Vychutnejte si zvuk shůry 

Díky technologii virtuálního prostorového zvuku společnosti Sony umožňuje soundbar polohovat zvuk ve vertikálním prostoru, a tak můžete zakusit 3D zvuk bez nutnosti instalace stropních reproduktorů nebo reproduktorů nasměrovaných nahoru. Špičkový zvuk zažijete nejen s formáty Dolby Atmos a DTS:X. Prostorová technologie Vertical Surround Engine propůjčí více rozměrný a realističtější zvuk i ostatním formátům.

Ilustrace prostorového zvuku
Prostorový zvuk snadno

Jedinečná technologie zpracování digitálního zvukového pole společnosti Sony dokáže vytvořit virtuální reprodukci zvukového pole, ve kterém se zvuk line z obou stran, to vše pouze za použití předních reproduktorů. Není třeba dále přidávat zadní reproduktory, takže si můžete vychutnat plný prostorový zvuk jako v kině, aniž by se vám v obývacím pokoji hromadila další zařízení.

Dodejte každému filmu plnohodnotný zvuk 7.1.2 jako v kině

V kinech jsou reproduktory všude kolem. Všechny jsou precizně vyladěny a dohromady vytváří pohlcující zážitek. Po stisknutí tlačítka AE (vylepšení zvuku) k prohloubení zvukového zážitku dokáže soundbar HT-G700 zvýšit rozlišení i běžného stereofonního zvuku na prostorový zvuk 7.1.2 – všechny pořady a filmy tak budou doplněny prostorovým zvukem.

Centrální reproduktor pro zřetelné dialogy

Speciální centrální reproduktor zajišťuje, aby byly hlasy zřetelně slyšitelné, ať už posloucháte rychlé dialogy v oblíbeném seriálu, nebo šepot v hollywoodských filmech. Skvěle se hodí i pro poslech hudby, jelikož se postará o bohatě prokreslený, detailní zvuk.

Bohaté a výkonné basy

Výkonný bezdrátový subwoofer zajišťuje hlubší a bohatší basový zvuk – a díky jednoduchému bezdrátovému připojení je jen na vás, kam jej umístíte.

Vyberte si ideální nastavení

Tlačítko pro různé typy zvuku – vyberte si to, které se nejvíce hodí pro obsah, který sledujete nebo posloucháte. Zvolte si z režimů Automatický zvuk, Standardní prostorový zvuk, Kino, Hudba, Noc nebo Hlas a pomocí ovládání hlasitosti subwooferu dokonale přizpůsobte svůj zážitek ze sledování vlastním požadavkům.

Režim Kino
Režim Kino

Díky zvuku, který postupuje do prostoru za vás a vtáhne vás do děje, uslyšíte a prožijete akci všude kolem.

Režim Hudba
Režim Hudba

Poslechněte si svou oblíbenou hudbou se všemi detaily v celé její živosti a bohatosti.

Hlasový režim
Hlasový režim

Ať už budete sledovat ranní zprávy, nebo poslední díl řady oblíbeného seriálu, tento režim upravuje nastavení zvuku tak, aby byly dialogy výraznější a vám neuniklo jediné slovo.

Režim Noc
Režim Noc

Rádi sledujete filmy v noci? Tato funkce optimalizuje vyvážení zvuku tak, abyste vše zřetelně slyšeli i při nižších úrovních hlasitosti.

Jednoduché připojení

Kompatibilní televizor nebo zařízení můžete připojit bezdrátově pomocí Bluetooth® nebo využít rozhraní HDMI eARC / ARC či optický digitální vstup, a zajistit si přístup ke zvuku v celém frekvenčním pásmu.

Logo Bluetooth®
Streamujte pomocí Bluetooth®

Streamujte hudbu bezdrátově pomocí technologie Bluetooth®.

Rodina v obývacím pokoji se soundbarem HT-G700
Vychutnejte si společné chvíle na maximum

Sledování filmu. Dohánění seriálu. Poslech hudby. Fandění oblíbenému týmu. Ať již s rodinou děláte společně cokoli, díky soundbaru Sony to bude ještě zábavnější. Vychutnejte si společnou zábavu skutečně na maximum.

Specifikace a funkce

Nechte se pohltit televizním vysíláním a filmy díky mohutnému, dynamickému prostorovému zvuku. Tento stylový a snadno použitelný soundbar s podporou technologie Dolby Atmos® je dokonce vybaven samostatným centrálním reproduktorem pro zřetelnější dialogy.
  • 3.1kanálový zvuk Dolby Atmos® / DTS:X s technologií Vertical Surround Engine

  • Modul AE zvyšuje rozlišení a vytváří podmanivý zvuk blížící se tomu 7.1.2kanálovému

  • Centrální reproduktor pro zřetelnější dialogy

  • Bezdrátový subwoofer pro výkonné basy

  • Zvukový režimy pro vylepšení filmů i hudby

Výstupní výkon (celkový)
400 W
Kanály zesilovače
3.1k
VELIKOST HLAVNÍ JEDNOTKY – POUZE TĚLO (Š X V X H) 
980 x 64 x 108 mm
Společnost Sony nabízí produkty, služby a obsah, který uživatelům poskytuje úžasné zážitky  Kromě toho ale také ve svých aktivitách usiluje o dosažení nejvyššího cíle Nulového vlivu na životní prostředí

Hodnocení

Názor uživatelů