Vaše aplikace jsou nyní ještě lepší

Naše chytré televizory vybavené jedinečnými zábavními funkcemi vám umožní využívat vaše aplikace na maximum.

Služba Google Play nabízí více než 7 000 aplikací a her pro váš televizor  

S filmy dodávanými s televizorem BRAVIA XR™ si užijete zážitek jako v kině

Čeká na vás obrovské množství filmů. Díky technologii BRAVIA XR a funkcím Pure Stream™ a IMAX® Enhanced obdržíte vše, co sledujete, s ohromujícím obrazem a znamenitou kvalitou zvuku.

Dokonalý zážitek se službou Netflix

Dálkový ovladač doporučený službou Netflix míří na televizor
Naše chytré televizory doporučuje služba Netflix

Služba Netflix vytvořila způsob, jak rozeznat televizor se snadnějším přístupem k aplikacím a novými funkcemi, které z něj činí chytřejší zařízení. Televizory doporučené službou Netflix vám umožní užít si pořady a filmy pomocí tlačítka a hlasového ovládání. 

Logo režimu Netflix Calibrated Mode
Vychutnejte si kvalitu režimu Netflix Calibrated Mode

Tento režim byl vyvinut speciálně pro originální pořady Netflix a v televizoru reprodukuje stejnou kvalitu obrazu jako na hlavní studiové kopii. V režimu Netflix Calibrated Mode zůstává plně zachována vize a záměr autora snímku.

Čtyřčlenná rodina zaujatě sleduje televizor na rudé pohovce a jí popcorn
Takhle by filmy měly vypadat

Podívejte se na všechny své oblíbené filmy novým, působivějším a realističtějším způsobem na televizoru, který vám doma zajistí autentický filmový zážitek jako v kině.

Logo obsahu IMAX Enhanced

Některé televizory od Sony podporují obsah IMAX Enhanced, a nabízí tak vysokou kvalitu barev, kontrastu, čistoty a zvuku. Můžete si být jistí, že si při sledování domácího kina vychutnáte zážitek, který naplno využívá vlastnosti obsahu IMAX Enhanced.

Logo technologií Dolby Vision / Atmos

Vychutnejte si doma zážitek jako v kině. Technologie Dolby Vision™ přivede scény k životu a zvuk Dolby Atmos™ naplní místnost úchvatným prostorovým zvukem.

Zábava, kterou milujete. Se společnosti Google.

Sledujte více než 700 000 filmů a televizních pořadů na jednom místě. Služba Google TV přenese váš oblíbený obsah z různých aplikací a předplacených služeb a roztřídí jej pro vás. K vyhledání konkrétního titulu stačí říct jeho název. Nebo hledejte obecnější doporučení slovy „ukaž mi dobrodružné sci-fi seriály“.