Vaše aplikace jsou nyní ještě lepší

Naše chytré televizory vybavené jedinečnými zábavními funkcemi vám umožní využívat vaše aplikace na maximum.

Služba Google Play nabízí více než 7 000 aplikací a her pro váš televizor  

S filmy dodávanými s televizorem BRAVIA XR™ si užijete zážitek jako v kině

Čeká na vás obrovské množství filmů. Díky technologii BRAVIA XR a funkcím Pure Stream™ a IMAX® Enhanced obdržíte vše, co sledujete, s ohromujícím obrazem a znamenitou kvalitou zvuku.

Ještě více zábavy ve studiové kvalitě podle tvůrčího záměru

Režim Creator Calibrated Mode televizorů BRAVIA XR optimalizuje nastavení obrazu při sledování služeb Netflix a BRAVIA CORE. V adaptivním režimu Netflix Adaptive Calibrated Mode dochází při sledování služby Netflix k optimalizaci podle světelných podmínek: obsah si můžete vychutnat v působivé studiové kvalitě, přesně podle tvůrčího záměru.

Čtyřčlenná rodina zaujatě sleduje televizor na rudé pohovce a jí popcorn
Takhle by filmy měly vypadat

Podívejte se na všechny své oblíbené filmy novým, působivějším a realističtějším způsobem na televizoru, který vám doma zajistí autentický filmový zážitek jako v kině.

Logo obsahu IMAX Enhanced

Některé televizory od Sony podporují obsah IMAX Enhanced, a nabízí tak vysokou kvalitu barev, kontrastu, čistoty a zvuku. Můžete si být jistí, že si při sledování domácího kina vychutnáte zážitek, který naplno využívá vlastnosti obsahu IMAX Enhanced.

Logo technologií Dolby Vision / Atmos

Vychutnejte si doma zážitek jako v kině. Technologie Dolby Vision™ přivede scény k životu a zvuk Dolby Atmos™ naplní místnost úchvatným prostorovým zvukem.

Zábava, kterou milujete. Se společnosti Google.

Sledujte více než 700 000 filmů a televizních pořadů na jednom místě. Služba Google TV přenese váš oblíbený obsah z různých aplikací a předplacených služeb a roztřídí jej pro vás. K vyhledání konkrétního titulu stačí říct jeho název. Nebo hledejte obecnější doporučení slovy „ukaž mi dobrodružné sci-fi seriály“.