PŘEDSTIHNĚTE REALITU

Krása rozlišení 4K v každém záběru

Nejedná se o běžné 4K, ale o 4K od Sony

Vše co sledujete na televizorech Sony je ostré a zřetelné díky nejnovějším technologiím vylepšení detailů a redukce šumu zajišťujícím neuvěřitelně realistický obraz.

Běžné
BĚŽNÝ
4K Processor X1™/ 4K Processor X1™ Extreme
4K Processor X1™/ 4K Processor X1™ Extreme

Vyšší výkon, dokonalejší obraz

4K HDR Processor X1™ Extreme 

Náš nově vyvinutý 4K HDR Processor X1™ Extreme disponuje o 40 % vyšším výkonem zpracování obrazu v reálném čase než proslulý 4K Processor X1™. Rozlišení sledovaného obrazu je přepočteno na kvalitu obrazu blížící se rozlišení 4K s širokým dynamickým rozsahem.

Obraz blízký skutečnosti

Vylepšení objektů pomocí HDR 

Nyní můžete sledovat vše v kvalitě blízké rozlišení 4K a s širokým dynamickým rozsahem. Spatříte obrysy hor, skryté textury květin, hloubku mračen a úžasně kontrastní a barevnou divokou přírodu – vše bude na zobrazovacím panelu vypadat přirozeně a realisticky.

Běžné
S vylepšením objektů pomocí HDR
S vylepšením objektů pomocí HDR
Bez vylepšení objektů pomocí HDR

Realističtější barvy a kontrast

Technologie vylepšení objektů pomocí HDR (1) analyzuje barvu jednotlivých objektů na zobrazovacím panelu a upravuje kontrast – na rozdíl od běžných televizorů, které upravují kontrast na základě jedné kontrastní křivky černé a bílé (2). Díky vylepšení jednotlivých objektů dokáže tento televizor dosáhnout větší hloubky, detailních textur a realističtějšího obrazu. 

  • Vylepšení objektů pomocí HDR
  • Běžné

Vychutnejte si více detailů díky databázím redukce šumu a přepočtu rozlišení

Zpracování obrazu pomocí dvou databází

Jedna databáze se využívá k čištění obrazu a redukci šumu. Druhá pak k přepočtu rozlišení a vylepšení zřetelnosti. Tyto dvě výkonné databáze pro vylepšení obrazu pracují společně a dynamicky vylepšují pixely v reálném čase. Každá databáze obsahuje tisíce referencí dlouhodobě shromažďovaných během tvorby televizního obsahu a filmů.

Bez zpracování obrazu dvěma databázemi
BĚŽNÁ KVALITA 
Se zpracováním obrazu dvěma databázemi
SE ZPRACOVÁNÍM OBRAZU DVĚMA DATABÁZEMI

1. Databáze redukce šumu

Databáze, jež obsahuje data kvality obrazu před redukcí šumu a po ní, rozliší komprimovaný šum a odstraní ho.

2. Databáze přepočtu rozlišení

Databáze přepočtu rozlišení rovněž obsahuje data před přepočtem a po něm, která využije k přepočtu signálu a vytvoření věrnějšího obrazu.

Méně „pásového“ šumu pro plynulejší obraz

Super Bit Mapping™ 4K HDR

Existují tisíce tónů, odstínů a gradací světla při západu slunce. Technologie Super Bit Mapping™ 4K HDR je všechny odhalí. Během sledovaní obsahu vytváří plynulý, přirozený obraz bez pásů, které se mohou objevit u jiných televizorů.

Bez technologie Super Bit Mapping 4K HDR
8BITOVÝ ZDROJ
S technologií Super Bit Mapping 4K HDR
PO 14BITOVÉM ZPRACOVÁNÍ

64krát lepší úroveň barev v každé scéně

14bitové zpracování signálu rozdělí pásy jednotlivých barev a efektivně vyrovná gradaci odstínů, přičemž zobrazí gradaci odpovídající 14bitovému zpracování i z 8bitového zdroje a oproti běžnému displeji zajistí 64krát lepší úroveň barev.

Zpracování 8bitového zdroje na 14bitový ekvivalent

Jeden čip vše změní

4K Processor X1™

4K Processor X1™ je inovativní technologie využívající pokročilé algoritmy pro omezení šumu a zvýraznění detailů. V kombinaci s technologií 4K X-Reality PRO zajišťuje ostrý, čistý a neuvěřitelně realistický obraz.

Přibližte kvalitu obrazu rozlišení 4K

Zpracování obrazu jedinečnou technologií 4K X-Reality PRO od společnosti Sony zvyšuje rozlišení jednotlivých pixelů, čímž zajišťuje pozoruhodnou zřetelnost obrazu. Pixely z více záběrů jsou analyzovány za účelem zajištění ostrého a čistého obrazu v reálném čase.

X-Reality PRO

Nová definice reality

Technologie 4K X-Reality PRO využívá řadu metod redukce šumu pro dosažení ostrého a čistého obrazu. Podívejte se na obraz, který je zřetelnější, plynulejší a přirozenější.

Každý pixel plný života

Technologie 4K X-Reality PRO porovnává obrazové vzory se vzory uloženými v jedinečné databázi za účelem nalezení nejlepšího odstínu, sytosti a jasu pro jednotlivé pixely. Využíváme znalosti získané vývojem a natáčením filmových trháků a televizních pořadů pro dosažení přirozených detailů ve všem, co sledujete.

  • Vstup signálu HD do televizoru
  • Analýza, převod a vyhodnocení
  • Zvýšení rozlišení téměř na úroveň 4K