AUDIOSYSTÉMY

Reproduktory s podporou technologie Dolby Atmos

SS-CSE

Obrázek modelu Reproduktory s podporou technologie Dolby Atmos

MOC

6 319,10 Kč

(včetně DPH a PHE poplatku)
Snímky modelu Reproduktory s podporou technologie Dolby Atmos
Snímky modelu Reproduktory s podporou technologie Dolby Atmos
Snímky modelu Reproduktory s podporou technologie Dolby Atmos
Snímky modelu Reproduktory s podporou technologie Dolby Atmos
Snímky modelu Reproduktory s podporou technologie Dolby Atmos
Dolby Atmos®

Dolby Atmos®

Funkce Dolby Atmos se stará o realistické podání díky dechberoucímu 360º prostorovému zvuku, který se v prostředí přesně rozmístí. Výsledkem je bohatý zvuk, který vás úplně obklopí – z reproduktorů SS-CSE vychází zvuk i z prostoru nad vámi.

Pohlcující prostorový zvuk

Nejsou třeba složité sestavy reproduktorů. Kompaktní reproduktory SS-CSE spolupracují se stávající sestavou a obytným prostorem a vytvářejí zážitek z prostorového zvuku jako v kině. 

  • Miniatura Na reproduktorechNa reproduktorech
  • Miniatura Připevněny na zeďPřipevněny na zeď 

Přináší dokonalý zvuk 

Každá součást reproduktoru SS-CSE byla vyrobena za účelem eliminace vibrací a zkreslení, takže si můžete vychutnat bohatý a čistý zvuk Dolby Atmos. 

Ladí s designem řady CS

Design řady CS   

Reproduktory SS-CSE dokonale splynou s interiérem, televizory s tenkou obrazovkou a AV zesilovači. Kompaktní skříň, která byla vyrobena pomocí sofistikovaných metod zpracování dřeva, bude skvěle ladit se zvukem i designem vašich reproduktorů řady CS.

Pevná skříň z polotvrdé dřevovláknité desky

Bohatá akustika díky pevnému provedení skříně z MDF

Celodřevěná skříň, která byla optimalizována našimi designéry, nabízí skvělou akustickou rezonanci. Díky posíleným vnitřním spojům z vlákna střední hustoty jsou nežádoucí vibrace tlumeny a pohlcovány. Výsledkem je čistá, prostorová reprodukce zvuku pro pořady a filmy. 

Kuželový reproduktor se slídovou membránou

Čistý zvuk díky reproduktoru se slídovou membránou

Mnoho běžných reproduktorů využívá papírové kužely, které se časem ohnou a poničí, což vede ke zkreslení zvuku. Basové reproduktory MRC reproduktoru SS-CSE jsou pevné a udržují si tvar i pod vysokým tlakem. 

Specifikace a funkce
Vychutnejte si i u sebe doma nejnovější inovaci zvuku jako v kině. Reproduktory SS-CSE jsou navrženy speciálně pro Dolby Atmos, což je technologie prostorového zvuku v kino kvalitě. Skvěle spolupracuje i s dalšími formáty prostorového zvuku, jako je DTS:X™. Výsledkem je prostorový zvuk, který vás obklopí ze všech úhlů, dokonce i shora.
  • Úchvatný zvuk jako v kině díky technologii Dolby Atmos

  • Kuželový reproduktor se slídovou membránou pro čistý zvuk

  • Pevná a kvalitní konstrukce zvukových komponent

  • Všestranné možnosti nastavení

  • Kompaktní design ladí s celou řadou CS

Společnost Sony nabízí produkty, služby a obsah, který uživatelům poskytuje úžasné zážitky. Kromě toho ale také ve svých aktivitách usiluje o dosažení nejvyššího cíle – nulového vlivu na životní prostředí. Společnost Sony a životní prostředí

Hodnocení

Názor uživatelů