MOC

5 600,00 Kč

(včetně DPH a PHE poplatku)
Snímky modelu Regálové stereofonní reproduktory

Funkce

Zvuk s vysokým rozlišením pro poslech bez kompromisů

Díky zvuku s vysokým rozlišením můžete svou sbírku digitální hudby posunout na novou úroveň. Zvuk s vysokým rozlišením nabízí díky záznamu hudby s vyšší frekvencí než v případě disků CD a zvýšení vzorkovací frekvence i přesnosti rychlosti přenosu každého vzorku téměř dokonalý poslech. Vychutnejte si každý nádech i letmý pohyb interpreta při skutečném emocionálním zážitku.

3pásmový systém reproduktorů se třemi měniči pro vyšší čistotu

Užijte si poslech přirozených hloubek a celkovou čistotu veškerého zvuku. Regálové reproduktory se třemi měniči obsahují 130mm basový reproduktor MRC pro dynamické basy, 25mm výškový reproduktor a 19mm výškový reproduktor určený k reprodukci skladeb se zvukem ve vysokém rozlišení. Díky kompaktnímu provedení a až 100 W vstupního výkonu představují tyto reproduktory ideální doplněk do každé místnosti.

Výškové reproduktory zvětšují zvukovou scénu

Vychutnejte si svou oblíbenou hudbu v celé místnosti v přesném a vyváženém provedení. Reproduktory obsahují nové výškové reproduktory se širokým úhlem záběru. Tóny vysokých frekvencí jsou reprodukovány přesně v širokém zvukovém poli, takže máte pocit, jako byste byli přímo na místě akce – dokonce dokážete rozpoznat umístění jednotlivých nástrojů.

Lepší zvukový tlak a nižší hmotnost

U malých výškových reproduktorů je častým problémem nízký zvukový tlak, který může být příčinou nevyváženého zvuku. Tyto modely obsahují výškové reproduktory s vysokým zvukovým tlakem, který je výsledkem uplatnění řady technik pro redukci hmotnosti, například využití výkonnějšího magnetického obvodu nebo lehčího kabelu CCAW (copper-clad aluminium wire) v kmitací cívce.

Přesný výškový reproduktor pro věrný zvuk

Poslechněte si vokály, které dokonale reprodukují energii a nadšení interpreta. Hlavní 25mm výškový reproduktor s měkkým kuželem obsahuje polyesterová vlákna, která zajišťují věrnější a realističtější zvuk. Přesné akustické ladění využívající pokročilé materiály pro absorpci zvuku omezuje zvukový tlak v zadní části výškových reproduktorů a nabízí vokály s přirozeným zvukem.

130mm basový reproduktor zlepšuje koncové frekvence

Tento reproduktorový systém obsahuje i nově vyvinutý 130mm basový reproduktor pro hluboké a stabilní basy. Tento reproduktor je vybaven pěnovou celulární membránou a dokáže reprodukovat výkonné basy i jemné detaily potřebné pro čisté vokály i mluvené slovo ve středních frekvencích.

Kuželový reproduktor se slídovou membránou pro zvuk bez zkreslení

Perfektní partner pro současnou hudbu bohatou na basové linky. Mnoho reproduktorů využívá papírové kužely, které se časem ohnou a poničí, což vede k většímu zkreslení zvuku. Basové reproduktory s vlákny se slídovou membránou (MRC) jsou pevnější a dokáží udržet svůj tvar i při pohybu pod vysokým tlakem a vysokou rychlostí, takže si můžete dopřát bohatší basy, aniž byste nějak zhoršili kvalitu zvuku.

Bohatá akustika díky pevnému provedení skříně

Celodřevěná konstrukce se vstupy podporuje akustické rezonance. Nežádoucí vibrace jsou tlumeny a pohlcovány v odolné konstrukci s vnitřními spoji zpevněnými pevnou dřevěnou strukturou. Naši návrháři také optimalizovali typ a rozložení vnitřního izolačního materiálu a podařilo se jim doladit a získat kontrolu nad rezonančními vibracemi skříně.

Zkosené hrany předního panelu podporují čistotu zvuku

Eliminace nežádoucího šumu z desky ozvučnice a skříně reproduktoru je základ kvalitní zvukové reprodukce. Lehce zkosené hrany předního panelu potlačují difrakci na hranách a podporují čistou a přirozenou zvukovou scénu.

Špičkové komponenty, špičkový zvuk

Nekvalitní konektory mohou výrazně ovlivnit celkovou kvalitu zvuku. Proto tyto reproduktory využívají pouze špičkové komponenty: Indukční cívky se vzduchovým jádrem ve výškových reproduktorech, silikonem potahované ocelové destičky v basovém reproduktoru, materiály vinutí o maximální tloušťce nebo kvalitní fóliové kondenzátory. Poslouchejte a vychutnejte si zvuk ve vysokém rozlišení s detaily, které si zaslouží.

Dřevěné provedení se stylem a kvalitou

Stylové černé provedení reproduktoru dokonale ladí s interiérem většiny moderních domácností. Dřevěná překližka dobře drží tvar a brání zkreslení zvuku, které by mohlo být způsobeno změnami tepla nebo vlhkosti.

Kvalitní konstrukce pro čistou reprodukci hudby

Tyto reproduktory jsou vytvořeny na pevných základech. Pevná skříň se vstupy podporuje bohaté akustické rezonance. Kanál Bass Reflex umístěný v zadní části reproduktoru potlačuje nežádoucí šum a zlepšuje reprodukci zvuku nízkých frekvencí.

Kompaktní regálové provedení pro malé prostory

Tyto malé regálové reproduktory jsou velmi skladné a nenáročné na prostor, takže je můžete instalovat i tam, kde záleží na každém centimetru. Navzdory drobným rozměrům však dokážou nabídnout širokou frekvenční odezvu až do 53 Hz. Představují tak ideální volbu v případě, že i přes nedostatek místa odmítáte obětovat kvalitu zvuku.

Specifikace

  • Třípásmový systém regálových reproduktorů se třemi měniči

  • Super výškový reproduktor se širokým rozptylem zdůrazňuje jemné odstíny zvuku s vysokým rozlišením

  • Ozvučnice Bass Reflex pro hluboké zvuky bez zkreslení

  • Pevná a kvalitní konstrukce zvukových komponent

  • Frekvenční odezva 53–50 000 Hz

Frekvenční odezva
53 Hz–50 KHz
Přední reproduktor
2
Středový reproduktor
0
Prostorový
0

Obsah balení

Příručka s pokyny

Společnost Sony nabízí produkty, služby a obsah, který uživatelům poskytuje úžasné zážitky. Kromě toho ale také ve svých aktivitách usiluje o dosažení nejvyššího cíle – nulového vlivu na životní prostředí. Společnost Sony a životní prostředí

Hodnocení

Názor uživatelů