Snímky modelu Subwoofer domácího kina
Snímky modelu Subwoofer domácího kina
Snímky modelu Subwoofer domácího kina

Funkce

250mm aktivní subwoofer pro zvučné basy

Vychutnejte si hluboké a bohaté basy tohoto výkonného aktivního subwooferu. 250mm kuželová membrána dokáže pohybovat velkým objemem vzduchu a vytváří výrazné koncové rezonance, které dodávají basovému zvuku plnost a přirozenost. Subwoofer zvýrazňuje zvuk nízkých frekvencí ve filmech i v hudbě a nabízí skvělý vícekanálový zážitek z domácího kina.

Kuželový reproduktor se slídovou membránou pro zvuk bez zkreslení

Perfektní partner pro současnou hudbu bohatou na basové linky. Mnoho reproduktorů využívá papírové kužely, které se časem ohnou a poničí, což vede k většímu zkreslení zvuku. Basové reproduktory s vlákny se slídovou membránou (MRC) jsou pevnější a dokáží udržet svůj tvar i při pohybu pod vysokým tlakem a vysokou rychlostí, takže si můžete dopřát bohatší basy, aniž byste nějak zhoršili kvalitu zvuku.

Vestavěný zesilovač dodá energii každému rytmu

Užijte si hudbu nadupanou basy a oživte zábavu na vašem večírku. Součástí subwooferu je i vestavěný zesilovač o výkonu až 115 W. Elektrické obvody, které jsou citlivé na vibrace, jsou umístěny mimo skříň reproduktoru. Snižují tak vysoký tlak uvnitř a umožňují reprodukci čistého a výkonného basového zvuku.

Přesné basy díky omezení vibrací

Potlačení vibrací uvnitř skříně reproduktoru je důležitým předpokladem pro přesnou reprodukci basů. Nežádoucí vibrace jsou odstraňovány dvojím způsobem – akustickou absorpcí vln vytvářených tlakem v zadní části jednotky a tlumením vibrací uvnitř samotné skříně. Návrhářům se podařilo optimalizovat typ a rozmístění materiálu tlumícího zvuky tak, aby byly vibrace skříně omezeny na minimum.

Systém Bass Reflex reprodukuje hluboké tóny

Subwoofer je vyroben na pevných základech s uzavřenou konstrukcí, která dokáže zachovat čistotu a přirozenost zvuku. Kanály Bass Reflex potlačují nežádoucí šum a zlepšují reprodukci zvuku nízkých frekvencí, abyste si mohli vychutnat hluboké a výkonné basy v hudbě i ve filmech.

Špičkové komponenty, špičkový zvuk

Nekvalitní díly mohou výrazně ovlivnit celkovou kvalitu zvuku. Tento subwoofer využívá pouze nejkvalitnější komponenty: Výkonný transformátor zajišťující stabilní napájení, odolný elektrický obvod nebo velký chladič, který potlačuje výkyvy teplot v případě přepětí.

Elegantní provedení se stylem a kvalitou

Stylové černé provedení reproduktoru dokonale ladí s interiérem většiny moderních domácností. Dřevěná překližka dobře drží tvar a brání zkreslení zvuku, které by mohlo být způsobeno změnami tepla nebo vlhkosti.

Kompaktní provedení pro malé prostory

Výkonný a kompaktní subwoofer je ideální pro umístění do malých prostor. Díky menší ploše ozvučnice dokáže reproduktor minimalizovat zkreslení zvukového pole a zachovává tak čistotu a přesnost zvuku.

Specifikace

Dopřejte si věrné vykreslení filmových soundtracků z 25cm (10") samostatně stojícího subwooferu kompatibilního s technologií zvuku ve vysokém rozlišení. Ponořte se do hlubokých a jemných nízkých a středních tónů z kuželu zpevněného slídou a vychutnejte si vylepšenou čistotu zvuku díky technologii Bass Reflex.
  • 25cm (10") reproduktor

  • Subwoofer MRC reprodukuje citlivé basy a středové tóny

  • Kompatibilní se zvukem ve vysokém rozlišení

  • Technologie Bass Reflex pro optimální čistotu

  • Vstupní konektor reproduktoru a linky

Frekvenční odezva
28-200 Hz
Přední reproduktor
0
Středový reproduktor
0
Prostorový
0

Obsah balení

Kabel RCA, Příručka s pokyny

Společnost Sony nabízí produkty, služby a obsah, který uživatelům poskytuje úžasné zážitky. Kromě toho ale také ve svých aktivitách usiluje o dosažení nejvyššího cíle – nulového vlivu na životní prostředí. Společnost Sony a životní prostředí

Hodnocení

Názor uživatelů