Snímky modelu Držák na stěnu SU-WL850
Snímky modelu Držák na stěnu SU-WL850

Funkce

Splyne s interiérem vaší domácnosti

Využijte svůj obytný prostor naplno. S tímto držákem na stěnu váš televizor krásně splyne s okolním prostorem jako umělecké dílo.

Lepší přístup a sledování díky funkci otáčení

Otočte svým televizorem připevněným na stěnu až o 20° za použití držáku. To vám umožňuje rychle upravit úhel televizoru pro dosažení optimálního úhlu sledování a snadný přístup ke všem konektorům.

Lze upevnit těsně u zdi

I přes funkci otáčení je tento držák dostatečně tenký na to, aby bylo možné televizor upevnit ve vzdálenosti pouhých 11 mm od stěny.  

Vertikálně rovný s magnetickým zámkem

Umístěte televizor souběžně se stěnou. Magnetický zámek zajišťuje, aby se horní část televizoru nenakláněla dopředu, když je upevněna blízko ke zdi, a zaručuje tak příjemný požitek ze sledování.

Specifikace

S tímto vysoce kvalitním držákem na stěnu můžete svůj televizor bezpečně pověsit blízko ke stěně. Otočením televizoru v libovolném směru dosáhnete optimálního úhlu sledování a snadného přístupu ke všem konektorům.
  • Lze otočit až do úhlu 20°

  • Zavěste svůj televizor 11 mm od stěny

  • Držák na stěnu umožňuje snadný přístup ke konektorům

  • Bezpečná a snadná instalace

Přečtěte si informace o našich energeticky úsporných funkcích a o našem závazku vůči životnímu prostředí ve snaze zachovat udržitelnou budoucnost Navštivte náš web o ekologii

Hodnocení

Názor uživatelů