PŘIJÍMAČE A PŘEHRÁVAČE

XAV-1550D | Mediální přehrávač s 15,7cm (6,2") displejem, rádiem s digitálním tunerem a aplikací WebLink™ Cast

XAV-1550D
XAV-1550D primární

MOC

9 700,00 Kč

(včetně DPH a PHE poplatku)
XAV-1550D
XAV-1550D
XAV-1550D
Vylepšené možnosti připojení a méně odlesků

Díky aplikaci WebLink™ Cast si můžete na cestách vychutnávat zrcadlený obsah svého smartphonu. Antireflexní dotyková obrazovka s uhlopříčkou 15,7 cm (6,2 palce) se probudí okamžitě po nastartování a umožní vám intuitivně ovládat hudbu, komunikaci a další funkce.

weblink
Aplikace WebLink™ Cast zrcadlí obsah smartphonu

Připojte svůj kompatibilní smartphone se systémem Apple nebo Android a díky funkci zrcadlení jej budete moci ovládat přímo na displeji zvukového vybavení automobilu..

antireflexní
Antireflexní, jasná a citlivá dotyková obrazovka

Antireflexní 15,7cm (6,2˝) dotyková obrazovka vám umožní intuitivně ovládat přehrávání hudby, telefonování a další funkce.

dab
Poslech digitálního rádia DAB+

Nalaďte si digitální rádio DAB+ a získáte větší výběr stanic a lepší kvalitu zvuku. Přijímač přehraje i oblíbené digitální stanice.

Kompatibilní s aplikací WebLink™ Cast

Platforma WebLink™ zajišťuje přístup k aplikacím při použití ve vozidle. Pomocí připojení k zařízení se systémem Android a iOS je nyní možné zobrazit displej vašeho smartphonu přímo na displeji modelu XAV-1550D a kdykoli si na cestách vychutnat spolehlivost a celkovou svižnost při přístupu k informacím a zábavě.

Antireflexní, jasná a citlivá dotyková obrazovka

Díky 15,7cm (6,2palcové) antireflexní dotykové obrazovce s velkými ikonami usnadňujícími výběr zdroje a nastavení máte vše na dosah ruky.

XAV-1550D
Ovládání otáčením nebo stisknutím

Díky ergonomickému otočnému voliči vás při používání nebude nic rušit. Otočením můžete ovládat hlasitost, případně stisknutím spustit nabídky ovládání zvuku.

Poslouchejte hudbu podle sebe

Řada možností přizpůsobení vám umožní nastavit si zvuk podle vlastních představ. S integrovaným zesilovačem 4x 55 W zní hudba zřetelně i při vysoké hlasitosti.

Rychlé probuzení

Funkce rychlého probuzení zajišťuje provoz ihned po nastartování.

ruční rádio
XAV-1550D
Příprava pro zpětnou kameru

Máte nainstalovanou zadní kameru? Na obrazovce můžete sledovat přenášený obraz a také si zobrazit nastavitelné bezpečnostní pokyny, které vám pomohou bezpečně zaparkovat.

Snadná instalace díky kompaktnímu zadnímu šasi

I přes obrazovku Double-DIN je zadní šasi mnohem menší, než u běžných jednotek Double-DIN. Díky tomu je instalace mnohem snazší a v prostoru za obrazovkou zbývá spousta místa pro kabeláž a další doplňky.

XAV-1550D

Specifikace a funkce

Připojením smartphonu přes aplikaci WebLink™ Cast můžete zrcadlit obsah svého smartphonu a poslechnout si bohatý zvuk ze 4 výkonných 55W zesilovačů s funkcí EXTRA BASS™.. Antireflexní dotyková obrazovka s uhlopříčkou 15,7 cm (6,2˝) se probudí okamžitě po nastartování a umožní vám intuitivně ovládat hudbu, telefonovat a provádět další úkony.
  • Zrcadlete a ovládejte vybrané aplikace z vašeho smartphonu pomocí aplikace WebLink™ Cast

  • Antireflexní dotyková obrazovka s funkcí rychlého spuštění

  • Funkce EXTRA BASS™ dodá hudbě pořádně silné basy

  • S certifikací Digital Radio Tick Mark

  • Zpětná kamera pro bezpečné couvání

VÝSTUPNÍ VÝKON
55 W x 4
VÝSTUP PRE-OUT
3 výstupy (přední / zadní / 1 x subwoofer)
ÚHLOPŘÍČKA OBRAZOVKY (PALCE/CM)
6,2 palce
OVLÁDÁNÍ ZAŘÍZENÍ USB (AUDIOKODEK)
PCM / MP3 / WMA / AAC / FLAC
OVLÁDÁNÍ ZAŘÍZENÍ USB (VIDEOKODEK)
MPEG4-SP / AVC (H.264 Baseline) / WMV / MKV / XviD
Společnost Sony nabízí produkty, služby a obsah, který uživatelům poskytuje úžasné zážitky. Kromě toho ale také ve svých aktivitách usiluje o dosažení nejvyššího cíle – nulového vlivu na životní prostředí. Společnost Sony a životní prostředí

Hodnocení

Názor uživatelů