Snímky modelu CD přehrávač s digitálním rádiem a bezdrátovou technologií BLUETOOTH®
Snímky modelu CD přehrávač s digitálním rádiem a bezdrátovou technologií BLUETOOTH®
Snímky modelu CD přehrávač s digitálním rádiem a bezdrátovou technologií BLUETOOTH®
Snímky modelu CD přehrávač s digitálním rádiem a bezdrátovou technologií BLUETOOTH®
Snímky modelu CD přehrávač s digitálním rádiem a bezdrátovou technologií BLUETOOTH®
Užijte si více hudby, ovládejte více svůj zvuk

Jednodinový CD přehrávač s digitálním rádiem a dvojím připojením Bluetooth®

Model MEX-N6002BD představuje skvělý způsob, jak si užít hudbu na cestách. Dvojí připojení Bluetooth® vám umožní připojit hudební knihovnu smartphonu a druhý telefon na hovory handsfree. S digitálním rádiem DAB+ můžete poslouchat kvalitní stanice a technologie Dynamický organizér zvukové scény a Časové vyrovnání vám dovolí si zvuk přesně doladit.

Ikony technologií Bluetooth® a NFC
Bezdrátové propojení přiložením

Telefon s Bluetooth® můžete prostřednictvím technologie NFC snadno a jednoduše připojit pouhým přiložením k tlačítku ovládání hlasitosti přehrávače.

Ikona zvukového ovládání
Ovládejte pomocí hlasu

Pomocí hlasových rozkazů získáte navigaci, pustíte hudbu a, pokud jste připojeni se svým smartphonem, můžete komunikovat s kontakty.

Ikona DAB+
Užijte si digitální rádio DAB+

Zaposlouchejte se do nové generace digitálních radiových stanic s čistším zvukem.

Dvojí připojení Bluetooth® umožňuje zapojit dva smartphony

V prvním spárovaným telefonu máte plný přístup k navigaci, přehrávání hudby a ke komunikačním funkcím. Zároveň můžete připojit i druhý telefon, který lze používat k telefonování v režimu handsfree.

Ikona Siri
Siri jako dokonalý spolucestující

Připojte své zařízení se systémem iOS a můžete ovládat hudbu, navigaci zasílání zpráv a další funkce pomocí aplikace Siri Eyes Free.

Ikona SongPal
SongPal vkládá ovládání do vašich rukou

Máte telefon se systémem Android? Pomocí aplikace SongPal můžete ovládat přehrávání hudby, číst zprávy a ovládat aplikace hlasem.

Hlasové ovládání

Dopřejte si přístup k užitečným funkcím smartphonu, aniž byste spustili oči ze silnice. Pomocí hlasového ovládání můžete spravovat hudbu, využívat hlasovou navigaci a komunikovat se svými kontakty – vše funguje pouze prostřednictvím hlasových příkazů.

Vezměte si na cestu skvělý zvuk

 Kdykoli se vydáte na cesty, zesilovač Dynamic Reality Amplifier 2 vám umožní vychutnat si čistý a intenzivní zvuk. Inteligentní zpracování zvuku vám také dovolí doupravit nastavení, aby perfektně ladilo s vaším vozem. 

Inteligentní časové vyrovnání pro přirozený zvuk

Na různých sedadlech v autě zní hudba jinak, protože některé reproduktory jsou vám blíž než ostatní. Inteligentní časové vyrovnání provádí opětovnou kalibraci signálu, abyste stále byli přímo uprostřed zvukového pole a vychutnali si lepší poslech.

Vyberte si barvy

Ze 35 000 barev si můžete vybrat dvouzónové podsvícení, které bude ladit s interiérem vašeho vozu. A když pak hudba začne hrát, osvětlení na obrazovce LED pulzuje do rytmu.

Ikona DAB+
Digitální rádio DAB+

Nalaďte si digitální rádio DAB+ a získáte větší výběr stanic a lepší kvalitu zvuku. Přijímač přehraje i starší oblíbené digitální stanice.

Ikona FLAC
Přehrávání souborů FLAC

 Díky kompatibilitě s formátem FLAC můžete přehrávat bezztrátové hudební soubory a užívat si každý detail hudby. 

Ikona vysokého kontrastu LCD
Dobře čitelná obrazovka LCD s vysokým kontrastem 

Obrazovka má oproti běžným displejům pětinásobný kontrast a nabízí optimální pozorovací úhel, abyste měli všechny informace stále pohodlně k dispozici.

Specifikace a funkce

S modelem MEX-N6002BD můžete vyrazit na cesty – máte k dispozici více hudby a kontroly. Díky funkci dvojího připojení Bluetooth® můžete bezdrátově připojit dva smartphony. Druhý pak můžete používat výhradně na volání přes handsfree. Kompatibilita s technologií DAB+ znamená, že můžete poslouchat nejnovější digitální stanice s vysoce kvalitním zvukem.
  • Technologie dvojího připojení Bluetooth® umožňuje naráz zapojit dva smartphony

  • Hlasové ovládání se systémy Siri Eyes Free a Android

  • Čistý zvuk při jakékoli hlasitosti díky zesilovači Dynamic Reality Amp 2

  • Technologie DSO (Dynamický organizér zvukové scény) umožňuje vytvořit na palubní desce virtuální reproduktory

  • S certifikací Digital Radio Tick Mark

Společnost Sony nabízí produkty, služby a obsah, který uživatelům poskytuje úžasné zážitky. Kromě toho ale také ve svých aktivitách usiluje o dosažení nejvyššího cíle – nulového vlivu na životní prostředí. Společnost Sony a životní prostředí

Hodnocení

Názor uživatelů