Snímky modelu CD přehrávač se vstupem USB
Snímky modelu CD přehrávač se vstupem USB
Snímky modelu CD přehrávač se vstupem USB
Snímky modelu CD přehrávač se vstupem USB

Funkce

Funkce EXTRA BASS dodá sílu každé basové lince

Stisknutím tlačítka EXTRA BASS dodáte své hudbě pořádně silné basy. Zesílením basových linek se vytvoří ještě hlubší a působivější zvuk basů. Stačí stisknout tlačítko k aktivaci režimu a užívat si dynamický zvuk.

Přizpůsobte si zvuk pomocí 10pásmového ekvalizéru 

10pásmový grafický ekvalizér vám umožňuje přizpůsobit si zvuk podle svých představ. Pomocí posuvníků si můžete vytvořit vlastní jedinečnou podobu zvuku, případně můžete využít některou z 10 předvoleb. Nový režim karaoke ztiší hlasové frekvence, abyste si v autě mohli zazpívat své oblíbené písně.

Digitální filtry optimalizují zvuk pro reproduktory

Reproduktory fungují nejlépe, když přehrávají nejvhodnější frekvence. Filtr typu horní propust posílá frekvence vysokého a středního rozsahu do širokopásmových reproduktorů a filtr typu dolní propust propouští pouze basové frekvence do subwooferu. 

Připojte své mobilní zařízení pomocí USB 

Připojte svůj přehrávač MP3 k přednímu portu USB a získáte přístup ke své mobilní hudební knihovně.

Zabudovaný přehrávač disků CD rozšiřuje možnosti přehrávání

Vložením kompaktního disku si můžete přehrávat hudbu ze své domácí sbírky.

Podsvícení synchronizované se zvukem zesiluje zážitek

Sledujte, jak se hudba hýbe díky podsvícení, které se mění a pulzuje podle dynamiky skladby.

Ještě lepší zvuk v kombinaci s reproduktory Sony

Chcete rozšířit svůj systém? Pokud chcete nejvhodnější doplněk, vyzkoušejte širokopásmové reproduktory FB od Sony. Ty v kombinaci s technologií EXTRA BASS přehrávače CDX-G3200UV dosahují bohatého a silného zvuku.

Konfigurovatelný vstup dálkového ovládání na volantu 

Chcete místo mačkání tlačítek na přijímači používat ovládací prvky na volantu? Díky konfigurovatelnému vstupu dálkového ovládání na volantu je instalace u kompatibilních vozů snadná. 

Displej LCD s technologií Vertical Alignment pro lepší čitelnost

Díky širšímu pozorovacímu úhlu a až pětkrát vyššímu kontrastu oproti běžnému displeji je displej s technologií Vertical Alignment vždy dobře čitelný.

Android Open Accessory (AOA) 2.0 umožňuje přehrávat hudbu z aplikací ve smartphonu

Konektor USB je kompatibilní s technologií Android Open Accessory 2.0. Díky tomu může přehrávat veškerou hudbu, která je kompatibilní s vaším smartphonem se systémem Android a jeho aplikacemi. Stačí připojit k přednímu portu USB a procházet seznamy skladeb na displeji telefonu.

4 x 55W zesílení pro výkonný, zřetelný zvuk

Vestavěný zesilovač má výkon 55 wattů x 4 (max. při 4 ohmech) / 20 wattů x 4 (RMS při 4 ohmech), takže dosáhnete hlasitosti, jakou potřebujete.

Poslouchejte vysoce kvalitní soubory FLAC

FLAC je formát souborů, které na rozdíl od MP3 komprimují zvukový signál bez ztrát v kvalitě zvuku. Po připojení k přednímu portu USB můžete soubory FLAC přehrávat v celé jejich zvukové kráse.

2fázové barevné podsvícení lze sladit se vzhledem vozu

Barvu podsvícení na panelu a obrazovce můžete sladit s barvami vozu díky výběru z 35 000 různých odstínů.

Specifikace

Díky technologii EXTRA BASS, která zesílí basy ve vaší oblíbené hudbě, bude každá jízda zábavnější. 2zónové dynamické barevné podsvícení současně jasně svítí v barvách, které ladí s interiérem vozu. Můžete dokonce streamovat hudbu z telefonu a přizpůsobit si zvuk pomocí 10pásmového grafického ekvalizéru.
  • 4 x 55 W

  • Dynamické zdůraznění basů díky funkci EXTRA BASS

  • Přehrávejte hudbu z libovolné aplikace na telefonu s Androidem nebo iPhonu

  • Nastavitelný 10pásmový ekvalizér s režimem karaoke

  • 2zónové dynamické barevné podsvícení lze sladit se vzhledem vozu

Společnost Sony nabízí produkty, služby a obsah, který uživatelům poskytuje úžasné zážitky. Kromě toho ale také ve svých aktivitách usiluje o dosažení nejvyššího cíle – nulového vlivu na životní prostředí. Společnost Sony a životní prostředí

Hodnocení

Názor uživatelů