Snímky modelu Navigační modul se zapojením do automobilu
Snímky modelu Navigační modul se zapojením do automobilu
Snímky modelu Navigační modul se zapojením do automobilu
Snímky modelu Navigační modul se zapojením do automobilu
Snímky modelu Navigační modul se zapojením do automobilu

Funkce

Jednoduché nastavení

Proměňte své AV zesilovače Sony v dotykové navigační zařízení značky TomTom. Prostřednictvím tohoto modulu s intuitivním ovládáním a jednoduchým dotykovým rozhraním získáte nejnovější offline navigační systém, který vám usnadní cestování.

Vše, co potřebujete, v jediném balení

V zakoupeném balení je vše, co potřebujete k zapojení. Uvnitř najedete navigační modul, kartu SD (mapová data), napájecí a propojovací kabel, upevňovací prvky, anténu GPS, ovládací kabel a upevňovací prvek antény. 

Interaktivní provedení

Modul NavApp značky TomTom nabízí zcela nový způsob ovládání. Už žádné komplikované nabídky – stačí klepnout do mapy, zvolit cíl a jste připraveni vyrazit. Trasu také můžete klepnutím vymazat nebo si můžete zvolit místo, které chcete přidat mezi oblíbené.

Posílení signálu GPS

Pomocí přiloženého držáku snadno připevníte anténu GPS na palubní desku, kde bude mít lepší příjem signálu GPS. 

Šest typů tras

Jako výchozí je nastavena nejrychlejší trasa, máte ale na výběr šest možností, například nejekonomičtější, mimo dálnice nebo nejkratší. Nově nastavená volba se pak použije i při dalším plánování trasy. 

Snadné vyhledání cíle

Stisknutím a přidržením bodu na mapě snadno a rychle naleznete požadovaný cíl. Můžete také využít funkci rychlého vyhledání textu, kdy po napsání tří písmen systém spustí hledání dostupných možností. Během psaní se tak zobrazují odpovídající adresy a zajímavá místa.

Panel rychlosti

Dopřejte si informace o své aktuální rychlosti a maximální rychlosti v dané lokalitě. Podrobnosti o aktuální trase včetně předpokládané doby příjezdu do cíle se zobrazují na postranním panelu.

Náhled podrobných pokynů

V nabídce Aktuální trasa vyberte možnost Zobrazit pokyny a můžete si prostudovat podrobný seznam navigačních pokynů. Vzdálenost uvedená na seznamu označuje vzdálenost mezi jednotlivými pokyny.

Moje místa

Upravte si mapu pomocí funkce Moje místa. Označte si na mapě svá oblíbená místa a už je nikdy nebudete muset znovu hledat. Prostřednictvím nabídky Moje místa si můžete vyhledat i nedávno navštívená místa. 

Výběr barev

Výchozí barevné schéma modulu NavApp je modré, můžete si je ale upravit podle svých představ. Změní se pouze prvky zobrazené na mapě, například trasa, ukazatel GPS nebo označení oblíbených míst. Barva mapy se nezmění.

Hlasové navádění 

Díky hlasovému navádění můžete stále sledovat silnici před sebou a řídit se tím, co slyšíte. V tomto nastavení si dokonce můžete vybrat, jaké typy pokynů (předběžná varování, čísla silnic, dopravní značky, názvy ulic a podobně) bude hlasová navigace uvádět.

Gesta na obrazovce

Rozhraní můžete jednoduše ovládat pomocí gest. Podporováno je dvojité klepnutí, přetažení, rychlý pohyb prstem, přidržení či výběr klepnutím.

Specifikace

Zamiřte k cíli chytře a využijte tento dotykový navigační systém do automobilu se snadným zapojením s technologií TomTom. Jednoduše jej připojíte k AV zesilovači Sony a získáte nejmodernější offline navigační systém, interaktivní mapy, textové vyhledávání adres, hlasové navádění a další funkce.
  • Plně vybavený navigační systém TomTom se snadným nastavením

  • Interaktivní provedení kompatibilní s audiozařízeními Sony do automobilů

  • Šest typů tras se přizpůsobí vaší cestě

  • S funkcí Moje místa můžete využívat oblíbené pozice

  • Hlasové navádění a ovládání gesty

Společnost Sony nabízí produkty, služby a obsah, který uživatelům poskytuje úžasné zážitky. Kromě toho ale také ve svých aktivitách usiluje o dosažení nejvyššího cíle – nulového vlivu na životní prostředí. Společnost Sony a životní prostředí

Hodnocení

Názor uživatelů