SRS-XB33 

Uspořádejte párty kdekoli a kdykoli

Odolný proti vodě, prachu a otřesům. Reproduktor SRS-XB33 kombinuje robustní design s baterií s dlouhou výdrží, takže vám nic nebude bránit při poslouchání hudby jako vystřižené z festivalu.

VŠECHNY BEZDRÁTOVÉ REPRODUKTORY

Přenosný bezdrátový reproduktor XB33 s funkcí EXTRA BASS™

SRS-XB33
Reproduktor SRS-XB33 v černé barvě

redbluecreamblack

MOC

4 290,00 Kč

(včetně DPH a PHE poplatku)
Prohlédněte si reproduktor SRS-XB33
Prohlédněte si reproduktor SRS-XB33Prohlédněte si reproduktor SRS-XB33Prohlédněte si reproduktor SRS-XB33Prohlédněte si reproduktor SRS-XB33Prohlédněte si reproduktor SRS-XB33Prohlédněte si reproduktor SRS-XB33Prohlédněte si reproduktor SRS-XB33Prohlédněte si reproduktor SRS-XB33Prohlédněte si reproduktor SRS-XB33Prohlédněte si reproduktor SRS-XB33Prohlédněte si reproduktor SRS-XB33Prohlédněte si reproduktor SRS-XB33Prohlédněte si reproduktor SRS-XB33Prohlédněte si reproduktor SRS-XB33Prohlédněte si reproduktor SRS-XB33Prohlédněte si reproduktor SRS-XB33Prohlédněte si reproduktor SRS-XB33Prohlédněte si reproduktor SRS-XB33Prohlédněte si reproduktor SRS-XB33Prohlédněte si reproduktor SRS-XB33Prohlédněte si reproduktor SRS-XB33Prohlédněte si reproduktor SRS-XB33Prohlédněte si reproduktor SRS-XB33Prohlédněte si reproduktor SRS-XB33Prohlédněte si reproduktor SRS-XB33Prohlédněte si reproduktor SRS-XB33Prohlédněte si reproduktor SRS-XB33Prohlédněte si reproduktor SRS-XB33Prohlédněte si reproduktor SRS-XB33Prohlédněte si reproduktor SRS-XB33
Objevte model SRS-XB33

Seznamte se s některými funkcemi a technologiemi, kterými se model SRS-XB33 vyznačuje.

Vychutnejte si výkonný zvuk kdekoli

Dopřejte si hluboký, řízný zvuk kdekoli chcete s reproduktorem vybaveným funkcí EXTRA BASS™. Dva pasivní zářiče vylepšují ve spojení s širokopásmovými reproduktory nízké tóny a basům dodávají novou energii.

Odolnost

Díky odolné konstrukci a dlouhé výdrži baterie vás reproduktor SRS-XB33 nenechá na holičkách.

Připravena na cokoli

Reproduktor SRS-XB33 je skutečně odolný, takže vám dá svobodu bavit se kdekoli a kdykoli chcete.

Logo 24/14hodinové výdrže baterie
Dlouhá životnost baterie

Výdrž baterie až 24 hodin znamená, že reproduktor SRS-XB33 na večírku vydrží déle než vy. I se zapnutým osvětlením v režimu EXTRA BASS™ si užijete až 14 hodin zábavy.

Jednotka reproduktoru X-Balanced Speaker Unit 

Jednotka reproduktoru X-Balanced Speaker Unit vyvinutá společností Sony dosahuje vysoce kvalitního zvuku a velkého akustického tlaku pro bohatší, hlubší zážitek z poslechu, který si více vychutnáte.

Kuželová slídová celulární membrána a krytka proti prachu
Kuželová slídová celulární membrána a krytka proti prachu

Odolný a lehký kuželový reproduktor se slídovou celulární membránou (MRC) a krytkou proti prachu přispívá ke kvalitnějšímu zvuku.

Reproduktor SRS-XB33 s postranními pasivními zářiči
Postranní pasivní zářiče

Optimalizované umístění postranních pasivních zářičů zajišťuje čistou reprodukci basů.

Uslyšíte hudbu jako naživo

Stiskněte tlačítko režimu ŽIVÝ ZVUK, a poslechněte si hudbu ve zcela novém provedení. Oživte svůj večírek jedinečným zážitkem prostorového zvuku a vytvořte festivalovou atmosféru naprosto kdekoli.

Rozsviťte večírek

Bez párty osvětlení to není žádná zábava. Reproduktor SRS-XB33 je vybaven osvětlením a barevnými světelnými proužky, které blikají do rytmu. Můžete dokonce změnit barvu proužkového světla, aby odpovídalo vaší náladě.

Reproduktor SRS-XB33 s párty osvětlením
Reproduktor SRS-XB33 na stole společně s dalšími modely kompatibilními s technologií Bluetooth
Pořádně to roztočte s funkcí Party Connect

S funkcí Party Connect si můžete užít skladby z více reproduktorů. S technologií BLUETOOTH® propojíte až 100 reproduktorů a hudba i osvětlení se synchronizují, aby všichni mohli tančit do rytmu. Vyberte vzor nebo nastavte světla tak, aby blikala v kruhu.

Ovládejte večírek pomocí aplikace Sony | Music Center

Režírujte svůj večírek z tanečního parketu díky aplikaci Sony | Music Center – vybírejte své oblíbené seznamy skladeb, připravte další skladbu nebo měňte možnosti osvětlení a režimy zvuku.

Logo aplikace Sony | Music Center
Snímek aplikace Fiestable na obrazovce smartphonu
Aplikace Fiestable

Pokud si stáhnete aplikaci Fiestable, budete moci ovládat osvětlení reproduktoru SRS-XB33 a také používat ovládací gesta na obrazovce smartphonu.

Logo Get it on Google Play
Aplikace Fiestable pro systém Android
Logo Download on the AppStore
Aplikace Fiestable pro systém iOS
Jednoduché ovládání

Reproduktor SRS-XB33 byl navržen především pro příjemné a praktické použití, abyste si mohli vychutnávat hudbu všude, kde chcete, a bez komplikací.

Reproduktor SRS-XB33 s funkcí hlasitého odposlechu
Telefonování v režimu handsfree

Reproduktor s funkcí hlasitého odposlechu nabízí pohodlný způsob hovoru hands-free, ať už se jedná o konferenční hovor pro práci, nebo chat s přáteli.

Specifikace a funkce

Reproduktor SRS-XB33 kombinuje robustní a odolné provedení s dlouhou výdrží baterie, hlubokým basovým zvukem a blikajícími světly. Dává vám tak svobodu bavit se kdekoli a kdykoli chcete.
  • Zvuk EXTRA BASS™ s režimem ŽIVÝ ZVUK

  • Vodotěsný, prachotěsný (krytí IP67) a nárazuvzdorný

  • Jednotka reproduktoru X-Balanced Speaker Unit pro čistý a úderný zvuk

  • Výdrž baterie až 24 hodin (EXTRA BASS™: Až 14 hodin)

  • Oživte svůj večírek blikajícími světly

TYP REPRODUKTORU
Plný rozsah
VÝDRŽ BATERIE
Přibl. 24 h
VSTUPNÍ A VÝSTUPNÍ KONEKTORY
USB A (Pouze pro DC OUT)
FREKVENČNÍ ROZSAH PŘENOSU
20–20 000 Hz (se vzorkováním 44,1 kHz)
Společnost Sony nabízí produkty, služby a obsah, který uživatelům poskytuje úžasné zážitky. Kromě toho ale také ve svých aktivitách usiluje o dosažení nejvyššího cíle – nulového vlivu na životní prostředí. Společnost Sony a životní prostředí

Recenze a ocenění

Názor uživatelů