Pohled shora na přehrávač disků DVD DVP-SR170
Pohled zpředu na přehrávač disků DVD DVP-SR170
Tříčtvrteční pohled na přehrávač disků DVD DVP-SR170
Skvělé funkce v kompaktním balení

Tento kompaktní přehrávač disků DVD široký pouhých 270 mm se vejde do těch nejmenších míst, ale můžete s ním přehrávat celou řadu formátů disků. Navíc jej můžete snadno připojit k systému Hi-Fi a zlepšit tak kvalitu zvuku při sledování filmu.

Skvělý zvuk i obraz DVD a malé provedení

Tento přehrávač disků DVD je díky své kompaktní velikosti ideální do kuchyně nebo ložnice. Dokáže přehrávat různé formáty souborů s filmy, hudbou i fotografiemi.

Filmy se zvukem – rychle i pomalu

Nyní si můžete užívat skvělé sledování s výhodami rychlého přehrávání se srozumitelným zvukem. Můžete přehrávat i pomalu se zvukem a sledovat tak třeba sportovní akce nebo cvičit poslech při studiu jazyka.

Specifikace a funkce
  • Přehrávání široké škály formátůVčetně disků CD-R/RW, DVD+RW/+R/+R DL, DVD-RW/-R/-R DL (včetně 8cm disků DVD), JPEG, MP3, MPEG-4, WMA, AAC a Linear PCM.

  • Možnost rychlého nebo pomalého přehrávání se zvukemFilmy můžete přehrávat se zvukem i obrazem i při 1,5násobné rychlosti přehrávání. Nebo lze přehrávání zpomalit, abyste mohli lépe sledovat sportovní akce.

  • Zapamatování pozice až na šesti discích DVDSledovat můžete začít přesně od momentu, kde jste posledně skončili. Tento přehrávač si pamatuje místa pro pokračování až na šesti naposledy přehrávaných discích.

  • Vytvářejte své vlastní prezentace s hudebním doprovodemProhlížejte si své obrázky v prezentaci s hudbou na pozadí podle vlastního výběru.

  • Ovládání přehrávače a televizoru jediným dálkovým ovladačemMůžete přehrávat nebo upravovat nastavení přehrávače a televizoru včetně napájení, přepínání kanálů nebo změny hlasitosti – pomocí vašeho dálkového ovladače systému DVD.

  • Prostorově úsporný kompaktní designTento přehrávač vtěsnal mnoho funkcí do kompaktního, stylového a pouhých 270 mm širokého těla.

Společnost Sony nabízí produkty, služby a obsah, který uživatelům poskytuje úžasné zážitky. Kromě toho ale také ve svých aktivitách usiluje o dosažení nejvyššího cíle – nulového vlivu na životní prostředí. Společnost Sony a životní prostředí

Hodnocení

Názor uživatelů