Využijte funkce svého televizoru
Streamovací služby

Televizor BRAVIA vám poskytne ten nejlepší obsah a zábavu. Užijte si stovky aplikací a her od nejvýznamnějších poskytovatelů obsahu v rozlišení 4K, které jsou dostupné jedním stisknutím tlačítka.

Využijte plně schopnosti našich streamovacích služeb díky třem různým typům domovských obrazovek.


Domovské obrazovky

Domovská obrazovka použitá pro televizor BRAVIA s funkcí Google TV™ se liší v závislosti na internetovém připojení a na tom, zda jste přihlášeni k účtu Google, nebo nikoli.


1. „Hlavní režim“, ve kterém můžete využívat všechny funkce

Pokud se připojíte k internetu a přihlásíte pomocí účtu Google, přejdete do hlavního režimu. Při použití v hlavním režimu se na domovské obrazovce zobrazí oblíbený doporučený obsah na základě vaší historie sledování.Chcete-li maximalizovat atraktivitu televizoru BRAVIA s funkcí Google TV™, doporučujeme používat hlavní režim.


2. „Režim aplikací“, který nezanechává historii zobrazení

V tomto režimu se na domovské obrazovce nezobrazuje ani nezaznamenává historie sledování obsahu. Ke všem aplikacím můžete přistupovat přímo. Můžete zapnout položku [Settings] (Nastavení) – [Accounts and Login] (Účty a přihlášení) – [Select Account] (Vybrat účet) – [App Only Mode] (Režim Pouze aplikace).3. „Základní režim“ s omezenými funkcemi

V základním režimu není dostupné hlasové vyhledávání. Pokud nebudete připojeni k internetu nebo přihlášeni pomocí účtu Google, některé funkce budou omezeny.Propojte obsah nalezený na smartphonu s televizorem BRAVIA

Přihlaste se k televizoru BRAVIA s platformou Google TV™ pomocí stejného účtu Google, který používáte na smartphonu. Stačí vyhledat obsah ve smartphonu a přidat jej do „seznamu přání“. Obsah se poté zobrazí na televizoru společně s (*), což vám ušetří starosti s pozdějším hledáním.

* Při přidávání do „seznamu přání“ je nutné vyhledávat pomocí vyhledávače Google

* Propojený obsah se zobrazí na kartě knihovny televizoru