Využijte funkce svého televizoru
BRAVIA CORE

Vybírejte ze stovek filmových titulů, od klasiky až po úplné novinky, a přeneste si kino domů.
*Není k dispozici pro řadu X80J

Služba „BRAVIA CORE“, která byla vytvořena ve spolupráci se společností Sony Pictures, je službou originálního obsahu společnosti Sony určenou výhradně pro televizory BRAVIA XR. Vychutnejte si nádherný obraz a podmanivý zvuk, a získejte tak stejný zážitek jako v kině.


K dispozici ve službě BRAVIA CORE™
Spider-Man: Daleko od domova © 2019 Columbia Pictures Industries, Inc. Všechna práva vyhrazena. | Logo MARVEL a všechna související jména postav: © & ™ 2021 MARVEL.1. Možnost výběru 5 nebo 10 filmů z nejnovějších titulů a klasických trháků 

Získejte až 10 oblíbených filmů z naší úžasné nabídky a vychutnejte si je v kvalitě obrazu 4K HDR.


• Počet filmů, které lze získat:  5 filmů (A80J, X95J a X90J) nebo 10 filmů (Z9J a A90J) (1 filmový kredit lze uplatnit na 1 film).
• Doba pro uplatnění: Do 1 roku od registrace účtu BRAVIA CORE.
• Doba možného sledování: Filmy (získané uplatněním kreditů ve stanoveném termínu) lze sledovat do 23. února 2026.


2. Neomezené sledování oblíbených filmů po dobu 12 nebo 24 měsíců

Užívejte si po dobu dvou let libovolný počet filmů v kvalitě obrazu až 4K HDR, od nestárnoucích mistrovských děl až po nejnovější tituly společnosti Sony Pictures.


• Neomezené streamování po dobu 12 měsíců u modelů A80J, X95J a X90J nebo 24 měsíců u modelů Z9J a A90J
• Doba neomezeného sledování začíná okamžikem registrace účtu BRAVIA CORE.
• Po skončení období neomezeného sledování, které je součástí této propagační akce, již nebudete mít přístup k obsahu s neomezeným sledováním.
• Obsah vyhrazený pro neomezené sledování se může změnit.


Vychutnejte si vysoce kvalitní obsah a dopřejte si zážitek jako v kině díky naší jedinečné technologii streamování 
PureStream

Díky nové kvalitní streamovací technologii od Sony Pictures si můžete vychutnat obsah s vysoce kvalitním obrazem, podobným jako u disků Blu-ray 4K UHD a přenášeným rychlostí až 80 Mb/s.

*Funkce Pure Stream™ vyžaduje připojení k internetu s rychlostí minimálně 43 Mb/s. Nejvyšší rychlost 80 Mb/s vyžaduje připojení k routeru Wi-Fi (bezdrátová síť LAN), který podporuje rychlost minimálně 115 Mb/s a standard IEEE802.11ac/n.

Největší kolekce IMAX® Enhanced

Navštivte jednu z největších kolekcí IMAX® Enhanced a vychutnejte si doma stejný zážitek z videa jako v kině ve formátu IMAX®.

* IMAX® je registrovaná ochranná známka společnosti IMAX Corporation.Jak začít se službou „BRAVIA CORE“

Můžete si vytvořit účet a používat jej z aplikace „BRAVIA CORE“ zobrazené na domovské obrazovce cílového televizoru BRAVIA. Výhody jsou dostupné, pokud se zaregistrujete do 23. února 2024.