PAMĚŤOVÉ KARTY

Paměťová karta CFexpress typu B řady CEB-G

CFEXPRESS TYPE B MEMORY CARD

Obrázek modelu Paměťová karta CFexpress typu B řady CEB-G

Zobrazit 3 modely a ceny

Skrýt 3 modely a ceny

128 GB

CEB-G128

Cena není dostupná

256 GB

CEB-G256

Cena není dostupná

512 GB

CEB-G512

Cena není dostupná

Snímky modelu Paměťová karta CFexpress typu B řady CEB-G
Snímky modelu Paměťová karta CFexpress typu B řady CEB-G
Snímky modelu Paměťová karta CFexpress typu B řady CEB-G

Nepřekonatelná rychlost, ať se vydáte kamkoli

Užijte si rychlost díky nové paměťové kartě CFexpress

Díky neuvěřitelným rychlostem až 1700MB/s(čtení) a 1480MB/s(zápis) je tato paměťová karta připravena podporovat budoucí vývoj špičkových kamer a videokamer. Paměťová karta CFexpress od společnosti Sony je určena pro profesionální fotografy, kameramany i nadšence, kteří chtějí pomocí bezkonkurenční rychlosti a výjimečné spolehlivosti zefektivnit svoji práci. 

Kameraman natáčí svižnou akci

Vytvořena pro úžasnou rychlost

Ať už pořizujete snímky ve vysokém rozlišení s digitální zrcadlovkou Full frame / bezzrcadlovým fotoaparátem, nebo videa s profesionální videokamerou, rychlost této karty vám umožní zachytit jakoukoli akci. Připravte se na rychlost budoucích špičkových kamer a videokamer.

Karta CFexpress card v drsném prostředí

Neuvěřitelně odolné provedení

Díky odolnému provedení nabízí více než trojnásobnou odolnost, než je standard pro ohýbání karet CFexpress. Tato dodatečná pevnost je testována silou 70 newtonů. Dokáže odolat pádu až z 5 metrů, extrémním teplotám, rentgenovému, elektrostatickému a intenzivnímu UV záření, a je tak připravená pro použití v nejnáročnějších podmínkách.

Pracujte rychleji a buďte produktivnější

Díky přirozenému vývoji standardů XQD® a CFAST® otevírají paměťové karty CFexpress nové příležitosti profesionálům. Práce se soubory s vysokým rozlišením a vysokorychlostními nahrávkami v malém, ale stabilním formátu, který je ideální pro urychlení práce se soubory a zvýšení produktivity, vám umožní si vyhradit více času na kreativní práci.

Zachycování sérií snímků ve vysokém rozlišení

Fotografování s rychlou odezvou

Díky rychlosti zápisu až 1480 MB/s se jedná o jednu z nejrychlejších paměťových karet. Ideální pro nekomprimované souvislé snímání ve formátu RAW nebo rychlých akcí, jako jsou motoristické sporty a divoká příroda.

Zachycování vysokorychlostních videozáznamů

Vysoce kvalitní videozáznam

Karty CFexpress umožňují stabilní a vysokorychlostní přenos záznamu videa v rozlišení 4K a více, což z nich dělá přirozeného partnera pro špičkové videokamery.

Vysokorychlostní přenos dat z videokamery do počítače prostřednictvím karty

Mimořádně efektivní práce

Přenášejte a zálohujte velké objemy dat, jako jsou dávky fotografií s vysokým rozlišením nebo vysokorychlostní videa, do počítače ještě rychleji pomocí optimalizované čtečky karet MRW-G1 a získejte více času na retušování a úpravu obsahu.

Zrychlete svoji práci pomocí čtečky karet CFexpress

Zrychlete svoji práci pomocí čtečky karet CFexpress

Tato čtečka karet „MRW-G1“ je optimalizovaná pro paměťové karty CFexpress od společnosti Sony, takže umožňuje přenos dat přes rozhraní USB a plné využití vysokorychlostních záloh a efektivnější práci. Je kompaktní, přenosná a lze ji použít s produkty řady Sony CFexpress typu B a Sony XQD G a paměťovými kartami řady M.

Odolná. Spolehlivá. Vždy připravená.

Vezměte si paměťovou kartu CFexpress na sportovní události, venkovní snímání nebo na expedice do přírody. Je navržena pro profesionální použití v nejnáročnějších prostředích, jako jsou zasněžené hory a pouště, takže můžete natáčet, sdílet a ukládat snímky s maximální jistotou.

Kameraman pracující v nepřívětivých a drsných podmínkách

Pro nejdrsnější místa

Díky odolnému provedení nabízejí paměťové karty CFexpress více než trojnásobnou odolnost, než je standard pro ohýbání karet CFexpress. Tato dodatečná pevnost je testována silou 70 newtonů a vydrží pád z výšky až 5 metrů.

Karta CFexpress funguje i v těch nejdrsnějších podmínkách

Do nejdrsnějšího prostředí

Můžete se spolehnout, že paměťové karty CFexpress fungují bezchybně i při extrémních teplotách a i při vystavení rentgenovému, elektrostatickému a intenzivnímu UV záření.

Nástroj Media Scan Utility skenuje a monitoruje vaši paměť

Skenuje a monitoruje vaši paměť

Paměť Flash se časem opotřebuje a přestane nahrávat data. Nástroj Media Scan Utility paměťovou kartu CFexpress skenuje, abyste měli informace o jejím stavu, takže můžete provést akci před dosažením jejího limitu. Pro skenování paměťových karet Sony CFexpress typu B je nutná čtečka MRW-G1.

Obnovuje ztracené soubory

I když se něco pokazí, pro zákazníky, kteří vlastní paměťové karty do společnosti Sony, máme k dispozici stažitelný software na záchranu souborů, který obnovuje omylem smazané soubory a poškozené fotografie či videa v nejběžnějších formátech.

Software File Rescue obnovuje ztracené soubory
Specifikace a funkce
Vysokou rychlost a spolehlivost uvítají profesionálové, kteří vyžadují maximální výkon v těch nejnáročnějších podmínkách. Tato paměťová karta CFexpress nové generace chrání nahrávky a urychluje pracovní postupy fotografům, kameramanům i nadšencům.
  • Vysoká rychlost zápisu až 1480 MB/s pro sériové snímání ve vysokém rozlišení

  • Lepší produktivita díky mimořádně vysoké rychlosti čtení až 1700 MB/s

  • Odolné provedení do náročných podmínek

  • Nástroj Media Scan Utility monitoruje stav a limit vaši karty

  • Software File Rescue na záchranu souborů pro paměťové karty je dostupná ke stažení

Společnost Sony nabízí produkty, služby a obsah, který uživatelům poskytuje úžasné zážitky. Kromě toho ale také ve svých aktivitách usiluje o dosažení nejvyššího cíle – nulového vlivu na životní prostředí. Společnost Sony a životní prostředí