Čistý černý obraz. Dokonalý zvuk. To jsou televizory OLED od Sony.

Se sytou černou a jasnými barvami si na televizoru OLED vychutnáte skvělý obraz. Naše televizory OLED, poháněné procesorem Cognitive Processor XR, posouvají obraz a zvuk na vyšší úroveň díky realistickému kontrastu a pohlcujícímu zvuku.

Precizně řízené miliony pixelů s vlastním osvětlením

Pixely jsou na obrazovce OLED ovládány individuálně pro sytou černou a oslnivý jas. Díky procesoru Cognitive Processor XR a naší jedinečné technologii řízení ovládacího panelu jsou barvy a kontrast posíleny pro výjimečně realistický obraz.

Široké spektrum barev pro dosažení realistických stínů a odstínů

Technologie XR Triluminos Pro™, poháněná procesorem Cognitive Processor XR, přináší na obrazovky více než miliardu barev. Díky panelu s širokým barevným gamutem a procesoru zohledňujícímu lidské vnímání světa umí analyzovat sytost, odstín a jas každé barvy, takže dokáže detailně reprodukovat přirozené odstíny.

Naše nejširší paleta barev, přirozených a jasných

Nový televizor A95K s panelem OLED (QD-OLED) obsahuje miliony samostatných pixelů s vlastním osvětlením, které přináší více barev než kdy předtím. Ve spojení s procesorem Cognitive Processor XR™ tak nabízí reprodukci sytosti, odstínů a jasu všech barev pro naprosto dokonalé detaily, včetně jemných odstínů a drobných rozdílů, které obvykle vidíte jen v reálném světě.

Snímek dinosaurů předvádějící, jak technologie Acoustic Surface přehrává zvuk ze správného místa ve scéně
Reproduktor v obrazovce pro zvuk jako v kině

Díky technologii Acoustic Surface Audio+ vychází u televizorů Sony OLED zvuk přímo z obrazovky, takže přesně odpovídá obrazu a výsledný dojem je tak ještě více pohlcující. Vychutnejte si zvuk vycházející ze správného místa.