Objevte dokonale realistický obraz

Realističtější obraz televizorů OLED od Sony

Víc než 8 milionů pixelů OLED s vlastním osvětlením vám nabídne opravdovou černou, neuvěřitelný kontrast a barvy k nerozeznání od skutečnosti. Tomuto úžasnému zážitku se nic nevyrovná.

Opravdová černá, dokonalý obraz 

Naše pixely OLED fungují každý zvlášť a lze je úplně vypnout, takže vznikne dokonalá černá. Takový úžasný kontrast akcentuje podrobnosti, hloubku, textury a barvy, a tím vzniká ohromně realistický obraz. 

Obrazovka Sony OLED
OLED
Běžná obrazovka
BĚŽNÝ

Živější barvy se skutečnou černou

Podle toho, jaké je jejich okolí, vnímáme různé barvy různě. Zdají se nám opravdu živé, jen když je kolem nich skutečná černá,. 

Miliony individuálně ovládaných pixelů OLED

Tuto obrazovku tvoří miliony pixelů OLED s vlastním osvětlením, které lze aktivovat jednotlivě, čímž vzniká obraz opravdu k nerozeznání od skutečnosti. Díky jednotlivé aktivaci každého pixelu uvidíte v každé scéně ostřejší podrobnosti, barvy a odstíny.

Televizor OLED od Sony zobrazující horskou krajinu

Spolehlivost panelu OLED od Sony

Naše televizory OLED jsou navrženy tak, aby u nich nedocházelo k vypalování obrazu. Jedinečné procesory od Sony zaznamenávají, zda je na obrazovce statický obraz, a pixel přesune, čímž zabrání dočasnému nebo trvalému vypálení obrazu.

Dokonale ostré scény bez rozmazávání

K rozmazávání nedochází ani i u scén s rychlým pohybem – všechno vidíte dokonale ostře. Každý pixel dokáže ve zlomku sekundy přejít ze stavu vypnuto do zářivých barev. 

Běžná obrazovka s rozmazanou scénou
Snímky bez rozmazání
OLED
Běžné
  • OLED
  • Běžné

Skvělý obraz ze všech úhlů

Sledujte obraz, který bude jasný a ostrý ze všech úhlů. Posaďte před obrazovku celou rodinu, ať se skvěle baví a dobře vidí, co se děje.