Jedním dotykem

NFC (Near Field Communication) je technologie bezdrátového připojení, která umožňuje rychlou komunikaci na krátkou vzdálenost mezi elektronickými zařízeními, jako jsou telefony a fotoaparáty.

Zrcadlení jedním dotykem
Zrcadlení jedním dotykem

Vychutnávejte si fotografie, videa, hry a aplikace na velké obrazovce pouhým dotykem z chytrého telefonu s funkcí NFC, který se změní v dálkový ovladač 2013 BRAVIA® NFC.

Poslech jedním dotykem

Poslouchejte hudbu bezdrátově na celé řadě reproduktorů Bluetooth® s funkcí NFC tam, že se jich jednoduše dotknete chytrým telefonem. Přehrávání prostřednictvím reproduktorů navíc začne okamžitě, když se jich chytrým telefonem dotknete.

Poslech jedním dotykem
Dálkové ovládání
Dálkové ovládání

Ovládejte na dálku spoušť závěry fotoaparátu z mobilního zařízení a zachycenou fotografii ihned získejte pomocí Wi-Fi®. Poté přenesené snímky bez námahy nahrajte na oblíbenou sociální síť.

Sdílení jedním dotykem

Pouhým dotykem můžete okamžitě a bez námahy sdílet fotografie se svými přáteli, zároveň se můžete podělit o informace o své oblíbené restauraci, poskytnout popis cesty na místo schůzky nebo např. přeposílat odkazy na web YouTube™.

Sdílení jedním dotykem