XM-5ES

Skvělý zvuk a vysoká všestrannost

Pětikanálový zesilovač XM-5ES řady Mobile ES™ posune zvuk v automobilu na vyšší úroveň. Díky provedení zaměřeném na přesnou reprodukci zvuku, takže uslyšíte každý detail, který ožije díky rozšířené frekvenční odezvě, a nabízí výstupní výkon RMS 4 x 100 W (2 x 330 W s přemostěním) + 1 x 450 W. Nová funkce sčítání signálů s kombinovanými výstupy pre-out umožňuje instalaci v různých typech vozidel.

ŘADA MOBILE ES™

XM-5ES | Pětikanálový výkonový zesilovač řady Mobile ES™

XM-5ES
Obrázek modelu XM-5ES | Pětikanálový výkonový zesilovač řady Mobile ES™

MOC

23 500,00 Kč

(včetně DPH a PHE poplatku)
logo mobilní řady ES
Zjistěte více o naší vášni a technologii bez kompromisů.
Výstupní výkon RMS 4 x 100 W +1 x 450 W

Vychutnejte si dynamický zvuk díky výstupnímu výkonu RMS 4 x 100 W (2 x 330 W s přemostěním) + 1 x 450 W při 4 ohmech / RMS 4 x 165 W + 1 x 750 W při 2 ohmech. Zesilovač třídy D s vysokou účinností zesílí hudbu v automobilu a nabídne vám různé konfigurace reproduktorů podle vašeho výběru. 

Přesně podle představ interpretů

Poslechněte si nejjemnější nuance zvuku studiové kvality v kvalitě vyšší, než jakou poskytují disky CD, a to vše díky zvuku ve vysokém rozlišením. Získejte pocit, jako kdyby interpret vystupoval přímo před vámi. Pětikanálový zesilovač XM-5ES je navržen tak, aby vylepšil každou skladbu, včetně souborů se zvukem ve vysokém rozlišení. 

Řada prvotřídních obvodových komponent spolupracuje na dosažení té nejlepší účinnosti a naprosto dokonalé reprodukce zvuku, takže při každém výletu můžete přehrávat zvukové stopy, které si zaslouží.

Zvuk s vysokým rozlišením
Výrazný zvuk s úchvatnou čistotou 

Odborné znalosti a dlouholeté zkušenosti společnosti Sony s konstrukcí digitálních zesilovačů umožnily vznik kompaktního a výkonného zesilovače poskytujícího nekompromisní kvalitu zvuku.

Optimalizované napájecí bloky

Napájecí blok je optimálně navržen tak, aby umožňoval nízkošumový a vysoce efektivní přenos elektrické energie. Obsahuje stejnosměrný měnič s transformátorem s prstencovým jádrem, který snižuje elektromagnetické rušení. K zajištění reprodukce jemného zvuku s mimořádně vysokými frekvencemi jsou všechny bloky kanálů a zesilovač třídy D izolovány vlastními zemnícími obvody, které minimalizují jakékoli rušení signálu.

Vnitřní pohled na napájecí blok pětikanálového výkonového zesilovače XM-5ES řady Mobile ES
Příklad zobrazující rozdíl mezi rámy konvenčního modelu a modelu zesilovače řady Mobile ES
Vybrané komponenty pro prvotřídní zvuk

Použité modernizované cívky s vodiči z OFC se vyznačují nižším vnitřním odporem a lepším charakterem zvuku, zatímco vysokokapacitní elektrolytické kondenzátory přispívají k přesným a citlivým basům.

Robustní konstrukce

Spodní 1,2mm tlustá deska s novým řešením křížové vzpěry vylepšuje pevnost šasi o přibližně 50 %, čímž snižuje rezonanci a její špičky jsou posunuty mimo frekvenční pásmo vibrací vozidla, díky čemuž je výkon tlumení výrazně vylepšen.

Vlastnosti tlumení rezonance 

Vylepšené logické umístění ovládacích prvků a konektorů

Ovládací prvky pro nastavení a konektory jsou logicky umístěny, aby bylo možné bez problémů pochopit jejich účel a snadno je použít. Důkladně promyšlené uspořádání zajišťuje intuitivní ovládání i jednoduchou instalaci.

Vysoce kvalitní konektor pro reproduktor

Konektor pro reproduktor je opatřen šrouby s vnitřním šestihranem, které poskytují odolný způsob utažení připojených vodičů a zároveň umožňují připojit holý vodič nebo koncovky vodičů (až do AWG #8), a zajistit tak vynikající elektrický výkon, vysoce kvalitní zvuk a bezpečné připojení.

Pohled na prvky konektorů pro reproduktory pětikanálového výkonového zesilovače XM-5ES řady Mobile ES
Zřetelná označení a hodnoty

Přepracovaný ovládací panel obsahuje logicky seskupené a zřetelně označené prvky pro snadné nastavení.

Snímek zachycující novou funkci sčítání signálů
Nastavení vstupů/výstupů

Integrujte snadno zesilovač XM-5ES do svého systému díky srozumitelnému nastavení vstupů a výstupů.

Pohled na prvky ovládacího panelu pětikanálového výkonového zesilovače XM-5ES řady Mobile ES
Nastavení filtrů/rozsahu

Seskupení parametrů filtrů zjednodušuje vyladění zvuku.

Pohled na prvky ovládacího panelu pětikanálového výkonového zesilovače XM-5ES řady Mobile ES
Snadná obsluha

Srozumitelná a kontrastní označení umožňují rychlé a snadné nastavení, aby váš systém zněl skvěle bez dalších prodlev.

Sčítání signálů pro bezproblémové připojení k továrnímu zvukovému systému

Nová funkce sčítání signálů kombinuje filtrované zvukové signály z moderních továrních zvukových systémů pro automobily, jako jsou signály pro samostatný výškový reproduktor, basový reproduktor a subwoofer, takže umožňuje snadno přesně zesílit celý stereofonní frekvenční rozsah. K zajištění flexibilní instalace do různých typů vozidel a sestav zvukových systémů lze konsolidovaný signál linkové úrovně dokonce přenášet do dalších monofonních nebo stereofonních zesilovačů v řetězci.

Snímek zachycující novou funkci sčítání signálů
Případ 1 – Připojení k systému bez frekvenčních filtrů

Tovární přední: 20 Hz až 20 kHz. Tovární zadní: 20 Hz až 20 kHz.

Snímek zachycující novou funkci sčítání signálů
Případ 2 – Připojení k systému s filtrovanými signály pro vysoké a střední stereofonní tóny a mono subwoofer

Tovární přední: 500 Hz až 20 kHz. Tovární zadní: 50 Hz až 2,5 kHz. Tovární subwoofer: 30 Hz až 500 Hz.

Snímek zachycující novou funkci sčítání signálů
Případ 3 – Připojení k systému s filtrovanými signály pro vysoké a nízké stereofonní tóny a subwoofery

Tovární výškový reproduktor: 5 kHz až 20 kHz. Tovární reproduktor pro střední basy / basový reproduktor: 50 Hz až 5 kHz. Tovární subwoofer: 30 Hz až 500 Hz.

Řada Mobile ES

Užijte si špičkovou zábavu v automobilu

Mobilní produkty řady ES jsou navrženy pro maximální potěšení z poslechu na cestách a přinášejí to nejlepší z vaší hudby a možnosti připojení dohromady, což přináší zážitek z jízdy, jako nikdy předtím.

Specifikace a funkce

Pětikanálový výkonový zesilovač XM-5ES řady Mobile ES™ posune zvuk ve vašem automobilu na další úroveň. Je zkonstruován s důrazem na naprosto přesnou reprodukci zvuku, takže uslyšíte každý detail hudby, který ožije díky rozšířené frekvenční odezvě a více než dostatečnému výkonu RMS 4 x 100 W (2 x 330 W s přemostěním) + 1 x 450 W. Nová funkce sčítání signálů s kombinovanými výstupy pre-out umožňuje provést bezproblémovou instalaci v různých typech vozidel.
  • Výstupní výkon RMS 4 x 100 W (2 x 330 W s přemostěním) + 1 x 450 W při 4 ohmech

  • Výstupní výkon RMS 4 x 165 W +1 x 750 W při 2 ohmech

  • Kompatibilní se zvukem ve vysokém rozlišení

  • Sčítání signálů pro bezproblémové připojení k továrním zvukovým a kombinovaným výstupům pre-out

  • Modernizované konektory, aktualizovaný ovládací panel a také dodávaný dálkový ovladač basů

Společnost Sony nabízí produkty, služby a obsah, který uživatelům poskytuje úžasné zážitky. Kromě toho ale také ve svých aktivitách usiluje o dosažení nejvyššího cíle – nulového vlivu na životní prostředí. Společnost Sony a životní prostředí