XM-4ES

Skvělý zvuk v kompaktní konstrukci

Seznamte se se zesilovačem XM-4ES řady Mobile ES™, kompatibilním se zvukem ve vysokém rozlišení. Uspořádání obvodů a pečlivě vybrané komponenty zajišťují kvalitní zvuk a vysoký výkon. Vychutnejte si výkon RMS 4 x 100 W (2 x 330 W s přemostěním) i s jeho dynamikou a funkci sčítání signálů s kombinovanými výstupy pre-out pro bezproblémovou instalaci do různých vozidel.

ŘADA MOBILE ES™

XM-4ES | Čtyřkanálový výkonový zesilovač řady Mobile ES™

XM-4ES
Obrázek modelu XM-4ES | Čtyřkanálový výkonový zesilovač řady Mobile ES™

MOC

14 100,00 Kč

(včetně DPH a PHE poplatku)
logo mobilní řady ES
Zjistěte více o naší vášni a technologii bez kompromisů.
Výstupní výkon RMS 4 x 100 W

Vychutnejte si dynamický zvuk díky výstupnímu výkonu RMS 4 x 100 W (2 x 330 W s přemostěním) při 4 ohmech / RMS 4 x 165 W při 2 ohmech. Zesilovač třídy D s vysokou účinností podporuje různé konfigurace reproduktorů, takže je vhodný do všech automobilů a zapůsobí na každého audio nadšence.

Přesně podle představ interpreta

Poslechněte si nejjemnější nuance zvuku studiové kvality v kvalitě vyšší, než jakou poskytují disky CD, a to vše díky zvuku ve vysokém rozlišením. Získejte pocit, jako kdyby interpret vystupoval přímo před vámi.

Čtyřkanálový zesilovač XM-4ES je navržen tak, aby vylepšil každou skladbu, včetně souborů se zvukem ve vysokém rozlišení. Řada prvotřídních obvodových komponent spolupracuje na dosažení té nejlepší účinnosti a naprosto dokonalé reprodukce zvuku, takže při každém výletu můžete přehrávat zvukové stopy, které si zaslouží.

Ikona zvuku ve vysokém rozlišení
Výrazný zvuk s úchvatnou čistotou 

Odborné znalosti a dlouholeté zkušenosti společnosti Sony s konstrukcí digitálních zesilovačů umožnily vznik kompaktního a výkonného zesilovače poskytujícího nekompromisní kvalitu zvuku.

Optimalizované napájecí bloky

Napájecí blok je optimálně navržen tak, aby umožňoval nízkošumový a vysoce efektivní přenos elektrické energie. Obsahuje stejnosměrný měnič s transformátorem s prstencovým jádrem, který snižuje elektromagnetické rušení. K zajištění reprodukce jemného zvuku s mimořádně vysokými frekvencemi jsou všechny bloky kanálů a zesilovač třídy D izolovány vlastními zemnícími obvody, které minimalizují jakékoli rušení signálu.

Vnitřní pohled na napájecí blok čtyřkanálového výkonového zesilovače XM-4ES řady Mobile ES
Vnitřní pohled na modernizované cívky s vodiči z OFC čtyřkanálového výkonového zesilovače XM-4ES řady Mobile ES
Vybrané komponenty pro prvotřídní zvuk

Použité modernizované cívky s vodiči z OFC se vyznačují nižším vnitřním odporem a lepším charakterem zvuku, zatímco vysokokapacitní elektrolytické kondenzátory přispívají k přesným a citlivým basům.

Robustní konstrukce

Spodní 1,2mm tlustá deska s novým řešením křížové vzpěry vylepšuje pevnost šasi o přibližně 50 %, čímž snižuje rezonanci a její špičky jsou posunuty mimo frekvenční pásmo vibrací vozidla, díky čemuž je výkon tlumení výrazně vylepšen.

Vlastnosti tlumení rezonance 

Vylepšené logické umístění ovládacích prvků a konektorů

Ovládací prvky pro nastavení a konektory jsou logicky umístěny, aby bylo možné bez problémů pochopit jejich účel a snadno je použít. Důkladně promyšlené uspořádání zajišťuje intuitivní ovládání i jednoduchou instalaci.

Vysoce kvalitní konektor pro reproduktor

Konektor pro reproduktor je opatřen šrouby s vnitřním šestihranem, které poskytují odolný způsob utažení připojených vodičů a zároveň umožňují připojit holý vodič nebo koncovky vodičů (až do AWG #8), a zajistit tak vynikající elektrický výkon, vysoce kvalitní zvuk a bezpečné připojení.

Pohled na prvky konektorů pro reproduktory čtyřkanálového výkonového zesilovače XM-4ES řady Mobile ES
Zřetelná označení a hodnoty

Přepracovaný ovládací panel se vyznačuje logickým umístěním prvků se snadno pochopitelnými vzájemnými souvislostmi a aktualizovanou grafikou.

Pohled na prvky ovládacího panelu čtyřkanálového výkonového zesilovače XM-4ES řady Mobile ES
Nastavení vstupů/výstupů

Integrujte snadno zesilovač XM-4ES do svého systému díky srozumitelnému nastavení vstupů a výstupů.

Pohled na prvky ovládacího panelu čtyřkanálového výkonového zesilovače XM-4ES řady Mobile ES
Nastavení filtrů/rozsahu

Seskupení parametrů filtrů zjednodušuje vyladění zvuku.

Pohled na prvky ovládacího panelu čtyřkanálového výkonového zesilovače XM-4ES řady Mobile ES
Snadná obsluha

Srozumitelná a kontrastní označení umožňují rychlé a snadné nastavení, aby váš systém zněl skvěle bez dalších prodlev.

Sčítání signálů pro bezproblémové připojení k továrnímu zvukovému systému

Nová funkce sčítání signálů kombinuje filtrované zvukové signály z moderních továrních zvukových systémů pro automobily, jako jsou signály pro samostatný výškový reproduktor, basový reproduktor a subwoofer, takže umožňuje snadno přesně zesílit celý stereofonní frekvenční rozsah. K zajištění flexibilní instalace do různých typů vozidel a sestav zvukových systémů lze konsolidovaný signál linkové úrovně dokonce přenášet do dalších monofonních nebo stereofonních zesilovačů v řetězci.

Snímek zachycující novou funkci sčítání signálů
Případ 1 – Připojení k systému bez frekvenčních filtrů.

Tovární přední: 20 Hz až 20 kHz. Tovární zadní: 20 Hz až 20 kHz.

Snímek zachycující novou funkci sčítání signálů
Případ 2 – Připojení k systému s filtrovanými signály pro vysoké a nízké tóny ve spojení s monofonním zesilovačem XM-1ES řady Mobile ES využívajícím výstupy pre-out ze zesilovače XM-4ES pro potřeby subwooferu. 

Tovární přední: 5 kHz až 20 kHz. Tovární zadní: 20 Hz až 5 kHz.

Řada Mobile ES

Užijte si špičkovou zábavu v automobilu

Mobilní produkty řady ES jsou navrženy pro maximální potěšení z poslechu na cestách a přinášejí to nejlepší z vaší hudby a možnosti připojení dohromady, což přináší zážitek z jízdy, jako nikdy předtím.

Specifikace a funkce

Seznamte se se zesilovačem XM-4ES řady Mobile ES™ do automobilů, kompatibilním se zvukem ve vysokém rozlišení. Optimalizované uspořádání obvodů a pečlivě vybrané komponenty zajišťují výjimečně kvalitní zvuk a vysoký výkon. Vychutnejte si výkon RMS 4 x 100 W (2 x 330 W s přemostěním) i s jeho dynamikou a novou funkci sčítání signálů s kombinovanými výstupy pre-out pro bezproblémovou instalaci do různých vozidel.
  • Výstupní výkon RMS 4 x 100 W (2 x 330 W s přemostěním) při 4 ohmech

  • Výstupní výkon RMS 4 x 165 W při 2 ohmech

  • Kompatibilní se zvukem ve vysokém rozlišení

  • Sčítání signálů pro bezproblémové připojení k továrním zvukovým a kombinovaným výstupům pre-out

  • Modernizované konektory a aktualizovaný ovládací panel

Společnost Sony nabízí produkty, služby a obsah, který uživatelům poskytuje úžasné zážitky. Kromě toho ale také ve svých aktivitách usiluje o dosažení nejvyššího cíle – nulového vlivu na životní prostředí. Společnost Sony a životní prostředí