XM-1ES

Vylepšete poslech v automobilu

Seznamte se se zesilovačem XM-1ES řady Mobile ES™ nabízejícím výrazné a čisté nízké tóny z robustního hliníkového těla. Nový výstup pre-out umožňuje flexibilnější instalaci a snadné rozšíření systému. 

ŘADA MOBILE ES™

XM-1ES | Monofonní výkonový zesilovač řady Mobile ES™

XM-1ES
Obrázek modelu XM-1ES | Monofonní výkonový zesilovač řady Mobile ES™

MOC

14 100,00 Kč

(včetně DPH a PHE poplatku)
logo mobilní řady ES
Zjistěte více o naší vášni a technologii bez kompromisů.
Výstupní výkon RMS 1 x 600 W

Vychutnejte si dynamický zvuk díky výstupnímu výkonu RMS 1 x 600 W při 4 ohmech / RMS 1 x 1 000 W při 2 ohmech. Zesilovač třídy D s vysokou účinností zesílí hudbu v automobilu a dodá vašim oblíbeným melodiím výrazné a čisté nízké tóny.

Výrazný zvuk s úchvatnou čistotou 

Odborné znalosti a dlouholeté zkušenosti společnosti Sony s konstrukcí digitálních zesilovačů umožnily vznik kompaktního a výkonného zesilovače poskytujícího nekompromisní kvalitu zvuku.

Optimalizované napájecí bloky

Napájecí blok je optimálně navržen tak, aby umožňoval nízkošumový a vysoce efektivní přenos elektrické energie, a přispěl tak k reprodukci výrazných a čistých nízkých tónů. Obsahuje stejnosměrný měnič s transformátorem s prstencovým jádrem, který snižuje elektromagnetické rušení.

Vnitřní pohled na napájecí blok monofonního výkonového zesilovače XM-1ES řady Mobile ES
Pohled na modernizované cívky s vodiči z OFC monofonního výkonového zesilovače XM-1ES řady Mobile ES
Vybrané komponenty pro prvotřídní zvuk

Použité modernizované cívky s vodiči z OFC se vyznačují nižším vnitřním odporem a lepším charakterem zvuku, zatímco vysokokapacitní elektrolytické kondenzátory přispívají k přesným a citlivým basům.

Robustní konstrukce

Spodní 1,2mm tlustá deska s novým řešením křížové vzpěry vylepšuje pevnost šasi o přibližně 50 %, čímž snižuje rezonanci a její špičky jsou posunuty mimo frekvenční pásmo vibrací vozidla, díky čemuž je výkon tlumení výrazně vylepšen.

Vlastnosti tlumení rezonance 

Vylepšené logické umístění ovládacích prvků a konektorů

Ovládací prvky pro nastavení a konektory jsou logicky umístěny, aby bylo možné bez problémů pochopit jejich účel a snadno je použít. Důkladně promyšlené uspořádání zajišťuje intuitivní ovládání i jednoduchou instalaci.

Vysoce kvalitní konektor pro reproduktor

Konektor pro reproduktor je opatřen šrouby s vnitřním šestihranem, které poskytují odolný způsob utažení připojených vodičů a zároveň umožňují připojit holý vodič nebo koncovky vodičů (až do AWG #8), a zajistit tak vynikající elektrický výkon, vysoce kvalitní zvuk a bezpečné připojení.

Pohled na prvky konektorů pro reproduktory monofonního výkonového zesilovače XM-1ES řady Mobile ES
Zřetelná označení a hodnoty

Přepracovaný ovládací panel se vyznačuje logickým umístěním prvků se snadno pochopitelnými vzájemnými souvislostmi a aktualizovanou grafikou.

Pohled na prvky ovládacího panelu monofonního výkonového zesilovače XM-1ES řady Mobile ES
Nastavení vstupů/výstupů

Integrujte snadno zesilovač XM-1ES do svého systému díky srozumitelnému nastavení vstupů a výstupů.

Pohled na prvky ovládacího panelu monofonního výkonového zesilovače XM-1ES řady Mobile ES
Nastavení filtrů/rozsahu

Seskupení parametrů filtrů zjednodušuje vyladění zvuku.

Pohled na prvky ovládacího panelu monofonního výkonového zesilovače XM-1ES řady Mobile ES
Snadná obsluha

Srozumitelná a kontrastní označení umožňují rychlé a snadné nastavení, aby váš systém zněl skvěle bez dalších prodlev.

Sčítání signálů pro bezproblémové připojení k továrnímu zvukovému systému

Nový vstupní volič dokáže zkombinovat stereofonní zvukové signály do monofonního signálu ještě před filtrováním nízkých tónů. K zajištění flexibilní instalace do různých typů vozidel a sestav zvukových systémů lze konsolidovaný nebo průchozí signál linkové úrovně dokonce přenášet do dalších zesilovačů v řetězci.

Příklad zapojení, ve kterém jsou použity dvě jednotky XM-1ES pro subwoofery společně se čtyřkanálovým zesilovačem XM-4ES řady Mobile ES.  První jednotka je připojena k zesilovači XM-4ES a zároveň přenáší signál linkové úrovně do druhé jednotky.

Řada Mobile ES

Užijte si špičkovou zábavu v automobilu

Mobilní produkty řady ES jsou navrženy pro maximální potěšení z poslechu na cestách a přinášejí to nejlepší z vaší hudby a možnosti připojení dohromady, což přináší zážitek z jízdy, jako nikdy předtím.

Specifikace a funkce

Monofonní výkonový zesilovač XM-1ES řady Mobile ES™ poskytuje výrazné a čisté nízké tóny z robustního a kompaktního hliníkového těla. Přizpůsobte si jej svým požadavkům díky optimálně navrženým připojovacím svorkám, rozsáhlému ovládacímu panelu a externímu dálkovému ovladači pro nastavení basů. Nový výstup pre-out nabízí větší flexibilitu při instalaci, a to buď spojením dvou vstupních kanálů do jediného výstupu, nebo průchozím zapojením ve stereofonním režimu pro připojení dalších zesilovačů.
  • Výstupní výkon RMS 1 x 600 W při 4 ohmech

  • Výstupní výkon RMS 1 x 1 000 W při 2 ohmech

  • Kompaktní a robustní hliníkové pouzdro s tlumením rezonancí

  • Kombinované výstupy pre-out pro více možností instalace

  • Modernizované konektory, aktualizovaný ovládací panel a také dodávaný dálkový ovladač basů

Společnost Sony nabízí produkty, služby a obsah, který uživatelům poskytuje úžasné zážitky. Kromě toho ale také ve svých aktivitách usiluje o dosažení nejvyššího cíle – nulového vlivu na životní prostředí. Společnost Sony a životní prostředí