Snímky modelu Mikrofon „shotgun“
Snímky modelu Mikrofon „shotgun“
Snímky modelu Mikrofon „shotgun“
Snímky modelu Mikrofon „shotgun“
Snímky modelu Mikrofon „shotgun“

Funkce

Tři režimy směrování

Pokročilé digitální zpracování signálu nabízí v jednom všestranném mikrofonu tři přepínatelné možnosti směrování: směrové, jednosměrové a všesměrové.

Další informace zde (odkaz na YouTube™)

Směrování v kompaktním mikrofonu

Osm vysoce výkonných mikrofonů pracuje na bázi nově vyvinutého algoritmu tvarování paprsku, čímž poskytuje mimořádně přesné směrování, které účinně potlačuje zvuk mimo osu. Toto všechno splňuje pozoruhodně kompaktní mikrofon o délce pouhých 99,3 mm.

Skvělý zvuk s nízkým šumem

Když je mikrofon připojen přes univerzální patici kompatibilního fotoaparátu, který má zabudované digitální zvukové rozhraní, zvukový signál se přímo přenáší do fotoaparátu v digitální formě, což zajišťuje nulovou ztrátu kvality. Jednoduché přepínání také poskytuje kompatibilitu s širokou škálou fotoaparátů využívajících analogové rozhraní.

Bezdrátové připojení

Mikrofon jen připojte k univerzální patici na kompatibilním fotoaparátu, čímž zajistíte přímé napájení a zvuková spojení bez dalších kabelů nebo baterií. Univerzální patice společnosti Sony nabízí inteligentní konektivitu a ovládání mnoha doplňků, což poskytuje maximální flexibilitu a mobilitu během záznamu.

Mechanické potlačení šumu

Pokročilý design potlačuje otřesy a vibrace a efektivně minimalizuje nízkofrekvenční manipulační šum, který může snížit kvalitu zvuku. Nepřítomnost propojovacích kabelů rovněž znamená, že se do mikrofonu nepřenese žádný mechanický šum způsobený kabely a konektory.

Efektivní filtr pro čistý zvuk

Nízkoprahový filtr, který odstraňuje šum o nízké frekvenci, je implementován prostřednictvím digitálního zpracování signálu. Maximalizuje zvukovou kvalitu ve fázi nahrávání a tudíž snižuje potřebu složitého následného zpracování.

Nejdůležitější ovládací prvky

Tento mikrofon je o to všestrannější, že je dodáván s kontrolou úrovně nahrávání, analogovým výstupem pro kompatibilitu s širokou škálou fotoaparátů a tlumením, které usnadňuje nastavení optimální úrovně signálu. Tato úroveň kontroly přispívá k plynulé a bezproblémové postprodukci.

Ochrana proti větru

Mikrofon ECM-B1M je dodáván s kožešinovou ochranou proti větru, která redukuje šum větru při venkovním natáčení.

Informace o kompatibilitě

 

Přejděte na stránku podpory

Specifikace

  • Kompaktní a lehká konstrukce, délka 99,3 mm (4 palce), hmotnost 77,3 g (2,8 oz)

  • Způsob zaměření: Směrový / Jednosměrový / Všesměrový (volitelné)

  • Univerzální patice kompatibilní s digitálním rozhraním zajišťující čistý zvuk

  • Komplexní manuální ovládání pro optimální zachycení zvuku

  • Ochrana proti větru

Přečtěte si informace o našich energeticky úsporných funkcích a o našem závazku vůči životnímu prostředí ve snaze zachovat udržitelnou budoucnost Navštivte náš web o ekologii

Hodnocení

Názor uživatelů