KOMPAKTNÍ

Fotoaparát ve stylu objektivu DSC-QX30 s 30x optickým zoomem

DSC-QX30
Obrázek modelu Fotoaparát ve stylu objektivu DSC-QX30 s 30x optickým zoomem

MOC

8 259,00 Kč

(včetně DPH a PHE poplatku)
Snímky modelu Fotoaparát ve stylu objektivu DSC-QX30 s 30x optickým zoomem
Snímky modelu Fotoaparát ve stylu objektivu DSC-QX30 s 30x optickým zoomem
Snímky modelu Fotoaparát ve stylu objektivu DSC-QX30 s 30x optickým zoomem
Snímky modelu Fotoaparát ve stylu objektivu DSC-QX30 s 30x optickým zoomem
Snímky modelu Fotoaparát ve stylu objektivu DSC-QX30 s 30x optickým zoomem
Snímky modelu Fotoaparát ve stylu objektivu DSC-QX30 s 30x optickým zoomem
Snímky modelu Fotoaparát ve stylu objektivu DSC-QX30 s 30x optickým zoomem
Snímky modelu Fotoaparát ve stylu objektivu DSC-QX30 s 30x optickým zoomem
Snímky modelu Fotoaparát ve stylu objektivu DSC-QX30 s 30x optickým zoomem
Snímky modelu Fotoaparát ve stylu objektivu DSC-QX30 s 30x optickým zoomem
Snímky modelu Fotoaparát ve stylu objektivu DSC-QX30 s 30x optickým zoomem
Snímky modelu Fotoaparát ve stylu objektivu DSC-QX30 s 30x optickým zoomem

Funkce

30x optický zoom / 60x zoom s čistým obrazem pro skvělé snímky zblízka

S rozsahem zoomu od 24 mm* do 720 mm zachytíte vše od rozlehlých panoramat po vzdálené objekty. Díky 60x zoomu s čistým obrazem fotoaparátu je možné digitálně zdvojnásobit zvětšení optického objektivu, aniž by se snížil počet pixelů. Z jakékoli vzdálenosti tedy vyfotografujete jemné, detailní snímky.

Uzamknutí automatického ostření a souvislé snímání

Získejte křišťálově čisté fotografie, které jsou vždy zaostřené. Uzamknutí automatického ostření (AF) automaticky upraví velikost cílového záběru na základě vlastností objektu, takže získáte zaostřený snímek bez ohledu na to, co se děje. Fotoaparát ve stylu objektivu nabízí také rychlé souvislé snímání až do 10 sn./s a detailní snímky v rozlišení 20 MP – i při rychlé akci.

Optická stabilizace obrazu SteadyShot

Vestavěná technologie optického stabilizátoru obrazu SteadyShot zachová stabilitu snímku, i když vaše ruce tak jisté nejsou. Kompenzací malých pohybů rukou, které mohou způsobit rozmazání a zkreslení, zajistí stabilizace SteadyShot brilantní fotografické výsledky, a to i za náročných zhoršených světelných podmínek. Přepnutím do aktivního režimu SteadyShot získáte ostré videozáznamy bez rozmazání.

Krása rozlišení Full HD 60p v pohybu

Váš záznam bude vždy plynulý a ostrý – i při pořizování panoramatických záběrů a snímání pohybujících se objektů. Můžete pořizovat i 60p videozáznamy při nejvyšším rozlišení videokamery.

20,4MP snímač CMOS Exmor R® zajistí snímky plné detailů

Dejte na svých fotografiích vyniknout detailům – i při fotografování při nedostatečném osvětlení. Snímač CMOS Exmor R® s technologií „převráceného“ snímače disponuje širokou citlivou oblastí, která do každého snímku vpustí více světla i detailů. Zachycujte scény ve vysoce detailním rozlišení 20,4 MP a dosáhněte vždy nádherných snímků.

Procesor BIONZ X™ pro skvělé detaily a struktury

Obrazový procesor společnosti Sony věrně reprodukuje struktury a detaily v reálném čase tak, jak je oko skutečně vidí, a k tomu nabízí mimořádně vysokou rychlost zpracování. Společně s přední technologií LSI (Large Scale Integration), která zrychluje zpracování, umožňuje procesor BIONZ X přirozenější detaily, realističtější obraz, bohatší barevnou škálu a nižší úroveň šumu při snímání fotografií i videozáznamů.

Objektiv G od společnosti Sony pro ještě lepší výkon

Objektiv G od společnosti Sony je optimalizován, aby dokonale doplnil pokročilé obrazové snímače a technologii zpracování tohoto fotoaparátu ve stylu objektivu. Máte vše potřebné k tomu, abyste vytvořili snímky s výjimečnou kvalitou zaostření i s překrásným rozostřeným pozadím (efekt bokeh).

Bezdrátová svoboda díky Wi-Fi®

Přenášejte filmů i jiný obsah z fotoaparátu do chytrého telefonu či tabletu se systémem Android nebo iOS jednoduchým připojením pomocí Wi-Fi®. Poté videa rychle nahrajete na své oblíbené sociální sítě, aby se přátelé a rodina mohli podívat, co je nového.

Intuitivní ovládání s aplikací Imaging Edge Mobile

Proměňte svůj chytrý telefon nebo tablet v dálkový ovladač a užívejte si snadné ovládání fotoaparátu díky aplikaci Imaging Edge Mobile. S přehledným uživatelským rozhraním můžete jednou rukou jednoduše ovládat veškerá nastavení fotoaparátu – včetně expozice, spouště závěrky a zoomu – což je ideální u skupinových fotografií.

Zjistěte více

Získejte jiný pohled díky univerzálnímu umístění objektivu

Vychutnejte si fotografování z různých úhlů pohledu. Snímejte s fotoaparátem ve stylu objektivu z dříve těžko dosažitelných úhlů a ovládejte zoom, vytvářejte záběr a snímejte pomocí mobilního zařízení. Dopřejte si pevný úchop při snímání díky volitelné sadě pro záznam z libovolného úhlu (ADP-FSK1).

Připevněte fotoaparát k chytrému telefonu/tabletu

Proměnit chytrý telefon nebo tablet ve vysoce výkonný fotoaparát je snadné: stačí upevnit fotoaparát ve stylu objektivu na mobilní zařízení a začít fotografovat. Po upevnění se vaše zařízení stává tělem fotoaparátu: pomocí dotykové obrazovky můžete pořizovat snímky, retušovat fotografie a dokonce je i sdílet s přáteli a rodinou na webu Facebook® a Twitter™.

Snadné ukládání, přenášení i sdílení

Nemějte strach, že přijdete o své momentky – vaše fotografie se již při pořizování automaticky ukládají do fotoaparátu ve stylu objektivu i do chytrého telefonu či tabletu. Jednoduše si nainstalujte aplikaci Imaging Edge Mobile a exportujte fotografie z fotoaparátu do chytrého telefonu či tabletu pomocí Wi-Fi®. Odtud je možné snímky libovolně třídit, upravovat a sdílet s přáteli a rodinou nebo je nahrávat na stránky oblíbených sociálních sítí a podělit se o ně s celým světem.

Zjistěte více

Špičkový automatický režim ví, co fotografujete

Žádný záběr není příliš velká výzva. Špičkový automatický režim automaticky rozeznává různé typy prostředí a podle toho upravuje nastavení fotoaparátu, aby optimalizoval každý snímek. V obtížných podmínkách fotoaparát aktivuje funkce, jako například souvislé fotografování a automatický režim HDR, abyste snímek mohli snadno pořídit.

Upevnění na stativ pro flexibilní snímání

Fotografujte zcela bez obav snímky s dlouhou expozicí a úchvatné snímky krajiny. Stačí fotoaparát ve stylu objektivu připevnit na stativ, a získáte tak větší stabilitu než při fotografování z ruky. Pokud fotoaparát ve stylu objektivu připevníte na stativ, se zrádným terénem, nedostatečným osvětlením i skupinovými snímky se vypořádáte lépe.

Prohlédněte si své fotografie v barvách TRILUMINOS™

Když sdílíte fotografie a videa na velké obrazovce, dívejte se na ně v bohatých, přirozených barvách. Tento fotoaparát ve stylu objektivu podporuje technologii TRILUMINOS Colour společnosti Sony – podívejte se na oblíbené momentky v realistických barvách při prohlížení na televizoru s displejem TRILUMINOS. Rozšířená paleta barev znamená, že se nádherně zobrazují odstíny červené, mořské modré i smaragdově zelené, a snímky krajin jsou tak mimořádně živé. Také obličeje vypadají lépe díky přirozené replikaci barevných tónů pleti.

Dálkový ovladač Live-View 2 pro ovládání více fotoaparátů

Spravujte až pět kamer pomocí volitelného dálkového ovladače Live View. Zkontrolujte pohledem pozorovací úhly na barevném monitoru upevněném na zápěstí, spusťte či zastavte nahrávání na pěti kamerách najednou a měňte nastavení současně na všech jednotkách. Díky vestavěnému připojení Wi-Fi® nejsou potřeba žádné kabely.

Více poměrů stran pro flexibilní snímání

Díky možnosti výběru různých poměrů stran můžete pořizovat výjimečné fotografie. Vybírejte z běžných formátů digitálních fotografií jako 3:2 a 4:3 nebo zvolte širokoúhlý formát 16:9 či čtvercový formát fotografií: přesně takový, jaký chcete.

Specifikace

Pořizujte překrásné snímky, ať je vzdálenost jakákoli, s fotoaparátem DSC-QX30 – má 30x optický zoom, optický stabilizátor obrazu SteadyShot a automatické ostření s funkcí uzamknutí. Nyní můžete fotografovat pohybující se nebo vzdálené objekty, u kterých to dříve nebylo možné, pomocí chytrého telefonu či tabletu.
  • 20,4 MP snímač CMOS Exmor R™

  • Procesor BIONZ X pro úchvatné detaily a redukci šumu

  • Objektiv G od společnosti Sony s 30x optickým zoomem (s 60x zoomem s čistým obrazem)

  • Aplikace PlayMemories™ pro fotoaparáty nabízí řadu tvůrčích možností

  • Zaznamenávejte a sdílejte vysoce kvalitní snímky zařízením s operačním systémem iOS či Android

Typ snímače
Snímač CMOS Exmor R® typu 1/2,3" (7,82 mm)
Počet pixelů (efektivních)
20,4 MP
Citlivost ISO (fotografie)(doporučená citlivost)
ISO 80–12 800

Obsah balení

Dobíjecí baterie NP-BN, Kabel Micro USB, Poutko na zápěstí, Upevnění k chytrému telefonu, Rychlý průvodce, Referenční příručka

Společnost Sony nabízí produkty, služby a obsah, který uživatelům poskytuje úžasné zážitky. Kromě toho ale také ve svých aktivitách usiluje o dosažení nejvyššího cíle – nulového vlivu na životní prostředí. Společnost Sony a životní prostředí

Hodnocení

Názor uživatelů