Přejít k obsahu
EXTERNÍ PEVNÉ DISKY

Paměťová karta SD UHS-II řady SF-G

SF-G Series

Obrázek modelu Paměťová karta SD UHS-II řady SF-G

Ceny od:

MOC

3 188,70 Kč

(včetně DPH a PHE poplatku)

Zobrazit 3 modely a ceny

Skrýt 3 modely a ceny

32 GB

SF-G32

MOC

3 188,70 Kč

(včetně DPH a PHE poplatku)

64 GB

SF-G64

MOC

6 055,70 Kč

(včetně DPH a PHE poplatku)

128 GB

SF-G128

MOC

11 313,60 Kč

(včetně DPH a PHE poplatku)
Snímky modelu Paměťová karta SD UHS-II řady SF-G
Snímky modelu Paměťová karta SD UHS-II řady SF-G
Snímky modelu Paměťová karta SD UHS-II řady SF-G

Funkce

Nejrychlejší karta SD na světě

Řada SF-G se vyznačuje mimořádně vysokou rychlostí zápisu až 299 MB/s, což umožňuje například souvislé fotografování snímků ve vysokém rozlišení výkonnými digitálními zrcadlovkami s podporou rozhraní UHS-II.

Objevte karty SD od Sony pro digitální zrcadlovky

Rychlejší přenos dat do počítače

Díky rychlosti čtení až 300 MB/s lze do počítače během několika vteřin přenášet i velké soubory videa ve 4K nebo sadu snímků ze souvislého fotografování. Věnujte čas práci, nikoli čekání.

File Rescue

Někdy se něco pokazí a data, ať jsou to fotografie či soubory, se mohou omylem smazat. Software File Rescue je výkonný nástroj pro obnovu dat a díky jednoduchému ovládání se hodí pro každého. Pro majitele paměťové karty je k dispozici ke stažení zdarma.

Stáhnout software File Rescue na záchranu souborů

Mimořádná spolehlivost

Dokonalá spolehlivost a odolnost i při intenzivním používání: odolné proti rentgenovému záření, vodě, teplotě a nárazům.

Více

Podpora rozhraní

Podpora rozhraní UHS-II pro maximální výkon. Kompatibilní i se zařízeními UHS-I

Sledujte limit cyklů zápisu vaší karty SD

Pro každého fotografa by bylo katastrofou, kdyby fotoaparát najednou přestal ukládat snímky. Časem se buňky na všech paměťových kartách zápisem opotřebovávají, což způsobuje, že přestanou ukládat data, dokonce i během pořizování snímků. Nástroj SD Scan od společnosti Sony, který je k dispozici pro počítače Windows a Mac®, automaticky skenuje připojenou paměťovou kartu SD a kontroluje stav její paměti. Pokud se vyskytne problém, upozornění vám oznámí, že nastal čas kartu vyměnit za novou.

Stáhněte si nástroj SD Scan

Specifikace
Řada SF-G se vyznačuje mimořádně vysokou rychlostí zápisu až 299 MB/s, což umožňuje například souvislé fotografování snímků ve vysokém rozlišení výkonnými digitálními zrcadlovkami (DSLR) s podporou rozhraní UHS II.
  • Dopřejte si nejvyšší rychlost čtení až 300 MB/s a rychlost zápisu až 299 MB/s s kartou UHS rychlostní třídy 3 a výkonem třídy 10

  • Snímání vysoce kvalitního videa v rozlišení 4K a Full HD ve formátu XAVC S

  • Pomocí softwaru File Rescue obnovíte smazané nebo poškozené soubory. Pro majitele paměťové karty je k dispozici ke stažení zdarma.

Přenosová rychlost (čtení)
Až 300 MB/s
Přenosová rychlost (zápis)
Až 299 MB/s
Rychlostní třída
Třída 10 (rychlostní třída SD), Třída 3 (rychlostní třída UHS)
Rozhraní
UHS-II
Společnost Sony nabízí produkty, služby a obsah, který uživatelům poskytuje úžasné zážitky. Kromě toho ale také ve svých aktivitách usiluje o dosažení nejvyššího cíle – nulového vlivu na životní prostředí. Společnost Sony a životní prostředí