Síla obrazu

Ať jste kdekoli a ať se děje cokoli, fotoaparát Sony α nebo Cyber-shot™ vám poskytne přesnost, styl a praktičnost, které vám umožní zachytit okamžik osobitým způsobem.

Seznamte se s rodinou Sony

Ať už fotografujete přátele nebo úžasný západ slunce, pomůže vám při tom fotoaparát od Sony. Ale který? V našem průvodci si prohlédněte fotoaparáty Cyber-shot™, α s bajonetem E a s bajonetem A.

Fotoaparát Cyber-shot™ od Sony

Fotoaparáty Cyber-shot™

Díky jednoduchosti a praktičnosti pevného objektivu zahrnuje řada Cyber-shot™ praktické modely typu „zaměř a vyfoť“ i špičkové modely nabízející profesionální kvalitu.

Fotoaparát s bajonetem E od Sony

Fotoaparáty α s bajonetem E

Vychutnejte si kvalitu a výkon digitální zrcadlovky při zhruba poloviční velikosti a hmotnosti. Fotoaparáty α s bajonetem E se vyznačují výměnnými objektivy a velkými, citlivými snímači Exmor®.

Fotoaparát s bajonetem A od Sony

Fotoaparáty α s bajonetem A

Fotoaparáty plné velikosti se spoustou funkcí a možností využití široké nabídky objektivů s bajonetem A jsou výzvou i zábavou při pořizování profesionálních fotografií.

Objektivy zítřka již dnes se Sony

Objektivy poskytují vysoké rozlišení a skvělý efekt bokeh pro špičkový výkon v na dlouhou dobu nejpokročilejších fotoaparátech.

Řada objektivů Sony

Sklo pro prvotřídní fotoaparáty

Nové objektivy, nové možnosti

Počínaje zoomem a konče makrem, široká nabídka objektivů Sony vám umožní zachytit rozmanité světy od architektonického detailu čtvrtého patra až po chvějící se kapku rosy.

Kreativita s příslušenstvím

Vylepšete svůj fotoaparát řadou příslušenství – nasaďte hledáček, externí blesk, mikrofon apod. do vestavěné univerzální patice a popusťte uzdu své kreativitě.

Objektiv od Sony

Fotoaparáty ve stylu objektivu

Bezpečná upevnění k smartphonu a měkká pouzdra na ochranu vašich zařízení.

Fotoaparát Cyber-shot™ od Sony

Fotoaparáty Cyber-shot™

Paměťové karty, baterie, pouzdra a další příslušenství pro fotografování, ukládání a sdílení snímků.

fotoaparát α s výměnnými objektivy

Fotoaparáty s výměnnými objektivy α

Blesky, mikrofony, svislé gripy a další příslušenství vám pomohou rozvinout vaše tvůrčí schopnosti.

PRO MAJITELE