Aplikace a software
Náš software, aplikace a služby podporují vaši kreativitu
Imaging Edge Mobile
Imaging Edge Mobile

Mobilní aplikace

Díky této mobilní aplikaci můžete automaticky přenášet fotografie během snímání pomocí funkce „Automatický přenos do smartphonu na pozadí“ přes Wi-Fi® a snadno je sdílet na sociálních sítích. Můžete také odesílat 4K videa do mobilního zařízení, sledovat živý náhled dálkově z mobilního zařízení a do snímků přidávat údaje o poloze.

Doplněk Movie Edit
Doplněk Movie Edit

Mobilní aplikace

Tento doplněk pro úpravu videí usnadňuje tvorbu filmů – s jeho pomocí lze dosáhnout plynulého obrazu jako při natáčení s kardanovým závěsem. Navíc nabízí optimální změnu kompozice pohybujících se objektů a oříznutí na různé poměry stran, což zajišťuje optimální přizpůsobení poměrům stran filmů SNS.

Ilustrace
Imaging Edge Webcam

Počítačové aplikace

Aplikace, která vám usnadní připojení k fotoaparátům Sony, pokud je chcete při živém streamování nebo konferencích používat jako vysoce kvalitní webové kamery.

Remote/Viewer/Edit
Remote/Viewer/Edit

Počítačové aplikace

Vylepšete své fotografie s aplikacemi Imaging Edge. Funkce „Remote“ slouží k ovládání a sledování snímání živě na počítačové obrazovce. Funkce „Viewer“ umožňuje prohlížet, hodnotit a vybírat fotografie z knihoven snímků. A funkce „Edit“ slouží k vyvolávání dat ve formátu RAW do kvalitních fotografií. Získejte to nejlepší ze souborů RAW a spravujte svou tvorbu.

IPTC
IPTC Metadata Preset

Vytvářejte a exportujte metadata IPTC pro fotoaparát α9, která k vašim snímkům automaticky přidají štítky s autorskými právy a jiné popisné údaje v momentě, kdy je vyfotíte.

Capture One for Sony
Capture One for Sony

Capture One Express (for Sony) je bezplatný software nabízející vyvolávání z formátu RAW, snadnou správu a editační nástroje. Placená verze softwaru Capture One Pro (for Sony) nabízí více editačních nástrojů a funkci propojeného fotografování.

PlayMemories
Domovská stránka PlayMemories
Domovská stránka PlayMemories

Snadno importujte fotografie a videa do počítače s operačním systémem Mac® nebo Windows díky jednoduchým nástrojům na úpravu a sdílení, se kterými budou vaše snímky vypadat skvěle.

Další užitečný software
Logo videokamery Action Cam
Aplikace Movie Creator pro videokameru Action Cam

Pomocí bezplatného softwaru lze vytvářet a sdílet akční videa. Funkce zpomalený záběr, překrytí dat GPS a úpravy záznamu z více kamer z vás udělají hvězdu vlastního akčního mistrovského díla.

Logo hudebního videorekordéru
MVR studio

Se softwarem „MVR studio“ lze importovat a upravovat audio i videosoubory nahrané pomocí hudebního videorekordéru HDR-MV1. Vylepšete nahrávky zvukovými efekty, upravte zvukové vlny a poté je sdílejte na YouTube™.