Audiosoubory s vysokým rozlišením ke stažení

Poslechněte si hudbu přesně podle představ interpreta. Nákup je snadný a poté si můžete vychutnat audiosoubory s vysokým rozlišením z níže uvedených hudebních služeb.

Hudba, jak jste ji ještě nikdy neslyšeli

Stejným způsobem, jakým vysoké rozlišení změnilo způsob sledování filmů, změní také zvuk s vysokým rozlišením zážitek z poslechu vaší oblíbené hudby.

nastavení ve vysokém rozlišení
Kupte. Stáhněte. Poslouchejte.

Poslech hudby ve vysokém rozlišení je jednoduchý, přímočarý proces.

Vyberte si z rozsáhlých knihoven společností poskytujících hudební služby audiosoubor ve vysokém rozlišení. Po zaplacení si jej stáhněte do počítače a přehrávejte na mobilním nebo domácím systému pro přehrávání zvuku s vysokým rozlišením.

Kupte soubory od těchto oblíbených společností nabízejících hudební služby:

Některé tituly nemusí být ve vaší zemi dostupné.

Berlínští filharmonici

Už více než 100 let těší hudba Berlínských filharmoniků náročné milovníky hudby po celém světě. Se zřízením vlastní značky otevíráme novou kapitolu v historii tohoto orchestru. Hudba, kterou vydáváme, by měla nabídnout komplexní hudební zážitek splňující nejvyšší technické i vydavatelské standardy a nabídnout hudební vyjádření z různých perspektiv. Naše webová stránka nabízí stahování stereofonního a prostorového zvuku s frekvencí až 192 kHz rychlostí 24 bitů. Uživatel má na výběr z formátů souborů WAV a FLAC.

Bleep

Hudební online obchod Bleep vybírá různé hudební styly a přináší špičkovou hudbu bez ohledu na žánr v nejvyšší možné kvalitě, včetně stále se rozrůstající sbírky 24bitových nahrávek.

Cybele

Cybele je inovativní hudební vydavatelství pro klasickou a moderní hudbu. Nabízí svoji produkci nejen v podobě fyzických nosičů dat, ale i jako soubory ke stažení s vysokým rozlišením a bezztrátovou komprimací ve formátech FLAC nebo čistém DSD.

Gimell

Stáhněte si a poslouchejte klasické vokální harmonie sboru Tallis Scholars zaznamenané hudebním vydavatelstvím Gimmell v čistém zvuku s vysokým rozlišením.

hd-klassik

Objevte svět klasických hudebních vydavatelství pro milovníky kvalitního zvuku a užijte si původní zvuk nadčasové hudby s vysokým rozlišením stažené ve formátech FLAC a DSD, na zlatých jednotkách USB Flash, discích SACD, CD a v dalších formátech.

Linn Records

Vydavatelství Linn Records, které bylo roku 2010 vyhlášeno „Vydavatelstvím roku“, jako první umožnilo stahování původních studiových nahrávek bez ochrany DRM. Už tisíce zákazníků si nahrávky stáhly, což dokazuje jejich zájem o kvalitní hudbu.

Hudební vydavatelství Naim

Díky oddanosti vydavatelství Naim nejlepším hudebním talentům a vynikající kvalitě zvuku si u široké nabídky interpretů a žánrů můžete vychutnat vysoké rozlišení (až 24 bitů / 192 kHz) ve formátech WAV, FLAC nebo ALAC.

7digital

Vyberte si z jedné z největších sbírek vysoce kvalitních skladeb na světě. Po zakoupení se skladby ukládají do cloudu, který je přístupný na webu nebo prostřednictvím mobilních aplikací.

Dokonalý digitální zvuk

Zvuk s vysokým rozlišením – hudba tak, jak ji umělec zamýšlel.

Produkty s vysokým rozlišením

Ať už si přejete pohodlí na cestách nebo plný výkon domácího systému, díky produktům pro přehrávání zvuku s vysokým rozlišením od společnosti Sony uslyšíte hudbu tak, jak to umělec zamýšlel.