Dokonalý zážitek z hraní

Přichází systém PlayStation®5

Nová herní éra je na spadnutí. Zažijte rozlišení 4K/120 sn./s na novém systému PS5, který je kompatibilní s televizory BRAVIA ZH8 a XH90/92.

Obrázek 4K 120
S rozlišením 4K/120 sn./s vyhráváte

Přetvořte své herní zážitky. Naše televizory se vstupem HDMI 4K/120 sn./s přinášejí plynulejší pohyb a lepší odezvu při hraní.

Systém PlayStation®5 a televizory ZH8/XH90 podporují hraní her ve 4K/120 sn./s.

Rozjeďte akci v rozlišení 8K

Díky neuvěřitelně vysokému rozlišení vás naše televizory 8K vtáhnou do světa neskutečné hloubky a detailů.

Výstup rozlišení 8K je k dispozici u systému PlayStation®5 a televizoru ZH8.

Porovnání rozlišení 4K a 8K u hlavy lva.
Úchvatný kontrast při hraní

Běžné televizory používají pouze jednu řadu LED diod, avšak u podsvícení Full Array LED jsou diody rozmístěny po celé obrazovce. Každá část obrazovky je individuálně řízena tak, aby byly tmavé oblasti tmavší a světlé oblasti světlejší, a vy si tak mohli vychutnat každičký detail fiktivního světa, do kterého jste vstoupili.

Vícerozměrný zvuk

Naše uznávaná technologie Acoustic Multi-Audio™ využívá výškové reproduktory, které se starají o výstup precizně řízeného zvuku ve vysoké kvalitě přesně z místa dění. Výsledkem je strhující a dynamický herní zážitek s harmonií obrazu a zvuku.

Technologie Acoustic Multi-Audio je dostupná u televizoru XH95 s úhlopříčkou 55" nebo vyšší a televizoru XH90 s úhlopříčkou 65" nebo vyšší.

Prohlédněte si modely
podporující systém PlayStation 5
Řada XH90 – užijte si hraní, jak zamýšleli tvůrci

Vychutnejte si detailní stíny a ohromující jas, které nabízí podsvícení Full Array LED. Díky technologii Acoustic Multi-Audio™ uslyšíte každý zvuk z místa dění na obrazovce. S televizorem XH90 si užijete hry na maximum.

Technologie Acoustic Multi-Audio je dostupná u modelu XH90 s úhlopříčkou 55" nebo vyšší.

*Dostupnost funkcí závisí na konkrétním modelu.* Vyžaduje hru pro systém PS5™ podporující rozlišení 8K.* Zobrazení herních snímků ze systému PS5™ v rozlišení 8K bude na televizoru BRAVIA k dispozici prostřednictvím budoucí aktualizace firmwaru.  

ZH8 – Rozjeďte akci v rozlišení 8K

Hry vám na televizoru ZH8 ožijí před očima v dechberoucím rozlišení 8K. Podsvícení Full array LED rozzáří všechny detaily plejádou barev a hlubokým kontrastem, zatímco technologie Acoustic Multi Audio přehrává zvuk přímo z obrazovky v harmonii s děním na ní.

Ideální pro systém PlayStation®

Pokročilými technologiemi obrazu a zvuku televizory Sony BRAVIA® zcela oživují hraní a zprostředkovávají živoucí obraz s působivým trojrozměrným zvukem.

Ideální pro systém PlayStation

HERNÍ FUNKCE

Naše nejlepší televizory 4K LCD – řada XH95

Televizor XH95, poháněný procesorem X1 UltimateTM, nabízí špičkovou kvalitu obrazu a prostřednictvím naší technologie vytvářející dojem, že zvuk vychází přímo z obrazovky, vás vtáhne do středu veškerého dění.  11

Řada A8 – výkon a krása panelu OLED

S více než 8 miliony individuálně řízenými pixely OLED s vlastním osvětlením si budete moci na televizorech řady A8 vychutnat čistší jas a hlubší odstíny černé. Při hraní si tak užijete zcela novou úroveň hloubky, textur a realističnosti.