INZONE H9

Zaměř. Reaguj. Vyhraj.

Nastražte smysly a připravte se. S naší herní soupravou INZONE H9 vybavenou prostorovým zvukem a potlačením hluku se můžete plně ponořit do děje. Uslyšíte jako rys a zajistíte si rychlé reakce. Posuňte své výkony ještě výše a odhalte soupeře dříve, než vás uvidí.

HERNÍ NÁHLAVNÍ SOUPRAVY

Bezdrátová herní náhlavní souprava s technologií pro potlačení okolního hluku INZONE H9

INZONE H9
Obrázek modelu Bezdrátová herní náhlavní souprava s technologií pro potlačení okolního hluku INZONE H9

whiteblack

Držitel ocenění
Získejte náskok před svými soupeři s funkcí potlačení okolního hluku

Pozvedněte zvuk na novou úroveň a zlepšete svůj výkon s bezdrátovou herní náhlavní soupravou INZONE H9. Díky technologii 360 Spatial Sound pro hraní a vylepšené technologii potlačení okolního hluku budete vždy o krok napřed. Pohodlnější provedení vám navíc umožní hrát déle. 

• Vynikající kvalita zvuku

• Pro hodiny pohodlného hraní

• Personalizovaná technologie 360 Spatial Sound pro hraní

• Sklopný raménkový mikrofon s funkcí ztlumení

• Ideální pro konzoli PlayStation®5

• Potlačení okolního hluku

• Přizpůsobitelná nastavení softwaru INZONE Hub

Snímek černobílých sluchátek INZONE H5 pořízený z různých úhlů.
Vyberte si

Která ze dvou barev se vám líbí více – bílá, nebo černá? Ať už si vyberete kteroukoli, získáte vynikající zvuk a skvělé funkce pro hraní, to všechno v barevném provedení, které bude ladit s vaší osobností.

Prohlédněte si náhlavní soupravu INZONE H9 ze všech stran
Neuvěřitelně dobrý sluch mění pravidla hry

Přesvědčte se, jak vám naše bezdrátová herní náhlavní souprava s technologií potlačení okolního hluku INZONE H9 a 360 Spatial Sound pro hraní umožní zaslechnout i ty nejtišší zvuky, abyste mohli na misích být tím prvním, kdo reaguje.

Jednejte jako první díky preciznímu odhalování cílů

Uslyšíte je dříve, než vás oni uvidí. S technologií 360 Spatial Sound pro hraní a naší osvědčenou hardwarovou technologií dokážete odhalit, kde a jak daleko jsou vaši soupeři. Ani hráči, kteří se skrývají ve stínu nebo za zdmi a překážkami, nezůstanou ukryti dlouho.

Technologie 360 Spatial Sound pro hraní

Naše technologie 360 Spatial Sound pro hraní, která se aktivuje prostřednictvím počítačového softwaru INZONE Hub, zahrnuje nově vyvinutý virtualizátor pro hraní. Ten dokáže reprodukovat prostorový zvuk z vícekanálových zvukových signálů – přesně tak, jak tvůrci hry zamýšleli. V neposlední řadě si také můžete díky aplikaci pro smartphone 360 Spatial Sound Personalizer vychutnat zvukový zážitek optimalizovaný přesně podle tvaru vašich uší – pro hraní skutečně přizpůsobené na míru.

Zažijte technologii 360 Spatial Sound pro hraní

Chcete vyzkoušet technologii prostorového zvuku na svých oblíbených zařízeních? Nasaďte si sluchátka a ponořte se do ní. Zažijte přesné zobrazení protihráčovy pozice, pohybů a mnoha dalšího.

Pokročilé technologie zajišťují optimalizaci akustiky

Naši náhlavní soupravu INZONE H9 jsme navrhli s cílem přenést do reality zvukovou stopu vašich her. Symetrická akustická struktura s flexibilitou umožňující pohodlné nošení na hlavách různých tvarů a velikostí posouvá kvalitu zvuku a přesnost prostorové lokalizace.

Autentická reprodukce všech zvuků hry

S využitím našich zkušeností ze sluchátek jsme pro náhlavní soupravu INZONE H9 použili membránu, díky které dokáže spolehlivě zajistit reprodukci zvuků s vysokými frekvencemi i autentické nízké frekvence. Výsledkem je pohlcující herní zážitek.

Silné basové frekvence 

Kanály na krytu soupravy INZONE H9 optimalizují reprodukci zvuku s nízkými frekvencemi a zajišťují silné basy, díky kterým zní hluboké zvuky neuvěřitelně skutečně. Zaposlouchejte se do děje a plně se ponořte do herního světa kolem sebe.

Pro hodiny pohodlného hraní

Náhlavní soupravu INZONE H9 jsme vytvořili pro dlouhé hodiny pohodlného hraní. Je navržena tak, aby byla při nasazení bezpečně usazena a stabilní a netlačila po stranách. S takovouto náhlavní soupravou se můžete hrát celé hodiny.

Dokonale padne na hlavu

Široký, měkce polstrovaný hlavový most rovnoměrně rozkládá hmotnost na hlavě, a zajišťuje tak pohodlí i při dlouhodobém nošení.

Těsně přiléhají kolem uší

Tvar přiléhavých kožených náušníků byl zvolen s cílem minimalizovat tlak na uši díky optimálnímu kontaktu po stranách hlavy. Toto provedení z mimořádně pružného materiálu bylo vytvořeno tak, aby bylo pohodlné, stabilní a izolovalo zvuk.

Poslouchejte jen hru a nic jiného

Souprava INZONE H9 je vybavena mikrofony a pomocí funkcí potlačení hluku dokáže eliminovat nežádoucí zvuky – od ventilátorů počítače až stavební práce. Použili jsme technologii duálního snímače, jakou jsme využili u sluchátek řady 1000X – pro neporazitelnost ve hře.

Nechte se pohltit hrou a zůstaňte ve střehu 

Při hraní her už nepřeslechnete důležité zvuky, například telefon, zvonek u dveří nebo když na vás promluví partner Režim okolního zvuku vám umožňuje okamžitě stisknutím tlačítka na náhlavní soupravě přepínat mezi režimem potlačení okolního hluku a okolními zvuky. 

Muž s nasazenou náhlavní soupravou INZONE H9 sedící u stolu s monitorem a hrou na obrazovce, hovořící s partnerem vpravo
Veďte svůj tým k vítězství díky zřetelné komunikaci

Buďte rozhodným velitelem mise se srozumitelnou komunikací. Flexibilní sklopný raménkový mikrofon s funkcí ztlumení vám zajišťuje pohodlnou komunikaci se členy týmu při hře.

raménkový mikrofon přizpůsobený pro přenos hlasu

Vysoce kvalitní raménkový mikrofon tvarovaný pro možnost co nejtěsnějšího přiblížení k ústům zaručuje, že budete vždy zřetelně slyšet. Mikrofon je směrový ve dvou směrech, hlas je proto srozumitelně zachycován i v těch nejvypjatějších okamžicích hry.

Detail náhlavní soupravy INZONE H9 znázorňující mušle sluchátek a raménkový mikrofon vysunutý vlevo
Logo certifikace Discord
Certifikace Discord

Máte jistotu, že náhlavní souprava bude správně fungovat s hlasovými, textovými a video komunikačními službami tak, abyste mohli při hraní mluvit s přáteli.

Hrajte svobodně – bez kabelů a s nízkým zpožděním

Naše bezdrátová herní náhlavní souprava INZONE H9 vám poskytuje svobodu hry bez překážejících kabelů, které by vás znervózňovaly. Díky nízkému zpoždění a kvalitní synchronizaci zvuku s obrazem vám neunikne ani ten nejtišší zvuk. 

Dostatek výkonu na celodenní mise

Dopřejte si hraní trvající celé dny i noci díky až 32 hodinám nepřetržitého hraní na jedno jediné nabití.

Jednoduchý oválný design pro snadné ovládání

Naše náhlavní souprava INZONE H9 je opatřena ergonomicky tvarovanými ovládacími tlačítky a prvky, díky kterým lze snadno měnit funkce a upravovat nastavení během hry. 

Ovládací prvky na levé straně

Na levé mušli sluchátek se nachází hlavní ovládací prvky, jako je ovladač hlasitosti, tlačítko pro potlačení okolního hluku / režim okolního zvuku a ztlumení mikrofonu. Je zde také raménkový mikrofon a port USB s diodou LED indikující nabíjení.

Pohled na levé sluchátko s ovladačem hlasitosti, tlačítkem pro potlačení hluku / režimu okolního zvuku, mikrofonu a portu USB
Pohled na pravé sluchátko s tlačítkem pro vyvážení poměru zvuku hry / chatu, tlačítkem napájení a tlačítkem Bluetooth
Ovládací prvky na pravé straně

Na pravé mušli sluchátek se nachází tlačítko pro vyvážení poměru zvuku hry / chatu společně s tlačítky napájení a připojení Bluetooth.

Přizpůsobte si své hraní

Pomocí našeho počítačového softwaru INZONE Hub si vlastním nastavením celé řady operací můžete funkce náhlavní soupravy INZONE H9, například nejrůznější nastavení zvuku a hardwaru, přizpůsobit podle svých požadavků. Zvukové frekvence lze přesně doladit pomocí funkce ekvalizéru v souladu s potřebami konkrétní hry tak, abyste dosáhli větší čistoty podání a pohlcujícího zážitku.

Ideální pro konzoli PlayStation®5

S náhlavní soupravou INZONE H9 si můžete vychutnat podmanivý zvuk konzole PlayStation® 5 zajišťovaný technologií Tempest 3D AudioTech pro hraní s ještě dokonalejším prostorovým dojmem. Bezchybná funkce s konzolemi PlayStation®5 a speciálními funkcemi konzole PS5™ pro lepší výkon.

Myslíme na udržitelnost

Nejen, že jsou naše produkty stylové, ale také chrání životní prostředí. Obalový materiál náhlavní soupravy INZONE H9 neobsahuje plasty a využívá jen recyklované materiály a netkanou textilii. Odráží tak závazek společnosti Sony snížit dopad svých produktů a postupů na životní prostředí.

Tři destičky s výběrem udržitelných materiálů
Společný záběr náhlavní soupravy, přijímače/vysílače připojitelného přes rozhraní USB a nabíjecího kabelu
Obsah balení

Po otevření obalu náhlavní soupravy INZONE H9 najdete nabíjecí kabel USB-C (1,5 m) a přijímač/vysílač připojitelný přes rozhraní USB.

Zostřete své smysly pomocí herních monitorů INZONE

Naše monitory INZONE dokáží posunout vaše herní zážitky na novou úroveň a umožní vám podat ten nejlepší výkon, jakého jste schopni.Specifikace a funkce

Připravte se na vítězství s herní náhlavní soupravou INZONE H9 od Sony. S technologií 360 Spatial Sound pro hraní získáte zvuk na úrovni potřebné na misi.
  • Technologie 360 Spatial Sound pro hraní umožňující přesné odhalování soupeřů

  • Měkké polstrování hlavového mostu a náušníky ze syntetické kůže zajišťují pohodlí při nošení

  • Technologie duálního snímače hluku umožňuje potlačit okolní zvuky

  • Díky režimu okolního zvuku máte stále přehled o důležitých zvucích

  • raménkový mikrofon pro bezproblémovou komunikaci s týmem

Společnost Sony nabízí produkty, služby a obsah, který uživatelům poskytuje úžasné zážitky. Kromě toho ale také ve svých aktivitách usiluje o dosažení nejvyššího cíle – nulového vlivu na životní prostředí. Společnost Sony a životní prostředí

Hodnocení

Názor uživatelů