MOC

4 999,00 Kč

(včetně DPH a PHE poplatku)
Šikmý boční pohled na náhlavní soupravu INZONE H7 s mikrofonem vysunutým vlevo
Přední pohled na náhlavní soupravu INZONE H7 s mikrofonem vysunutým vlevo
Boční pohled na náhlavní soupravu INZONE H7 s mikrofonem vysunutým vlevo
Šikmý pohled na náhlavní soupravu INZONE H7 s mikrofonem vysunutým vlevo
Oficiální partner pro náhlavní soupravy šampionátu VALORANT    
Přesný zvuk. Lepší herní výkon. 

Bezdrátová herní náhlavní souprava INZONE H7 s vynikající kvalitou zvuku, která je dostatečně pohodlná na dlouhé nošení, je dokonalým společníkem pro jakoukoli hru. Navíc vám díky technologii 360 Spatial Sound pro hraní bude v případě potřeby krýt záda, uslyšíte s ní totiž ještě věrnější zvuk a pomůže detekovat cíle nebo protivníky.

• Vynikající kvalita zvuku

 • Sklopný raménkový mikrofon s funkcí ztlumení 

• Personalizovaná technologie 360 Spatial Sound pro hraní

 • Přizpůsobitelná nastavení softwaru INZONE Hub

• Pro hodiny pohodlného hraní 

• Ideální pro konzoli PlayStation®5

Prohlédněte si náhlavní soupravu INZONE H7 ze všech stran
Reagujte jako první díky preciznímu odhalování cílů

Uslyšíte je dříve, než vás oni uvidí. S technologií 360 Spatial Sound pro hraní a naší osvědčenou hardwarovou technologií dokážete odhalit, kde a jak daleko jsou vaši soupeři. Ani hráči, kteří se skrývají ve stínu nebo za zdmi a překážkami, nezůstanou ukryti dlouho.

Technologie 360 Spatial Sound pro hraní

Naše technologie 360 Spatial Sound pro hraní, která se aktivuje prostřednictvím počítačového softwaru INZONE Hub, zahrnuje nově vyvinutý virtualizátor pro hraní. Ten dokáže reprodukovat prostorový zvuk z vícekanálových zvukových signálů – přesně tak, jak tvůrci hry zamýšleli. V neposlední řadě si také můžete díky aplikaci pro smartphone 360 Spatial Sound Personalizer vychutnat zvukový zážitek optimalizovaný přesně podle tvaru vašich uší – pro hraní skutečně přizpůsobené na míru.

Zažijte technologii 360 Spatial Sound pro hraní

Chcete vyzkoušet technologii prostorového zvuku na svých oblíbených zařízeních? Nasaďte si sluchátka a ponořte se do ní. Zažijte přesné zobrazení protihráčovy pozice, pohybů a mnoha dalšího.

Pokročilé technologie zajišťují optimalizaci akustiky

Naši náhlavní soupravu INZONE H7 jsme navrhli s cílem přenést do reality zvukovou stopu vašich her. Symetrická akustická struktura s flexibilitou umožňující pohodlné nošení na hlavách různých tvarů a velikostí posouvá kvalitu zvuku a přesnost prostorové lokalizace.

Autentická reprodukce všech zvuků hry

S využitím našich zkušeností se sluchátky jsme pro náhlavní soupravu INZONE H7 použili membránu ve tvaru, díky které dokáže spolehlivě zajistit reprodukci zvuků s vysokými frekvencemi i autentické nízké frekvence. Výsledkem je pohlcující herní zážitek.

Silné basové frekvence 

Kanály na krytu soupravy INZONE H7 optimalizují reprodukci zvuku s nízkými frekvencemi a zajišťují silné basy, díky kterým zní hluboké zvuky neuvěřitelně skutečně. Zaposlouchejte se do děje a plně se ponořte do herního světa kolem sebe.

Pro hodiny pohodlného hraní

Náhlavní soupravu INZONE H7 jsme vytvořili pro mimořádné pohodlí i během velmi dlouhého hraní. Je navržena tak, aby byla při nasazení bezpečně usazena a stabilní, s minimálním tlakem po stranách. S takovouto náhlavní soupravou se můžete pustit do akce trvající mnoho hodin.

Dokonale padne na hlavu

Široký, měkce polstrovaný hlavový most rovnoměrně rozkládá hmotnost na hlavě, a zajišťuje tak pohodlí i při dlouhodobém nošení.

Těsně přiléhají kolem uší

Tvar náušníků z měkkého nylonu byl vytvořen s cílem minimalizovat tlak na uši díky optimálnímu kontaktu po stranách hlavy. Toto provedení z mimořádně pohodlného materiálu bylo vytvořeno tak, aby bylo stabilní a izolovalo zvuk.

Veďte svůj tým k vítězství díky zřetelné komunikaci

Buďte rozhodným velitelem mise se srozumitelnou komunikací. Flexibilní sklopný raménkový mikrofon s funkcí ztlumení vám zajišťuje pohodlnou komunikaci se členy týmu při hře.

raménkový mikrofon přizpůsobený pro přenos hlasu

Vysoce kvalitní raménkový mikrofon tvarovaný pro možnost co nejtěsnějšího přiblížení k ústům zaručuje, že budete vždy zřetelně slyšet. Mikrofon je směrový ve dvou směrech, hlas je proto srozumitelně zachycován i v těch nejvypjatějších okamžicích hry.

Detail náhlavní soupravy INZONE H7 znázorňující mušle sluchátek a raménkový mikrofon vysunutý vlevo
Logo certifikace Discord
Certifikace Discord

Máte jistotu, že náhlavní souprava bude správně fungovat s hlasovými, textovými a video komunikačními službami tak, abyste mohli při hraní mluvit s přáteli.

Hrajte svobodně – bez kabelů a s nízkým zpožděním

Naše bezdrátová herní náhlavní souprava INZONE H7 vám poskytuje svobodu hry bez překážejících kabelů, které by vás znervózňovaly. Díky nízkému zpoždění a kvalitní synchronizaci zvuku s obrazem vám neunikne ani ten nejtišší zvuk. 

Dostatek výkonu na celodenní mise

Dopřejte si hraní trvající celé dny i noci díky až 40 hodinám nepřetržitého hraní na jedno jediné nabití. 

Jednoduchý oválný design pro snadné ovládání

Naše náhlavní souprava INZONE H7 je opatřena ergonomicky tvarovanými ovládacími tlačítky a prvky, díky kterým lze snadno měnit funkce a upravovat nastavení během hry. 

Ovládací prvky na levé straně

Na levé mušli sluchátek se nachází hlavní ovládací prvky, jako je ovladač hlasitosti a ztlumení mikrofonu. Mikrofon můžete ztlumit jednoduše vyklopením nahoru. Je zde také raménkový mikrofon a port USB s diodou LED indikující nabíjení. 

Pohled na levou mušli sluchátek s rozmístěním ovladače hlasitosti, ztlumením mikrofonu, raménkovým mikrofonem a portem USB
Pohled na pravé sluchátko s tlačítkem pro vyvážení poměru zvuku hry / chatu, tlačítkem napájení a tlačítkem Bluetooth
Ovládací prvky na pravé straně

Na pravé mušli sluchátek se nachází tlačítko pro vyvážení poměru zvuku hry / chatu společně s tlačítky napájení a připojení Bluetooth.

Přizpůsobte si své hraní

Pomocí našeho počítačového softwaru INZONE Hub si vlastním nastavením celé řady operací můžete funkce náhlavní soupravy INZONE H7, například nejrůznější nastavení zvuku a hardwaru, přizpůsobit podle svých požadavků. Zvukové frekvence lze přesně doladit pomocí funkce ekvalizéru v souladu s potřebami konkrétní hry tak, abyste dosáhli větší čistoty podání a pohlcujícího zážitku.

Skvělá volba pro systém PlayStation 5®

S náhlavní soupravou INZONE H7 si můžete vychutnat podmanivý zvuk konzoly PlayStation® 5 zajišťovaný technologií Tempest 3D AudioTech pro hraní s ještě dokonalejším prostorovým působením. Bezchybná funkce s konzolemi PlayStation®5 a speciálními funkcemi konzole PS5™ pro lepší výkon.

Myslíme na udržitelnost

Nejen, že jsou naše produkty stylové, ale také chrání životní prostředí. Obalový materiál náhlavní soupravy INZONE H7 neobsahuje plasty a využívá jen recyklované materiály a netkanou textilii. Odráží tak závazek společnosti Sony snížit dopad svých produktů a postupů na životní prostředí.

Tři destičky s výběrem udržitelných materiálů
Společný záběr náhlavní soupravy, přijímače/vysílače připojitelného přes rozhraní USB a nabíjecího kabelu
Obsah balení

Po otevření obalu náhlavní soupravy INZONE H7 najdete nabíjecí kabel USB-C (1,5 m) a přijímač/vysílač připojitelný přes rozhraní USB.

Zostřete své smysly pomocí herních monitorů INZONE

Naše monitory INZONE dokáží posunout vaše herní zážitky na novou úroveň a umožní vám podat ten nejlepší výkon, jakého jste schopni.Specifikace a funkce

Odhalte protivníky s herní soupravou INZONE H7 od Sony. Byla navržena pro vaše pohodlí a s technologií 360 Spatial Sound pro hraní vyhrajete každou misi.
  • Technologie 360 Spatial Sound pro hraní umožňující přesné odhalování soupeřů

  • Měkké polstrování hlavového mostu a náušníky z příjemného nylonu zajišťují pohodlí při nošení

  • raménkový mikrofon pro bezproblémovou komunikaci s týmem

  • Bezdrátové připojení pomocí přijímače/vysílače připojitelného přes rozhraní USB a technologie Bluetooth

  • Životnost baterie až 40 hodin

Společnost Sony nabízí produkty, služby a obsah, který uživatelům poskytuje úžasné zážitky. Kromě toho ale také ve svých aktivitách usiluje o dosažení nejvyššího cíle – nulového vlivu na životní prostředí. Společnost Sony a životní prostředí

Hodnocení

Názor uživatelů